Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къде да търся Атв - ново/2ра ръка ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Къде да търся Атв - ново/2ра ръка ?

    Здравейте.
    Бихте ли ми казали къде в София и региона мога да търся атв Шинерай , Башан , Зонгшен (НОВИ или 2РА РЪКА) или някое марково 2ра ръка разбира се , защото бюджета ми е до 3000лв.
    Интересувам се от магазини , складове , автокъщи и т.н
    В Шинерай Варна разбрах че не внасят xy300ste и xy250s8 , а мен точно тези 2 модела най ми хващат окото.
    Ако някой знае къде мога да погледна за тях или дали някъде в София мога да закупя Шинерай да каже
    Ако може да ми кажете и автокъщи или нещо от тоя сорт където мога да погледна ? Благодаря ви

  • #2
    От: Къде да търся Атв - ново/2ра ръка ?

    ъъъъъъ mobile.bg
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • #3
      От: Къде да търся Атв - ново/2ра ръка ?

      Мерси колега , но имам предвид автокъщи и магазини където евентуално на живо мога да видя машините
      Иначе то мобилето и карс.бг са си ясни

      Коментар


      • #4
        От: Къде да търся Атв - ново/2ра ръка ?

        Първоначално публикуван от Squirt Преглед на мнение
        Мерси колега , но имам предвид автокъщи и магазини където евентуално на живо мога да видя машините
        Иначе то мобилето и карс.бг са си ясни

        Ми звъниш на обявата и отиваш на място . В радиус 100км от София сигурно има поне 30 АТВ-та заслужаващи да се видят

        Коментар


        • #5
          От: Къде да търся Атв - ново/2ра ръка ?

          На бул. България и Нишава.

          Коментар


          • #6
            От: Къде да търся Атв - ново/2ра ръка ?

            Днес сутринта нямаше там - продали са ги. Ама може да имат някъде склад, миналата седмица бяха докарали 2 нови.
            подаръци за мъже от FACOM
            промоция на читави инструменти

            и на хоби такива

            тел. О879 Ч8Ч 2З5

            Коментар


            • #7
              От: Къде да търся Атв - ново/2ра ръка ?

              Разходи се до 1 ви люлин ,срещу малчика в сервиз колос продават много АТВта и бъгита и имат налични
              ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

              Коментар


              • #8
                От: Къде да търся Атв - ново/2ра ръка ?

                Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                На бул. България и Нишава.
                Там от доста време се преориентираха към кафе-автомивка и най-много да имат нещо залежало.
                Иначе темата е супер нелепа, всеки който иска да продаде атв го качва по форуми и сайтовете като мобиле, гледаш там и като харесаш нещо отиваш да го гледаш, да не говорим и че има много обяви от частни лица чиито машини няма как да видиш изложени.

                Коментар


                • #9
                  От: Къде да търся Атв - ново/2ра ръка ?

                  www.bike-house.eu/
                  MITSUBISHI L200 2.5TDI, ГАЗ69 с 2.5tds,X5 - Тихомир Камарашев 0886841426

                  Коментар


                  • #10
                    От: Къде да търся Атв - ново/2ра ръка ?

                    kvv мисълта ми беше нещо като магазин , шоурум , автокъща или каквото и да е където мога да видя изложени машини. За обяви и частни лица е ясно.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Къде да търся Атв - ново/2ра ръка ?

                      Първоначално публикуван от Squirt Преглед на мнение
                      kvv мисълта ми беше нещо като магазин , шоурум , автокъща или каквото и да е където мога да видя изложени машини. За обяви и частни лица е ясно.
                      Шанса да намериш това което търсиш с обиколки е доста малък, пазара на атв-та сравнение с автомобилния е нищожен, а и автомобил пак първо търсиш в интернет и ходиш да гледаш после. Освен ако просто не искаш да си губиш времето.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X