Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"24 Hours Of Athens 2012"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: "24 Hours Of Athens 2012"

    За разлика от някои дакарски клубове независимо че съм карал разполагам с доста снимки.Ще ги пусна като се поразчисти темата.И на мен не ми харесаха някои неща,ама какво мога да направя освен да го преместя от единия кръчол в другия.Между другото мошенинка Тодор успя да намали такса участие да ни резервира хотел и да ни защитава интересите по време на цялото състезание.
    __KTM__

    Коментар


    • #77
      От: "24 Hours Of Athens 2012"

      Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
      Тодоре, дай моляте някакво разяснение по факта с едночасовата разлика между Десо и гръкъ с джимнито на мъгливия етап.
      Разликата (36 мин. от Десо и над час от Траян) не е натрупана в един етап, гърка слага разлика от 2-ти,3-ти и 4-ти етап, а Десо и Траян го бият само в 5-ия етап.

      Коментар


      • #78
        От: "24 Hours Of Athens 2012"

        Браво на Зори,всичко което каза за нея Боевски е истина, моите адмирации за нея.
        Последно редактирано от ips; 30-11-12, 21:43. Причина: корекции
        ИВА СТАЙНОВА - ХОТ ЕКСТРИИМ

        Коментар


        • #79
          От: "24 Hours Of Athens 2012"

          Тодоре хайде да не слагаш думи за пореден път в устата на хората, нито Десо нито Шуши са казали нещо лошо за организацията на състезанието,даже обратното така че айде ако обичаш не злоупотребявай за пореден път.
          ИВА СТАЙНОВА - ХОТ ЕКСТРИИМ

          Коментар


          • #80
            От: "24 Hours Of Athens 2012"

            Питай бе Боевски. Какво те интересува.
            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

            Коментар


            • #81
              От: "24 Hours Of Athens 2012"

              Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
              Маринов, виждам, че си се възбудил и цвърчи от теб злоба от мастните ти пори, ама ще ти отговоря аналитично, да не стоиш в заблуда, а и от там да заблуждаваш цялата аудитория на форума...а може и инфаркт да си докараш

              Аз не си спомням да те видях в Добрич и не мога да разбера наглостта ти, как коментираш нещо, за което нямаш идея ?!?



              Да бе вярно, направихте добро класиране на Бреслау и още по-добро на Мароко, извинявам се, че забравих...
              За "видните специалисти" си прав...ама явно визираме различни хора
              За познанията ми и уменията като мениджър ще съдят други хора, АЗ ПОНЕ СЕ ОПИТВАМ и сами си направихме записването, и си заведох отбора до Хавър, сами си минахме административния и техническия преглед и не сме си захвърлих техниката, някой друг да ми я минава и да караме за други отбори срещу заплащане...
              Седалките и компютрите са наш проблем, нали вашите са о.к. ? Къде ти е проблема ? Или злобееш и злорадстваш ?



              Не бих си позволил лукса да те видя на мое състезание, един път го направих заради Траян и ти беше кротък като агънце
              Не мисля обаче да повтарям, а и моите състезания са със силни участници и няма да виреете там...

              И в заключение искам да ти призная, че ти си ЦАР НА ОСИРАНЕТО на състезания, даже и без да ходиш на тях
              Кажи на твоя информатор, че е пълен безхаберник, ама явно и той като тебе е гледал състезанието на компютъра
              Ало майката на офф-роуда ти май съвсем си се чалнал. Вече взе и да обиждаш, но ние като по-умни хора няма да ти обръщаме внимание.
              То за твоите изцепки няма нужда да присъства човек, България е малка и бързо се научава.
              Да и на Бреслау и на Мароко, а и на Пътя на коприната ако си пропуснал имаме наистина добро класиране. А на Бреслау това, че изтървахме победата, е само в наш плюс защото по трудния начин научихме някой уроци за колата.
              А това да се запишеш и да минеш прегледа не е никаква философия, стига да си си свършил домашното и ако за теб това е голям проблем при нас го върши всеки един от механиците. Когато всичко ти е готово и направено няма нужда шефовете на отбора да минават прегледа.
              А за проблемите Ви с компютрите и седалките верно са си ваши, но ми е много интересно до кога и по какъв начин ще замазваш очите на Орлин, че той в Мароко не можа дори да стартира, а до колкото разбрах в Гърция и първия етап едвам е завършил. Сега пак ли флексовете са ти виновни.
              Или за това, че не си проверил хомологацията на седалките, каква файда че си бил на прегледа.
              В Мароко ми беше жал за човека като обясняваше колко пари е дал, а не и можал дори да стартира. Сега както изглежда може пак да се получи така, че дори и до старта да не стигне. Е те тогава искам да те видя, кой ще ти е виновен. Май си си нагласил схемата да те заведе Орлин до Дакар, той да отпадне по технически причини и ти да си караш. Тази схема я пробва с Пепи преди две години, опита да я направиш миналата със Зори, но нещо не се получи. Чух, че вече си набелязал вече следващата риба дето да те заведе на Световен шампионат и покрай това да дръпнеш някой лев.
              Въобще не мога да те разбера за какво ми говориш, че сам си правиш това и онова, ми като не можеш да си създадеш организация друг да ти го свърши сам се оправяй.
              А относно твоите опити за съзтезания, ако не се налага и нямам желание да участвам, защото ти освен да гласиш резултати и да правиш опити да редиш класиране друго не можеш да направиш. Много по добре ми е да гледам от страни и да се забавлявам с твоите простотии.
              А моите информатори са доста хора, дето си ги излъгал, завлякъл или чрез интриги си скарал с хората около тях.

              Коментар


              • #82
                От: "24 Hours Of Athens 2012"

                Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                Чувам вече от няколко места недоволство от Десо и Шуши за класирането, даже и Маринов се включи в тяхна защита...
                Всички бяхме на софрата след състезанието, където Шуши декларира, че е много доволна от състезанието и за нея е пример за коректно и точно състезание ! Там не се спомена нищо такова нито за загасени фарове или други такива художествени украси...
                Знам за мъглата във втория етап с финал в Дистомо (аз бях там) когато първи финишираха Джимито със 113, италианеца и бялото джими 103 . Ако гърка е знаел трасето, италианеца е малко вероятно...и там 103-и е трети, първи пристигна 113-и !
                Явно са минали преди мъглата, защото другите закъсняха много и знам, че ги е извел Траян и че Десо също е бил в групата. Това е което видях и знам, за по-късните етапи нямам наблюдение, но мисля, че Боевски също е в течение...
                Накратко, няма чудеса и незавършени етапи, вижда се и по траковете, че гърка си е победител...за наше съжаление...
                А не беше точно така аз само попитах дали нещата са били по гръцки и ти гузен негонен веднага тръгна да обясняваш врели некипели.
                Ясна ни е работата, а като остане време ще погледна и траковете тогава може да бъда и по конкретен.
                Но както го писал и Боевски ще си го премести в другия щото кво и да ти докажа че не си прав какво ще направиш. Мога още сега да ти кажа нищо.

                Коментар


                • #83
                  От: "24 Hours Of Athens 2012"

                  Първоначално публикуван от ips Преглед на мнение
                  Тодоре хайде да не слагаш думи за пореден път в устата на хората, нито Десо нито Шуши са казали нещо лошо за организацията на състезанието,даже обратното така че айде ако обичаш не злоупотребявай за пореден път.
                  Хайде и ти да не си на всяко гърне мюрудия, нали същото съм написал и аз ?!?
                  И не ми говори за злоупотреби и не се изказвай като последна инстанция, че си далече от истината и не правиш добро впечетление !!! И не спомням да те видях на Атина, за да си толкова активна в това, кой какво казал...!?!


                  Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
                  Ало майката на офф-роуда ти май съвсем си се чалнал. Вече взе и да обиждаш, но ние като по-умни хора няма да ти обръщаме внимание. .....
                  Маринов, цар си в изливането на пумия и явно формулата "Кажи, че на Иван сестра му е курва, а той да обяснява, че няма сестра" е добре усвоен похват Разбирам злобата и завистта ти, ама аз съм в този спорт 10 години и спонсорите продължават да ми се доверят, а и нови идват, а клуба има още повече състезатели "все измамени" от мен
                  И не забравяй, че докато ти мишкуваш, аз не само се опитвам, но и водя българи навън, както и дръзнах да изпълня мечтата за Дакар, за да може сега ти (и още няколко българи) за две години да направят пътека и български трафик на това състезание !
                  Спри да осираш темата, прехвърли се в другата и там се изливай, тук коментирай Атина и изцепката ти за липсващия етап...
                  Разгледай траковете и пиши, всичко друго са словестни евквилибристики за мазане и замазване или пак да се сетим за приказката за Иван и сестра му

                  Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
                  А не беше точно така аз само попитах дали нещата са били по гръцки и ти гузен негонен веднага тръгна да обясняваш врели некипели.
                  Ясна ни е работата, а като остане време ще погледна и траковете тогава може да бъда и по конкретен.
                  Но както го писал и Боевски ще си го премести в другия щото кво и да ти докажа че не си прав какво ще направиш. Мога още сега да ти кажа нищо.
                  Както може би си забелязал, АЗ НЕ СЪМ ОРГАНИЗАТОР на "24 часа на Атина" и говоря с Организатора, за да се разсеят съмненията и да се изчистят лайната, които хвърли върху състезанието ! Аз лично, нищо не мога да направя по горната причина, но ако имаш идея, кажи и ми отвори очите
                  Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 01-12-12, 07:04.

                  Коментар


                  • #84
                    От: "24 Hours Of Athens 2012"

                    Поздравления и за Митко Боевски.Чакаме снимките.

                    Коментар


                    • #85
                      От: "24 Hours Of Athens 2012"

                      Ето и обещаното от Тодор видео - засега само SS1.
                      Очаквам до довечера да успея да кача и останалите SS-и.


                      SS2:


                      SS3:


                      SS4:


                      SS5:
                      Последно редактирано от javoresku; 01-12-12, 14:44. Причина: Добавяне на клипчета.
                      “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
                      Walter Rohrl
                      GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

                      Коментар


                      • #86
                        От: "24 Hours Of Athens 2012"

                        Снимки от петък вечер.Старта за публиката.




















                        __KTM__

                        Коментар


                        • #87
                          От: "24 Hours Of Athens 2012"

                          Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
                          ------------
                          Като си толкова сигурен, че всичко е наред публикувай траковете на този състезател, на Десо и Траян да направим съпоставка, но не като картинки а като тракове за да си направим изводите сами не от приказки, че ти си много сладкодумен като трябва да взимаш нещо и не толкова когато трябва да дадеш....
                          Явор ти е направил за всички специални етапи видео...от траковете на тримата състезатели (горния пост) !

                          Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
                          Да бе така чухме и ние. Този грък не е карал единия от етапите и е станал пръв. Някой гледал ли му е трака на този бързак. То си е ваша работа не мен ме правят на будала....
                          Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                          ......
                          Тодоре, дай моляте някакво разяснение по факта с едночасовата разлика между Десо и гръкъ с джимнито на мъгливия етап. Че е местен ясно, ама що за извънземен е в 5 м видимост според Десо, да си угасиш светлините и да дадеш яката газ....
                          SS2

                          Ето това е етапа с мъглата (след 3:40 на видеото) вижда се и спирането на Траян ! Гърка също се върти, но по-бързо намира пътя, най-вероятно последва Траян...не знам дали е гасил светлините, Траян ще каже !

                          Траян е 101, гърка със 103, а Десо със 131 номер.


                          Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 01-12-12, 20:30.

                          Коментар


                          • #88
                            От: "24 Hours Of Athens 2012"



                            Старт SS1
















                            __KTM__

                            Коментар


                            • #89
                              От: "24 Hours Of Athens 2012"

                              И видео с кадри от почти всички наши състезатели Обърнете внимание на купонджиите с цивилния Нисан

                              Коментар


                              • #90
                                От: "24 Hours Of Athens 2012"

                                @Ива: Още от родната казарма получих първите си впечатления и придобих опит с високопроходимите машини. Виждал съм тресавище, през което минава москвич дванадесетак /това да не си помислите, че е броя на цилиндрите?/ на същото място Т55 се окопава и потъва-там на същото място дето Кирето минали години си правеше неделния ден на Шумен 4х4...
                                Гледам офроуд състезанията от този момент в който си бях закарал автомобила в Сф на фирмен сервиз и се шматках и до представителството на Тойота стартира 1 от състезанията, не си спомням коя година беше...
                                Ама както писах по-преди не мога еднозначно да преценя кои състезатели и колко могат да карат. . .
                                Установил съм, че натрупаният опит и подготовката на екипаж и машина намаляват, но не игнорират късмета във всяко едно състезание.

                                И така очаквам Вашия списък.

                                Постнете го тук, за да се съобразяват организатори съдии и състезатели с него в бъдещите състезания.

                                Всичко това го пиша без да се заяждам с никого и без да лобирам за когото и да било.

                                Най-обикновен зрителски /семкочоплителски/ интерес.

                                @Боевски: Зорито съм я оценил по най-високата скала на мирогледа ми още когато караше 1 зелен кош КФХ700 без спирачки и със сгъната кормилна щанга. Тя е мъжко момиче /без сексуален подтекст/ и много пъти го е доказала на доста мъже.

                                Още 1 път приемете мойте извинения, че спамя тази тема.
                                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X