Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Land Rover Defender 90 BG туниин и редизайн

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Land Rover Defender 90 BG туниин и редизайн

    Имам един въпрос - след смяната на седалките как се осъществява достъп до акумулатора?
    "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

    Коментар


    • #32
      От: Defender 90 BG туниин и редизайн

      Добра работа ,за гората съм сигорен че става, а ако и седалките падат ще стане и за пред кафето.
      [/SIGPIC][/SIGPIC]

      Коментар


      • #33
        От: Defender 90 BG туниин и редизайн

        Достъпа до акумулатора си е както преди, седалките не са сменяни, само са претапицирани с кожа двуцветно и за това изглеждат толкова добре :-)))
        Задните седалки не падат но се сгъват и се качват върху калника и задното пространство става абсолютно равно и меко - на мокет - така че става и за пред кафето

        Коментар


        • #34
          От: Defender 90 BG туниин и редизайн

          Ето как са направени задните седалки, изрязват се калниците и се захващат в кухините така че при разгънато положение да се хоризонтират с пода на купето

          видео: http://youtu.be/TvT2I5dO0Yc

          оригинално състояние


          Изрязване на калниците



          И в завършен вид
          Прикачени файлове

          Коментар


          • #35
            От: Land Rover Defender 90 BG туниин и редизайн

            Перфектно е станал джипа.Хвърлили сте ужасно много труд за изработката му.Злати може и да се пали,но ако е моя аз лично не бих го вкарал в гората.Нищо,че е перфектно подготвен за
            гората.

            Коментар


            • #36
              От: Land Rover Defender 90 BG туниин и редизайн

              Колата е станала много добре и са хвърлени много пари,но си е изложбен експонат,защото нито за пътища и магистрали е комфортна,нито има смисъл да се съсипва главно интериора.Един вид е като сув със скромни асфалтови способности.Като нова Г-класа малко.
              И колкото е по-очукана една жибка толкова е по-проходима,а проходимостта често е резултат от прежалването на разни неща.Едва ли има някой който си боядисва и изправя ламарините след всяка разходка, и си пере и тапицира салона.
              M.P.

              Коментар


              • #37
                От: Land Rover Defender 90 BG туниин и редизайн

                Много интересна дискусия се получи тука ще я вкара, ли няма ли, не се знае все пак стандарта определя мисленето и защо да не я вкара ако може да си го позволи. Поздравления за машината станала е перфектна.
                Land Rover Discovery II 3,9 V8
                Лада Нива 21214 1,7i

                Коментар


                • #38
                  От: Land Rover Defender 90 BG туниин и редизайн

                  Защото е тъпо!Просто може да се направи оffroad машина с достатъчно пари и качества за целта!Натиснете снимката за да я уголемите

Име:landy.jpg
Прегледи:1
Размер:8.2 КБ
ID:5410793 Мислиш ли че тоя е по-евтин?
                  M.P.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Land Rover Defender 90 BG туниин и редизайн

                    Откога стремежът към красиво е тъпо? И трябва ли красиво да е едно и също за всички? Аз не бих си направил така джипката, но трябва ли всички да са като мен?

                    Някога, когато карах по принуда един очукан, прежален и, най-важното - служебен уаз по черните коловози оставени от същия в други ръце и други години, като срещнех локва не се бухвах в нея за да видя дали ще мина, а правех опит да я заобиколя за да съм сигурен, че ще мина. После, предполагам, други са ползвали моите коловози. Вярно, че тогава за offroad не бях чувал, но по-важното беше да стигна. Салам можеш да си отрежеш и с макетно ножче, но гледам във форума има такива, дето незнаят и продължават да правят шедьоври. Пък който иска - да реже с тях, който не му стиска - да ги държи във витрината само.

                    Поздравления за автора и за ентусиазма му!

                    Коментар


                    • #40
                      От: Land Rover Defender 90 BG туниин и редизайн

                      Поздравления за отдадеността и усилията! Резултатата е чудесен!

                      Можеш ли да споделиш някои цифри по тунинга /разбира се ако считаш за уместно/ - от къде си ги купувал и колко са ти стрували - броня, лебедка, маска, джанти и др. Струва ми се че инвестицията в този автомобил е над 10 000 лв. без да смятам смяната на двигателя!

                      Между другото и аз съм локализиран около Бизнес парка и при удобен момент ще мина да го видя /с неговият събрат / ако не възразяваш! Ако искаш да му провериш офроуд възможностите - след Бистрица вдясно има много интересно баирче за изкачване и слизане /скоро ходих да проверя възможностите на 300Tdi/ - забавно е!

                      Поздрави и повече удоволствие от шофирането на този красавец!

                      Коментар


                      • #41
                        От: Land Rover Defender 90 BG туниин и редизайн

                        Мерси
                        Пиши ми на лични да се разберем за съвместното тестване към края на тази седмица, че в момента довършваме още някои подобрения по колата.
                        За цените тук няма да коментирам, ако имаш желание мога да ти кажа сервиза където са правени. Повечето детайли са взимани от UK, примерно маската е KBX от paddock, може да видиш цените според избрания модел и цвят, лебедките - едната нова около 1000лв а задната я взех на старо. Броните предна и задна са правени по поръчка, примерно предните са горе долу стандартни но задната е изцяло "дизайнерско" изпълнение в единична бройка в световен мащаб засега ;-) рокслайдерите от страни също са поръчкови, изработват се на място според предпочитанията на клиента. Имам някой части изостанали които не ми трябват.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Land Rover Defender 90 BG туниин и редизайн

                          Браво!!!
                          Не мога да повярвам, че това някой човек може да го направи с Дифендър.
                          Изглежда уникално!
                          sigpic

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X