Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Защо JEEP е номер 1 :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Защо JEEP е номер 1

    Явно колега вобще не си запознат с Куадра драйв системата, за това попрочети поинтересувай се пък тогава пиши за мармоти, това че нещо не знаеш не означава че го няма

    Коментар


    • #17
      От: Защо JEEP е номер 1

      Първоначално публикуван от Rady1st Преглед на мнение
      Явно колега вобще не си запознат с Куадра драйв системата, за това попрочети поинтересувай се пък тогава пиши за мармоти, това че нещо не знаеш не означава че го няма
      Прав си колега, прочетох, оказа се, че е толкова добър тоя жип, че са бракували всички Хамъри и от тази година американската армия само Командери ще кара. Като си толкова напред с тубата, добави едно "fail" или "stuck" като пишеш в търсачката, там е истината, а не в рекламите Щото quadra drive не е нито Моисей да кара калта да се разделя, нито Исус да прави колата да ходи по водата, нито дядо Боже да я прелети над оврага, а чисто и просто по един електронен ЛСД на двата моста, всеки от които си джомоли на отделните търкала. Тая дълга база като я окантариш, и 8 блокажа няма да ти помогнат, и на бабуните в тревата, където тоя демонстрираше великия Куадра драйв, аз оттам си минавам надолу и после нагоре като лодка, само със задно. Щото не съм 5 метра дълъг и не тежа 2.5 тона! Малко ми звучиш като някои "планинари" по форумите, дето преди години като започвах с планинарството, ме убеждаваха, че с обувки за под 300 лева с кви ли не специални системи, мембрани и подметки, няма смисъл въобще да тръгвам из планините, а аз си катерех върховете със скъсаните, ама тествани кецове, докато гъзарите се бореха с мазолите от чисто новичките им специални високотехнологични папуци...
      1986 Samurai SJ413 1.3 G13A
      Андрей - 0894 272772

      Коментар


      • #18
        От: Защо JEEP е номер 1

        Първоначално публикуван от Slick Преглед на мнение
        Много нагледно ... същите модели ...
        http://www.youtube.com/watch?v=ZVfD2...eature=related
        От къде намериха Дискавъри в движение, само не мога да се сетя.

        Коментар


        • #19
          От: Защо JEEP е номер 1

          Първоначално публикуван от Yusha Преглед на мнение
          И един мармот включва и изключва всичките тези блокажи в правилния момент
          Скиф ся мърмот. Ако не е тубата, трябва да строша една торба пари да те образовам.

          Коментар


          • #20
            От: Защо JEEP е номер 1

            Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
            От къде намериха Дискавъри в движение, само не мога да се сетя.
            Явно са останали един,два в движение.
            Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
            Скиф ся мърмот. Ако не е тубата, трябва да строша една торба пари да те образовам.

            Така като гледам беше първия джип качил се там,а и е перфектно подготвен за кал.

            Коментар


            • #21
              От: Защо JEEP е номер 1

              А би трябвало да видиш, че на по-малко от четвърт оборот на колелото, мърмотите вече са завили станиола.

              Коментар


              • #22
                От: Защо JEEP е номер 1

                Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                От къде намериха Дискавъри в движение, само не мога да се сетя.
                Ейй Пацооо докато се занимаваме да се доказваме кой от двата модела е в движение ... още 2006 аз навъртях на Диското едни 50 хиляди ... къде ли не, а пък ти колко бангии смени междувременно ?? поне два "перфектно подготвени джипа".. е кат са толко подготвени .. що да се сменят?
                А аз със моето нищо и никакво Диско 3 ... без много претенции и без гуми (тогава нямаше много опции) .. си ходех тук-там .... ее Чавдар ме бъзикаше за боята .. ма какво да се прави ... нали го пазех да има вид при погребението .

                Поздрави

                Коментар


                • #23
                  От: Защо JEEP е номер 1

                  Първоначално публикуван от Yusha Преглед на мнение
                  Прав си колега, прочетох, оказа се, че е толкова добър тоя жип, че са бракували всички Хамъри и от тази година американската армия само Командери ще кара. Като си толкова напред с тубата, добави едно "fail" или "stuck" като пишеш в търсачката, там е истината, а не в рекламите Щото quadra drive не е нито Моисей да кара калта да се разделя, нито Исус да прави колата да ходи по водата, нито дядо Боже да я прелети над оврага, а чисто и просто по един електронен ЛСД на двата моста, всеки от които си джомоли на отделните търкала. Тая дълга база като я окантариш, и 8 блокажа няма да ти помогнат, и на бабуните в тревата, където тоя демонстрираше великия Куадра драйв, аз оттам си минавам надолу и после нагоре като лодка, само със задно. Щото не съм 5 метра дълъг и не тежа 2.5 тона! Малко ми звучиш като някои "планинари" по форумите, дето преди години като започвах с планинарството, ме убеждаваха, че с обувки за под 300 лева с кви ли не специални системи, мембрани и подметки, няма смисъл въобще да тръгвам из планините, а аз си катерех върховете със скъсаните, ама тествани кецове, докато гъзарите се бореха с мазолите от чисто новичките им специални високотехнологични папуци...
                  Колега продължаваш да пишеш пълни глупости, празни приказки и окрасяване с ненужни думи. 1вата жестока глупост е, че в разговор за блокажи намесваш тежест и м/у осие, какво общо има това с блокажите? 2ра глупост, м/у Куадра драйв и ЛСД има доста разлика 3та глупост, където ще мине JEEP подготвен с куадра драйв, не може и да си мечтаеш, при теб единствения + са малките размери и само това ти е силата. 4та глупост Куадра драйва е с 3 блокажа не с 2 5та глупост, с кецове скъсани ще се качиш на планината в дълбокия сняг ама друг път , определено в скъпите планинарски обувки има много +, сега че повечето ги купуват защото са скъпи е друга тема

                  Коментар


                  • #24
                    От: Защо JEEP е номер 1

                    Първоначално публикуван от Rady1st Преглед на мнение
                    Колега продължаваш да пишеш пълни глупости, празни приказки и окрасяване с ненужни думи. 1вата жестока глупост е, че в разговор за блокажи намесваш тежест и м/у осие, какво общо има това с блокажите? 2ра глупост, м/у Куадра драйв и ЛСД има доста разлика 3та глупост, където ще мине JEEP подготвен с куадра драйв, не може и да си мечтаеш, при теб единствения + са малките размери и само това ти е силата. 4та глупост Куадра драйва е с 3 блокажа не с 2 5та глупост, с кецове скъсани ще се качиш на планината в дълбокия сняг ама друг път , определено в скъпите планинарски обувки има много +, сега че повечето ги купуват защото са скъпи е друга тема
                    Колега, объркал си се. Разговора е за "Jeep е номер 1", което ти отдаваш единствено на блокажите, при положение, че има още мноооого фактори, и тежест и междуосие са сред доста важните. И спри да ми броиш колко блокажа имало при куадра драйв и какво точно било, пише си го дори в уикипедия, да не говорим по сериозни сайтове, а и мен не ме мързи да се образовам. Колкото до минаването от тук и там, пали Командера и да ми покажеш, и без това тепърва има много да се уча. Пак ти повтарям, да изровиш едно клипче рекламно от тубата и на тази база просто да заключиш, че Jeep е номер едно, е несериозно. Ако ще караме така, айде разсъждавай над това, да си представим, че на базата на тоя клип аз ти кажа, че Джип са най-зле от всички:

                    1986 Samurai SJ413 1.3 G13A
                    Андрей - 0894 272772

                    Коментар


                    • #25
                      От: Защо JEEP е номер 1

                      Аз на тоя клип не видях защо джип са кофти, но карай Клипчета колкото щеш има, на практика 3те блокажа на системата Куадра драйв нямат аналог в никоя друга марка и на практика това е най-доброто, хем имаш 3 блокажа хем нямаш проблема на твърдия блокаж, да обяснявам ли разликата за да не се мъчиш да четеш глупости из нета

                      Коментар


                      • #26
                        От: Защо JEEP е номер 1

                        Първоначално публикуван от Rady1st Преглед на мнение
                        Аз на тоя клип не видях защо джип са кофти, но карай Клипчета колкото щеш има, на практика 3те блокажа на системата Куадра драйв нямат аналог в никоя друга марка и на практика това е най-доброто, хем имаш 3 блокажа хем нямаш проблема на твърдия блокаж, да обяснявам ли разликата за да не се мъчиш да четеш глупости из нета
                        Явно си сложил розовите очила за "джип" и не виждаш нищо друго.Тойотата със сликовете се качи като на шега,пък онуй с най-великата система от блокажи дра 4 минути.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Защо JEEP е номер 1

                          Първоначално публикуван от Rady1st Преглед на мнение
                          да не се мъчиш да четеш глупости из нета
                          Ами аз точно по тази причина спирам да ти следя мненията, предполагам колегите ще направят същото
                          1986 Samurai SJ413 1.3 G13A
                          Андрей - 0894 272772

                          Коментар


                          • #28
                            От: Защо JEEP е номер 1

                            Колега след Тойотата пак беше джип 1вия акос е загледаш е с гуми на кокал и освен добрата кола има тотална липса на умения, не съм сложил розовите очила за Jeep, защото моята кола е Тойота Темата като цяло беше пусната за майтап, ама за пореден път се стряскам от липсата хумор в голям процент от хората тук. Преди време един колега, да не казвам кой ме изяде, че съм казал че моите пържоли са най-добре станали Колега Yusha, не ме разбирай грешно, но това че няма да ми следиш мненията в форумните среди може да е много лошо, но честно да ти кажа Ич не ме притеснява И недей да се сърдиш, че като не знаеш нещо но се изтъкваш някой ти опонира

                            Коментар


                            • #29
                              От: Защо JEEP е номер 1

                              Е,що не каза,че е майтап бе човек?Щом е така,Джип са най-добри и са номер 1.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Защо JEEP е номер 1

                                Първоначално публикуван от Rady1st Преглед на мнение
                                1вия акос е загледаш е с гуми на кокал.......
                                Ми не-точно обратното е. Доста са изпуснати гумите му, няколко пъти се набръчкваха от ниското налягане. Не можа да мине заради неопитния шофьор-в това си прав. Онзи го беше страх да даде газ, или пък просто се бъзикаше и си правеше кефа...

                                На мен ми е смешно като започнете да се дърляте на тема марки. Всеки един джип може да е супер проходим или да е смешен, зависи от конкретната ситуация и конкретния шофьор.
                                И не смятам, че има джип който може да се окичи със славата, че е номер едно. Ако има такъв-всички щяхме да караме само такива...
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X