Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Имам едно малко проблемче :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Имам едно малко проблемче :)

    Здравеите имам едно малко проблемче на вранглерчето преди 2 дни съединитела ми стана мноого мек и педала потъваше с малкият ми пръст и така сменихме гумичките на горната помпа и премахнах въздуха по системата и за около 10 мин, всичко уж е в ред но след няколко часа без да се кара джипчо педала отново бе много мек за каране абсурд няма шанс за смяна на някоя скорост.След това отново пак премахнах въздуха мислех че не съм го обезвъздушил както трябва но уви след няколко часа проблема пак се появи! Дали не ее за смяна лагер помпата,някаде да ми дърпа въздух ли течност не се губи. Някакви идеи?
    Д-р Марин–Dentist
    Wrangler:4.0L :))

  • #2
    От: Имам едно малко проблемче

    Сигурен ли си, че не се губи течност ?
    Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
    http://www.facebook.com/JeepBG
    LZ1GGC

    Коментар


    • #3
      От: Имам едно малко проблемче

      Няма загуба и капка даже сега го пробвах трябва да накълцам доста за да се втвърди педала и при положение че седи на място и не се кара педала пак става мек
      Д-р Марин–Dentist
      Wrangler:4.0L :))

      Коментар


      • #4
        От: Имам едно малко проблемче

        Въздух? или просто гумичките са се скъсали щом няма теч, просто пак пропускат.

        Коментар


        • #5
          От: Имам едно малко проблемче

          Гумичката на горната помпа по каталог излиза 17.8 аз сложих 17.5 дали е от това проблема а ако сложа 19,-- дали ще стане
          Д-р Марин–Dentist
          Wrangler:4.0L :))

          Коментар


          • #6
            От: Имам едно малко проблемче

            Проблема е решен!!
            Д-р Марин–Dentist
            Wrangler:4.0L :))

            Коментар


            • #7
              От: Имам едно малко проблемче

              Първоначално публикуван от zaggi Преглед на мнение
              Проблема е решен!!
              Как точно?

              Коментар


              • #8
                От: Имам едно малко проблемче

                Самата гумичка на горната помпа е 17.5 но вътрешният отвор не съвпада с отвора на буталцето малко по голяма е и така леко то си пропуска.Аз какво направих:направих на струг ново булатце с размера на семеринга сложих премахнах въздуха от системата и вече два дни няма ядове да ви кажа чесно не вярвах че проблема е от там но ето ако някои го интересува от каква кола стават семерингите е от ГОЛФ 1 )
                Д-р Марин–Dentist
                Wrangler:4.0L :))

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X