Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Република Мавриций

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Република Мавриций

    Търся контакт със съфорумци (или техни познати, или познати на техни познати) живели, в краен случай - посещавали република (остров) Мавриций. Интересуват ме условията за живот там - здравеопазване, инфраструктура, стандарт на живот, престъпност и т.н. Въобще всякаква информация от практическо/ежедневно/битово естество.
    Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

  • #2
    От: Република Мавриций

    Аз имам такива познати - но те са ходили на почивка и искарали една седмица в Хилтон, като се има предвид, че пътуваха с една от най-скъпите туристически агенции в света - надали информация от тях ще ти е много полезна....

    Смяташ да се местиш там или какво?
    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

    Коментар


    • #3
      От: Република Мавриций

      Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
      Смяташ да се местиш там или какво?
      Има известна хипотетична възможност да ми предложат добра позиция, базирана там. Та събирам инфо - заслужава ли си въобще да го обмислям.

      Ако твоите познати случайно имат някаква полезна информация в тази насока - ще съм благодарен
      Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

      Коментар


      • #4
        От: Република Мавриций

        0877584631 - звъни ми утре, ще измислим нещо.
        Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
        Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

        Коментар


        • #5
          От: Република Мавриций

          Живял съм 4 години в Африка, не е точно Мавриций .. аз бих казал - опичай си работата и стягай куфарите.
          И кат заминеш имаш две задачи - да намериш птицата Додо .... и да ми пратиш една кутийка тамошни пурети Reinitas

          Коментар


          • #6
            От: Република Мавриций

            Пробвай ТУК, за туризъм е но често има и коментари на живущи.
            Издъних се на Тюринг теста

            Коментар


            • #7
              От: Република Мавриций

              Благодаря на всички отзовали се
              Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

              Коментар


              • #8
                От: Република Мавриций

                Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                Търся контакт със съфорумци (или техни познати, или познати на техни познати) живели, в краен случай - посещавали република (остров) Мавриций. Интересуват ме условията за живот там - здравеопазване, инфраструктура, стандарт на живот, престъпност и т.н. Въобще всякаква информация от практическо/ежедневно/битово естество.
                Информация от 2003 година. Кораба ми беше там всеки месец за ден два.
                Острова е бивша френска и после английска колония. От французите са останали креолите 30% от населението - мене ме кефят едни такива с тесни тела, жените са готини дори красиви - мляко с какао. Ако си падаш по тънката част определено ще останеш доволен от тях.
                Англичаните са донесли със себе си индийците които сега са други 30-40% и го раздават като върхушката на нацията. Мен лично не ме кефи индийци / цигани да командват.
                Има и малко бели ама не са много.
                Останалите до 100% са черни от най черните от Мадагаскар от онези рошавите аборигени нещо като австралийските такива. Те отговарят за престъпноста а тя е доста голяма.
                По улиците се виждат често полицаи с големи патлаци иначе черните не мирясват.
                Климата е най доброто което мога да кажа - редуват се лято и пролет с повечко дъжд.
                Иначе страна от третия свят какво да ти кажа.
                На кантар със Филипините, Индонезия, Тайланд с две думи си е яко трети свят със всичките му помии които се изсипват по улиците и типичната миризма.
                Препитанието им е основно туризъм и риболов. Имат няколко големи и скъпи курорта където не се пускат месните.
                Пак ти казвам това е инфо от преди 9 години и не знам колко се е променило оттогава.
                Задай ми конкретни въпроси и ще отговарям
                Поздрави
                Land Rover Discovery II, V8 4.0
                VW Golf VI variant
                Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X