Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Излезе новата версия 2012 Q4 на карта OFRM Geotrade

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Излезе новата версия 2012 Q4 на карта OFRM Geotrade

    Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
    Здравейте,
    Ползвам GArmin Asus M10 и имам абонамент. Досега инсталирам картата без проблем,но не ми е ясно къде да инсталирам изгледи на разклонения. Не намирам посочена папка System/jcv/. Трябва ли аз да създам такава папка?
    Тази папка обикновено е скрита. Вижте този пост, за да разберете как да я направите видима. Би следвало да имате в тази папка, поддиректория jcv. Прочетете внимателно инструкциите на карта.бг, ако го правите ръчно.
    Nothing comes from nothing...

    Коментар


    • #32
      От: Излезе новата версия 2012 Q4 на карта OFRM Geotrade

      Първоначално публикуван от ISG Преглед на мнение
      Тази папка обикновено е скрита. Вижте този пост, за да разберете как да я направите видима. Би следвало да имате в тази папка, поддиректория jcv. Прочетете внимателно инструкциите на карта.бг, ако го правите ръчно.
      Благодаря
      ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

      Коментар


      • #33
        От: Излезе новата версия 2012 Q4 на карта OFRM Geotrade

        Първоначално публикуван от Емил Йонев Преглед на мнение
        Ако е излязла версия 2013 значи съм се забавил с питането. Но,все пак да попитам дали показва номерата на зградите на улицата по която се движим? Ако е така супер много помага.
        Подобна функция зависи от софтуера в устройството и за съжаление не знам Гармин, който да го прави това. Обмислям да направя карта за таксиметрови шофьори, в която на самата карта да са отбелязани адресите.

        Коментар


        • #34
          От: Излезе новата версия 2012 Q4 на карта OFRM Geotrade

          Първоначално публикуван от miro1972 Преглед на мнение
          Въпрос към OFRM. Скоро Гармин ще пуснат ръчен часовник с навигация- Fenix ! Има 20мб памет. Ще може ли да се направи офроуд фаил оптимизиран по размери за Феникса?
          Аз също имам fenix. Преди два дни видях човек с инсталирана българска карта, която е била нагодена за fenix-a от Краси Методиев.

          Коментар


          • #35
            От: Излезе новата версия 2012 Q4 на карта OFRM Geotrade

            OFRM е твърде голяма за да се събере на този часовник. Може да се качи на части, но трябва да се раздели използвайки гмаптул или да се купи mapsource вариант на картата и да се зареди само някое парче.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X