Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Излезе новата версия 2012 Q4 на карта OFRM Geotrade

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Излезе новата версия 2012 Q4 на карта OFRM Geotrade

    Уважаеми потребители и драги приятели,

    Версия 2012 Q4 на карта ОФРМ Геотрейд вече е достъпна за сваляне от нашия уебсайт www.karta.bg за всички регистрирани потребители с активен абонамент за обновления.

    За да свалите картата, моля посетете сайта и влезте в своя потребителски профил от "Вход" в горния десен ъгъл на страницата, след което кликнете на бутона "Свали/Download", намиращ се в секция "Моите лицензи" на страница "Поддръжка" и следвайте приложените инструкции.

    Поздрави,
    OFRM Team
    Отдел за Борба с Организираните Клиенти

  • #2
    От: Излезе новата версия 2012 Q4 на карта OFRM Geotrade

    Благодаря!
    Какво е новото?

    Коментар


    • #3
      От: Излезе новата версия 2012 Q4 на карта OFRM Geotrade

      С TOPO CYR Nuvi 3590 се изключва при показване на Junction View в симулация на маршрут.

      Коментар


      • #4
        От: Излезе новата версия 2012 Q4 на карта OFRM Geotrade

        Хм, нещо с новата карта не е наред. Притежавам Garmin Nuvi 265W и след като сложих новата карта, при опит за навигиране, след натискане на "На къде" - "Скоро намерени" навигацията се изключва. Същото стана и след "На къде" - "Любими" - еди-къде си. Сложих старата карта и всичко си дойде на мястото. Въпросът ми е картата ли не е наред или моята навигация?
        HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

        Коментар


        • #5
          От: Излезе новата версия 2012 Q4 на карта OFRM Geotrade

          След всяка смяна на карта изтривайте "скоро намерени", а Любими е добре да се прекарат през MapSource.

          Коментар


          • #6
            От: Излезе новата версия 2012 Q4 на карта OFRM Geotrade

            Може и така да е. Но досега всичко си беше ок. Ще пробвам пак да сложа новата карта и да изтрия "Скоро намерени", за да видя дали ще има пак проблеми. Но с MapSource досега не ми се е налагало да работя и едва ли ще ми се наложи.
            П.П. Май се оправиха нещата.
            Последно редактирано от dimkaraganchev; 07-10-12, 21:58.
            HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

            Коментар


            • #7
              От: Излезе новата версия 2012 Q4 на карта OFRM Geotrade

              Бях качил картата на Турция и след качването на новата версия 2012Q4 , вече не я намирам. Как да си я "върна"????
              ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

              Коментар


              • #8
                От: Излезе новата версия 2012 Q4 на карта OFRM Geotrade

                Може би, с 3д сградите има проблем при "TOPO" варианта, пробвах няколко сгради да видя не успях, а във стара версия се виждаха. От последните две актуализации ползвам версията "TOPO LT" т.к. "TOPO" версията идва в повечко за моделите нуви 3490, а все пак това е най-новия модел за нуви, може би трябва да се помисли върху този факт. С "Европейската NTU" карта с всички "екстри и ЗД" навигацията работи без и момент да се "замисли", ако бих могъл да направя сравнение по бързина "Европейската NTU" карта е "една идея" по-бърза от варианта "TOPO LT".
                Доброто не струва скъпо, но много се цени !

                Коментар


                • #9
                  От: Излезе новата версия 2012 Q4 на карта OFRM Geotrade

                  Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
                  Бях качил картата на Турция и след качването на новата версия 2012Q4 , вече не я намирам. Как да си я "върна"????
                  Картата на Турция gmapsupp.img ли се казваше?
                  Nothing comes from nothing...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Излезе новата версия 2012 Q4 на карта OFRM Geotrade

                    Първоначално публикуван от ISG Преглед на мнение
                    Картата на Турция gmapsupp.img ли се казваше?
                    Разбирам какво ме питаш. Имах запаметени с това име офроадтопо латиница и картата на турция със име gmapsupp/2/.img. Така си мисля поне ..ориентирах се по датите на качването за да не заместя турската и според мен правилно заместих , но явно не е било така...Ще я качвам пак като ми потрябва...
                    ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Излезе новата версия 2012 Q4 на карта OFRM Geotrade

                      Здравейте, Извенявам се за тъпия въпрос но как да открия ''Генерал Скобелев'' 79 ????? До руски паметник.
                      Мерси.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Излезе новата версия 2012 Q4 на карта OFRM Geotrade

                        Първоначално публикуван от Наско Преглед на мнение
                        Здравейте, Извенявам се за тъпия въпрос но как да открия ''Генерал Скобелев'' 79 ????? До руски паметник.
                        Мерси.
                        Еуементарно - с търсене по адрес.
                        Събине, не съм качвал КЮ 3, ама ш' се метна директно на КЮ4, да видя как върви на ХТ.
                        подаръци за мъже от FACOM
                        промоция на читави инструменти

                        и на хоби такива

                        тел. О879 Ч8Ч 2З5

                        Коментар


                        • #13
                          От: Излезе новата версия 2012 Q4 на карта OFRM Geotrade

                          пост --> важи и за Q4

                          Коментар


                          • #14
                            От: Излезе новата версия 2012 Q4 на карта OFRM Geotrade

                            Днес пътувах от Сопот до София през Подбалканския път. Бях задал маршрут до ВМА. На отиване след Челопеч навигацията се опита да ме прекара през с. Мирково. На обратно - същата работа. Може би това е останало от времето, когато са ремонтирали пътя.
                            HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

                            Коментар


                            • #15
                              От: Излезе новата версия 2012 Q4 на карта OFRM Geotrade

                              За Събин.
                              Нещо не е наред с GarminMobilePC и Garmin Mobile XT.
                              При дистанция от София до Бургас картата рутирва до края на магистралата след това връща в Ямбол и от там през средец.
                              Странното е че при нувитата няма такъв проблем.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X