Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Джип за сняг!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Джип за сняг!

    Здрасти колега! Аз съм от Браниполе и се сещам за какво говориш. Миналата година преди големия сняг комшията си взе подобно :http://www.youtube.com/watch?feature...&v=aTYhStxTuaE За два дена чудеса направихме около къщите- изринахме почти до сухо. Пък ако вземете и да се "комбинирате" с комшията ще ти легне доста евтино и си покриваш изискванията. пиши в гугъл "мини снегорин" и си готов, по около 1000 лева са.Имат си и глезотии като "отопление на ръкохватките".

    Коментар


    • #92
      От: Джип за сняг!

      Първоначално публикуван от Иван Салабашев Преглед на мнение
      Здрасти колега! Аз съм от Браниполе и се сещам за какво говориш. Миналата година преди големия сняг комшията си взе подобно :http://www.youtube.com/watch?feature...&v=aTYhStxTuaE За два дена чудеса направихме около къщите- изринахме почти до сухо. Пък ако вземете и да се "комбинирате" с комшията ще ти легне доста евтино и си покриваш изискванията. пиши в гугъл "мини снегорин" и си готов, по около 1000 лева са.Имат си и глезотии като "отопление на ръкохватките".
      Нещо си се пообъркал. Може с това/ имам такова хамериканско/ да позачистиш двора и около къщата, става. Какво правиш ако трябва да чистиш доста дълга улица? А няколко?
      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

      Коментар


      • #93
        От: Джип за сняг!

        Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
        Най-тънките оферти в Мобиле



        И мощен мотор да те вади ... Може, ама не на тези пари, за които се говори тук.


        П.П. Май обаче беше време някой да запее ода и за Г-то. Че то само с руските возила и с марката на кралицата стана скучно.
        Г-н Крачунов,Мерцедесите са достатъчно доказали се за да се намери някой балък като мен за да започва одата за тях.Факт е,за сняг по асфалта 2 блокажа са много по функционални отколото мотор 200 коня и 500 Н/м.Ако имаше джип за 5000 лв.с 2 блокажа мога и да се замисля за нещо друго,но уви освен ТЛК 80 не се сещам.Не случайно селските региони на Швейцария,Германия и Австрия Г класите на снегопочистващите служби са оборудвани с това:
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:$T2eC16FHJIkE9qU3iLdcBQdIp9RQTw~~_27.JPG
Прегледи:1
Размер:57.5 КБ
ID:5416003

        Коментар


        • #94
          От: Джип за сняг!

          Първоначално публикуван от jpetrov Преглед на мнение
          Защо никой в тази тема не споменава Терано? Има вече Терано 2 за по 3-4 хилки. И още хиляда за гуми ей го.

          Малко харчи, върви си из гората....
          И аз често се питам това, някак си имам чуството, че този модел се отбягва и то не само в тази тема. А поне от четенето до сега не виждам основание за това...
          Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

          Коментар


          • #95
            От: Джип за сняг!

            Тераното наистина е здрава машина и мисля че за 4000 5000 ще се намери в добро състояние.След много четене из форума накрая се спрях на Терано,евтина поддръжка.Много съм доволен зимата даже теглих една нива зад себе си на дълбок сняг,с гуми Ласса компетус съм,и на асфалт вози добре,разход дизел между 8,5 извънградско зимата минимум 10 литра.
            Terrano 2 2,7td 1994
            Keeway atv 100

            Коментар


            • #96
              От: Джип за сняг!

              Първоначално публикуван от Данчо Николаев Преглед на мнение
              ... Факт е,за сняг по асфалта 2 блокажа са много по функционални ...
              Блокажи на асфалта?!? Че и двата включени?!? Мога ли да попитам как взимате завоите?
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • #97
                От: Джип за сняг!

                Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                Блокажи на асфалта?!? Че и двата включени?!? Мога ли да попитам как взимате завоите?
                Много лесно!С засилване и прескачане на завоя,както е показано на снимката.Разбира се стига мотора да е като на Г-то 200/500.

                Коментар


                • #98
                  От: Джип за сняг!

                  Първоначално публикуван от jpetrov Преглед на мнение
                  Защо никой в тази тема не споменава Терано? Има вече Терано 2 за по 3-4 хилки. И още хиляда за гуми ей го.

                  Малко харчи, върви си из гората....
                  Върви ама тук-там. Добави към сметката още едни 4000 за блокажи, както съвсем уместно спомена един колега по-горе и чак тогава ще става за споменаване..

                  Коментар


                  • #99
                    От: Джип за сняг!

                    А бре комши то така отива на парите на някой джип, бре
                    My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

                    Коментар


                    • От: Джип за сняг!

                      Здравейте! Бих казал че, за сняг гумите и блокажите са едно от най-важните неща! Клиренсът и двигателя в случаят с дълбокият сняг - също ! Като добавим,че колата ще се ползва всекидневно ,може би и комфорта е от значение ! Колегата не споменава дълга/къса база ,бензин или дизел търси.Като се има в предвид лимита(5000) бих казал, нямя да е лесно ! Трябва някакъв компромис! Който и джип да избере резултатът ще е по добър от колата в момента!

                      Коментар


                      • От: Джип за сняг!

                        Верно че блокажите са голям плюс,без съмнение,но диаметъра на гумата е основен фактор при дълбок сняг,особенно ако е височка и тясна с агресивен протектор...с ниски гуми бокажите няма да ти помогнат като легне по корем или на мостове,но и без блокаж при голям просвет ще се измъкнеш,а най добре е когато имаш всички екстри + печка че се незнае..
                        LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                        Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                        Коментар


                        • От: Джип за сняг!

                          Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
                          Верно че блокажите са голям плюс,без съмнение,но диаметъра на гумата е основен фактор при дълбок сняг,особенно ако е височка и тясна с агресивен протектор...с ниски гуми бокажите няма да ти помогнат като легне по корем или на мостове,но и без блокаж при голям просвет ще се измъкнеш,а най добре е когато имаш всички екстри + печка че се незнае..
                          Бих казал само едно-много точен и верен пост.

                          Коментар


                          • От: Джип за сняг!

                            Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
                            най добре е когато имаш всички екстри + печка че се незнае..
                            Това е самата истина!

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X