Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Излезе новата версия 2012 Q4 на карта OFRM Geotrade

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Излезе новата версия 2012 Q4 на карта OFRM Geotrade

    Проблема се забелязва и при някои по-стари нувита. При нуви 205 мисля, че се показа проблема.

    Коментар


    • #17
      От: Излезе новата версия 2012 Q4 на карта OFRM Geotrade

      Първоначално публикуван от tigertron Преглед на мнение
      Проблема се забелязва и при някои по-стари нувита. При нуви 205 мисля, че се показа проблема.
      При мен се явява на Nuvi 250W.

      Коментар


      • #18
        От: Излезе новата версия 2012 Q4 на карта OFRM Geotrade

        Първоначално публикуван от tigertron Преглед на мнение
        Проблема се забелязва и при някои по-стари нувита. При нуви 205 мисля, че се показа проблема.
        На Nuvi 205 работи като пушка! Даже в оня форум съм пуснал няколко снимки.

        Коментар


        • #19
          От: Излезе новата версия 2012 Q4 на карта OFRM Geotrade

          Има ли възможност да се компилира вариант с информация за растителността, но без очертанията на сградите в градовете.
          Моето Нуви 205 се задъхва от къщите, но пък е приятно да има зеленинка на екрана.

          Коментар


          • #20
            От: Излезе новата версия 2012 Q4 на карта OFRM Geotrade

            1. В предните версии (за Q3 не знам, не съм я ползвал) когато наближа кръстовище от далеч ме прдупреждава на къде да се насоча (завиване на ляво, дясно , направо) така, че има възможност да се прегрупирам. Сега забелязвам, че в последния момент ми казва завий на ляво (примерно), а вече няма възможност да се прегрупираш. Така ми се налага постоянно да поглеждам дисплея, на къде трябва да завивам.
            2. Във Варна ми се случи да ме навигира по странични улици, а не отчете прав и директен булевард. Сега не мога да дам снимка на улиците.

            Коментар


            • #21
              От: Излезе новата версия 2012 Q4 на карта OFRM Geotrade

              Въпрос към ОФРМ - Има ли възможност снимките на кръстовищата да се показват малко по-късно, например като на европейската карта на около 300м. преди кръстовището? При мен се показват на около 1000м. преди кръстовището (извън града ако има значение, в града не съм обърнал внимание). Докато дойде кръстовището и аз съм забравил как изглежда.

              Коментар


              • #22
                От: Излезе новата версия 2012 Q4 на карта OFRM Geotrade

                В досегашните версии на клиентския компилатор на Гармин няма опция за настройка на какво разстояние да се появява изображението на пътното разклонение, така че в зависимост от типа на самия път (магистрала/първокласен път/булевард и т.н.) се използват стандартно зададените интервали във фърмуера на всеки модел GPS.
                OFRM Team
                Отдел за Борба с Организираните Клиенти

                Коментар


                • #23
                  Въпрос към OFRM. Скоро Гармин ще пуснат ръчен часовник с навигация- Fenix ! Има 20мб памет. Ще може ли да се направи офроуд фаил оптимизиран по размери за Феникса?

                  Коментар


                  • #24
                    От: Излезе новата версия 2012 Q4 на карта OFRM Geotrade

                    Съдейки по техническите спецификации за този часовник в сайта на Гармин, в него има вградена базова карта, но няма възможност за инсталиране на допълнителни картови продукти като OFRM Geotrade.
                    OFRM Team
                    Отдел за Борба с Организираните Клиенти

                    Коментар


                    • #25
                      От: Излезе новата версия 2012 Q4 на карта OFRM Geotrade

                      Здравейте, а кога се очаква да излезе новата версия 2013 Q5? или все още не са се събрали достатъчно промени за да има смисъл от поредната версия?

                      Коментар


                      • #26
                        От: Излезе новата версия 2012 Q4 на карта OFRM Geotrade

                        2013 Q1 ще да е.
                        Biagini Passo Powered By VW Syncro

                        Коментар


                        • #27
                          От: Излезе новата версия 2012 Q4 на карта OFRM Geotrade

                          Първоначално публикуван от dido_nm Преглед на мнение
                          Здравейте, а кога се очаква да излезе новата версия 2013 Q5? или все още не са се събрали достатъчно промени за да има смисъл от поредната версия?
                          Промени има, но ги работим още. Нещо към края на януари я планираме пък да видим.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Излезе новата версия 2012 Q4 на карта OFRM Geotrade

                            Аз само тиииихичко да спомена, че от тази сутрин от сайта www.karta.bg, можете да си изтеглите новата версия 2013 Q1.
                            Новостите в картата можете да видите тук.
                            Nothing comes from nothing...

                            Коментар


                            • #29
                              От: Излезе новата версия 2012 Q4 на карта OFRM Geotrade

                              Първоначално публикуван от ISG Преглед на мнение
                              Аз само тиииихичко да спомена, че от тази сутрин от сайта www.karta.bg, можете да си изтеглите новата версия 2013 Q1.
                              Новостите в картата можете да видите тук.
                              Здравейте,
                              Ползвам GArmin Asus M10 и имам абонамент. Досега инсталирам картата без проблем,но не ми е ясно къде да инсталирам изгледи на разклонения. Не намирам посочена папка System/jcv/. Трябва ли аз да създам такава папка?
                              ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Излезе новата версия 2012 Q4 на карта OFRM Geotrade

                                Ако е излязла версия 2013 значи съм се забавил с питането. Но,все пак да попитам дали показва номерата на зградите на улицата по която се движим? Ако е така супер много помага.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X