Обява

Свий
Няма добавени обяви.

AT гума за зимата в размер 31х10.5R15

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • AT гума за зимата в размер 31х10.5R15

    Здравейте,

    след n зими пързалка с кобрата реших, че е време да си купя едни по-читави гуми за зимата. Понеже не ми се ще да са чисто зимни, та като съм на лов из гори и бъзаци да ми е по-спокойно, реших, че моята гума е АТ. Проучването ми показа обаче, че във Велико Търново, home spot , мога да си намеря General AT и Cooper AT. Мен ми се щеше нещо по-стандартно от сорта на BFG. От къде си вземате гуми за джипките? Звънях и в Диана-та в София, ама нищо нямали в този размер??
    Defender 110
    Wrangler YJ на трупчета

  • #2
    От: AT гума за зимата в размер 31х10.5R15

    Колега General grabber AT2 е гумата за теб...И колкото и да те убеждават в друго е по-добра на сняг от BFG AT ...Това сме го проверили вече...Въпрос на смеси е ...И генерала е по-мек при ниските температури...Отделно ,че и за кал е по-добре подреден според мен...За мен е най-доброто АТ от това което съм видял ...
    Стандартна Витара c20ne с уазов мост...Изпълнение за България

    Коментар


    • #3
      От: AT гума за зимата в размер 31х10.5R15

      Ако трябва да стравнявам Грабера И БФ Грабера е в пъти по добър на сняг но е малко по слаб в кал. А за 31х10.5Р15 има такива гуми и то доста близо до теб Ако искаш звънни и ще ти кажа(нямаш право на ЛС).Успех в избора на гуми.И не е зле да кажеш каква ти е джипката че и това донякъде си оказва влияние.
      Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A малко повдигната и гуми каквито има в сервиза.
      КтМ 525еxc ендуро. +Нисан ТВ42Е Тел:0 осем 99 нула 44 35две.

      Коментар


      • #4
        От: AT гума за зимата в размер 31х10.5R15

        В Медина-Мед ООД Русе има със сигурност BFG A/T 2 страхотна гума .аз скоро си купувахНатиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC02743.jpg
Прегледи:1
Размер:155.3 КБ
ID:5412262 вече втори комплект, ти поне си близо до Русе
        MITSUBISHI L200 2.5TDI, ГАЗ69 с 2.5tds,X5 - Тихомир Камарашев 0886841426

        Коментар


        • #5
          От: AT гума за зимата в размер 31х10.5R15

          256лв.за брои
          MITSUBISHI L200 2.5TDI, ГАЗ69 с 2.5tds,X5 - Тихомир Камарашев 0886841426

          Коментар


          • #6
            От: AT гума за зимата в размер 31х10.5R15

            Колега провери новата Грабер АТ , цената и е приемлива пък и я дават доста по - подобрена от АТ2.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X