Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Питанки СЛЕД покупка на Range Rover P38 2.5 DHSE

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Питанки СЛЕД покупка на Range Rover P38 2.5 DHSE

    Май ще трябва да снимам Не е вярно това за скоростната кутия и DSE-то.Няма как да купя 2 джипа и на двата на задния капак да пише 2.5 DSE и двата да са автоматици.

    В ебей се продават DSE-та автоматици колко си щеш...

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.jpg
Прегледи:1
Размер:106.1 КБ
ID:5582600

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:122.1 КБ
ID:5582599
    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 24-04-14, 08:52.

    Коментар


    • #92
      От: Питанки СЛЕД покупка на Range Rover P38 2.5 DHSE

      Добре бе, пич, отивам купувам си 5 стикера и една емблема OVERFINCH, един 630R Anniversary налепвам ги на моя P38 и ти давам да го купиш за 7к лева - навит ли си?
      Ама да знаеш, че е дизелак. На страшна далавера ще си! Ще си единствения човек в България с такъв уникален автопарк!
      Ибей е толкова точен в спецификата на конкретните модели колкото и мобиле.бг...
      'Айде със здраве...
      "Bis dat qui cito dat"

      Коментар


      • #93
        От: Питанки СЛЕД покупка на Range Rover P38 2.5 DHSE

        Ти обаче до последно мислиш, че няма DSE автоматици....Как така аз такива все нацелвам от различни места....Не се заяждам или нещо, просто споделям

        Коментар


        • #94
          От: Питанки СЛЕД покупка на Range Rover P38 2.5 DHSE

          Колега Jak Baurer в грешка си. Защо, ами защото DSE е дизел със избор на всички екстри за модела. Примерно ако през 98ма си отишал в ЛР и си казал искам дизелов Р38 в изпълнение DSE (просто надпис) и избираш всички екстри от списъка сред тях е и АСК но не си избрал примерно плафони на задните върти. Но ако избереш абсолютно всичко от този списък ще е изпълнение DHSE, като при мене колата си има всички екстри но няма лампички на сенниците и е изпълнение DSE(просто надпис на задния капак). Това означава че DHSE е с всичко от този списък без навигация.

          П.П.- Ако не е проблем направи някоя друга снимка на дизеловия "H&H"

          Коментар


          • #95
            От: Питанки СЛЕД покупка на Range Rover P38 2.5 DHSE

            Аз се обърках вече и не знам моя какъв е.... Важното е да върви! А като видях и какъв разход е обявил колегата, направо си ми е малолитражка...
            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

            Коментар


            • #96
              От: Питанки СЛЕД покупка на Range Rover P38 2.5 DHSE

              Първоначално публикуван от Jack Bauer Преглед на мнение
              Искам да попитам, нормален ли е разход от ~18 на 100 на Range Rover p38 2.5DSE ???
              Не ми се струва нормален този разход. Аз съм с ръчнни сорости и повече от 12-13 градско не качва, при това зимата, при това с подкачването на въздух на място преди да тръгна, при това на къси разстояния, при това в София. Честно казано, съмнявам се автоматика да качва 5 литра отгоре. Но да кажат колегите с автомати, може и да греша.
              Не съм вещ още по тези машини, че съм само от няколко месеца с тази, но четох из форума, че като потече помпата почва да харчи доста. Това е лесно установим проблем визуално. Пък и ще мирише предполагам. А и до колкото разбрах при автоматика е по друг начин подаването на нафтата като количество за да върви добре и може и оттам да се явява доста по-горлемия разход. Обаче в темата колко ви харчи вашето 4х4 останах с впечатление, че автоматите не харчат толкова много спрямо ръчните.
              Последно редактирано от sony bono; 27-04-14, 10:57.

              Коментар


              • #97
                От: Питанки СЛЕД покупка на Range Rover P38 2.5 DHSE

                Първоначално публикуван от sony bono Преглед на мнение
                Не ми се струва нормален този разход. Аз съм с ръчнни сорости и повече от 12-13 градско не качва, при това зимата, при това с подкачването на въздух на място преди да тръгна, при това на къси разстояния, при това в София. Честно казано, съмнявам се автоматика да качва 5 литра отгоре. Но да кажат колегите с автомати, може и да греша.
                Не съм вещ още по тези машини, че съм само от няколко месеца с тази, но четох из форума, че като потече помпата почва да харчи доста. Това е лесно установим проблем визуално. Пък и ще мирише предполагам. А и до колкото разбрах при автоматика е по друг начин подаването на нафтата като количество за да върви добре и може и оттам да се явява доста по-горлемия разход. Обаче в темата колко ви харчи вашето 4х4 останах с впечатление, че автоматите не харчат толкова много спрямо ръчните.
                Може би е така.След като рестартирах компютъра разхода се оправи вече показва 11-12 градско явно нещо се беше бъгнал.

                Коментар


                • #98
                  От: Питанки СЛЕД покупка на Range Rover P38 2.5 DHSE

                  Първоначално публикуван от valdivladi Преглед на мнение
                  Добре бе, пич, отивам купувам си 5 стикера и една емблема OVERFINCH, един 630R Anniversary налепвам ги на моя P38 и ти давам да го купиш за 7к лева - навит ли си?
                  Ама да знаеш, че е дизелак. На страшна далавера ще си! Ще си единствения човек в България с такъв уникален автопарк!
                  Ибей е толкова точен в спецификата на конкретните модели колкото и мобиле.бг...
                  'Айде със здраве...
                  Все повече се убеждавам, че притежавам HOLLAND&HOLLAND версия.Коренна разлика има в машината.Много по стегната стои, повече върви, по тиха е, като дам назад огледалата автоматично се накланят да видя задната гума и мн други нещица, които ги няма в другия рейндж...За вас лъжа, за мен истина
                  И много се кефяяя.Информацията, че холанд и холанд са само V8-ци се оказа невярна.Намерих в нета точно като моя джип 2.5 DSE има тонове, за който не вярва да напише в гугъл 2.5 HOLLAND&HOLLAND RANGE ROVER и да се увери сам.
                  Като се присетя ще снимам и моя хайде със здраве
                  Последно редактирано от Jack Bauer; 30-04-14, 20:55.

                  Коментар


                  • #99
                    От: Питанки СЛЕД покупка на Range Rover P38 2.5 DHSE

                    Първоначално публикуван от Jack Bauer Преглед на мнение
                    ...След като рестартирах компютъра разхода се оправи вече показва 11-12 градско явно нещо се беше бъгнал.
                    Съдиш за разхода по борд компа ли, предполагам знаеш как да го засечеш. На мене ми е показвал 49 при максимални 50, и също е показвал 8,5 при реални 9,5.

                    Първоначално публикуван от Jack Bauer Преглед на мнение
                    Все повече се убеждавам, че притежавам HOLLAND&HOLLAND версия.Коренна разлика има в машината.Много по стегната стои, повече върви, по тиха е, като дам назад огледалата автоматично се накланят да видя задната гума и мн други нещица, които ги няма в другия рейндж...За вас лъжа, за мен истина
                    И много се кефяяя.Информацията, че холанд и холанд са само V8-ци се оказа невярна.Намерих в нета точно като моя джип 2.5 DSE има тонове, за който не вярва да напише в гугъл 2.5 HOLLAND&HOLLAND RANGE ROVER и да се увери сам.
                    Като се присетя ще снимам и моя хайде със здраве
                    Колега просто караш DSE с лепенки H&H. По твоите мисли и аз карам H&H имам всичко изброено (ел седалки с памет, огледала който се смъкват при включване на задна, активиране на задната чистачка при заден ход, фарове с опция изпрати ме до вкъщи, огледала който се затъмняват и още много за които не ми се пише). За да е H&H трябва да е v8 (ама не 4,0, а 4,6) да е с дървени елементи в интериора, а не пластмаса с фолио като при всички останали. Табелка до номера на боята където пише кой пореден номер е (примерно H&H made in England 156 to 400 и дата на излизане от цеха на H&H). И както каза по- горе колегата vladivladi ​ отиваш в магазин за лепенки и пазариш каквото видиш (AMG, M-gmbh, RS, supercharger, Turbo, R-line) и си имаш собствено по рода си возило, може веднага да го продадеш в E-bay за най малко 300 000 паунда защото е единствено.

                    Коментар


                    • От: Питанки СЛЕД покупка на Range Rover P38 2.5 DHSE

                      Освен лепенки има на махагона вътре желязна плочка с надпис холанд и холанд....сигурно някой си е играл да ги лепи, все едно незапознатите знаят какво е това.Докато не видя във САЙТ НА ЛАНД РОВЪР да пише, че са направени само 400 бройки с В-8маци не го вярвам.....Как още 1000 човека си залепиха лепенки отстрани и т.нт...

                      Коментар


                      • От: Питанки СЛЕД покупка на Range Rover P38 2.5 DHSE

                        Почвам да се нервирам. Снимай я тази машина да я видим колко е H&H. И при Р38 не се поставя плочка в купето, плочката е при Л322.
                        http://www.rangerovers.net/classifieds.html Тук са 2 H&H
                        http://www.pirate4x4.com/forum/land-...ge-sale-4.html Още един
                        http://www.wods.dk/rangerover/hi/lim...AndHolland.htm и още

                        Коментар


                        • От: Питанки СЛЕД покупка на Range Rover P38 2.5 DHSE

                          Първоначално публикуван от krisalesk Преглед на мнение
                          Почвам да се нервирам. Снимай я тази машина да я видим колко е H&H....
                          Сигурно е това въпросния H&H http://www.offroad-bulgaria.com/show...37#post2494337
                          LZ1PER

                          Коментар


                          • От: Питанки СЛЕД покупка на Range Rover P38 2.5 DHSE

                            Първоначално публикуван от Peppy Преглед на мнение
                            Сигурно е това въпросния H&H http://www.offroad-bulgaria.com/show...37#post2494337
                            Не е това, този го използвам за тежък оффроуд.Тоя е разбита машина.

                            За какво да го снимам след като е предупределено, че не е един от въпросните "400".... Поне да бяха 300 като спартанците

                            Коментар


                            • От: Питанки СЛЕД покупка на Range Rover P38 2.5 DHSE

                              Първоначално публикуван от Jack Bauer Преглед на мнение
                              За какво да го снимам след като е предупределено, че не е един от въпросните "400".... Поне да бяха 300 като спартанците
                              Дай де, дай да се образоваме и ний, с обикновенните рийджовье
                              Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                              Коментар


                              • От: Питанки СЛЕД покупка на Range Rover P38 2.5 DHSE

                                Да питам тук, че няма смисъл от отделна тема. Много търсих, но се обърках.

                                - ръчните скорости на 2.5 турбо дизел и 4.0 бензин еднакви ли са ?
                                - има ли раздатка на някой вариант, която да не е фул тайм (с централен диференциал) ?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X