Обява

Свий
Няма добавени обяви.

LED бар => 30W 2500 LUMENS???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • LED бар => 30W 2500 LUMENS???

    http://www.maxxima.com/products/prod...ens/view/.html

    Кой продава това в заглавието и кои са добри?


    Малко история - имаме такива като горе на линка,волтаж от 12 - 24 волта разпрьсната светлина,някакви никакви ампери харчи и дьржи вече пета година и горница на заливане сьс солена вода.

    Тьрси се нещо което да е пак фльд или прьсната светлина,да е ЛЕД бар или подобно,да свети да речем двойно на това горе от линка и да не струва 678 долара.Другия фифел е да дьржи на вода,водонепроницаемо по нам си кой стандарт.Няма да го топим вьв водата ако не се наложи и никой няма да се гмурка с него ако не сме я закьсали много,но това сухо дупе няма да види - ползваме го за осветление по лодките и то главно на кофти време.

    В нета гледам има разни готини,но са на едни цени за които не искам и да си помислям много,примерче долу.

    http://www.rigidindustries.com/?gcli...FeiPPAodRCMAsg

    Главно ще се ползва на 12 волта,но искаме да дьржи на 24 да речем,че не се знае знае ли се.Не ми трябва нищо по-голямо от 2 педи да речем,какви да е педи.Кабел ние ще му слагаме,но няма да влачим нещо метьр и половина дьлго каквито гледам по разни ОФФРОУД машини.

    Кои да гледам?Кои имат славата на качествени?От кьде да ги ровя?

    Тенкю пак.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

  • #2
    От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

    http://www.visionxusa.com/LED/c1/index.html
    имате си висококачествен американски производител.
    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

    Коментар


    • #3
      От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

      Само като идея. Ето какво си спретнах с един метър водоустойчива диодна лента за 14.4лева. Харчи под ампер.
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:fener 001.jpg
Прегледи:2
Размер:261.0 КБ
ID:5408238Натиснете снимката за да я уголемите

Име:fener 002.jpg
Прегледи:2
Размер:174.4 КБ
ID:5408239
      Не му знам лумените, ама свети та се кине.

      Коментар


      • #4
        От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

        http://www.bajadesigns.com

        http://www.rigidindustries.com/Off-R...-Bars-s/64.htm

        https://www.wurton.com/category_s/1819.htm

        http://www.bulldog-lighting.com

        Пламене верно е,че имаме и благодаря за идеята.Гледах ги и тия и другите линкове,сравнителни тестове,снимки,цени.............и за под 170-200 кинта не намирам яко светило.В Ибей пробвах един Китаец - 30 вата,900 лумена на диод,водоустойчиво,в Щатите е и няма да го чакам,но му искаха 80 кинта и ме засьрбя.Едното ми скьпо,другото евтино,няма угодия и чета още,сьбирам инфо.

        Пьлно с качествени обаче,цени от 200 и горница,яки барове видях и за над 5000,светят сами май.


        Пенчо мерси за идеята,на мен ми трябва 50-60 градуса на осветеност и едни хубави 100 метра поне,водоустойчиво и изпитано,че и евтино и малко за да не го мькна на грьб.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #5
          От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

          50-60 градуса си е направо спот. Аз реших, че ви трябва за общо осветлание на палубата или каютата.
          Моето го спретнах за в гората, та за това е толкоз неугледно.

          Коментар


          • #6
            От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

            Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
            50-60 градуса си е направо спот. Аз реших, че ви трябва за общо осветлание на палубата или каютата.

            А не,за там си имаме обикновенни ЛЕД крушки с кабел и пишка за запалка.

            Представи си 20 метрова яхтичка с 2 мачти по мммм35-40 метра примерно.Това го слагам на задника на лодката под 45 градуса вертилакно да свети на платната вечер и доста често като го включим на пьрво число и го изключваме в края на месеца.Вечер не ти се налага да тьрсиш фенер,на платната си е ден постоянно.

            http://www.ddmtuning.com/Products/XP-LED-Light-Bar#tabs

            ХП2 модел тук май влиза в мечтите ми и е само 100 кинта ма не намирам още отзиви за него.Нещо такова ни трябва.
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #7
              От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

              Ти пробвай с водоустойчива лед лента. Тука метъра е 14.4лева. Повече от месец го ползвах в гората и съм почти сигурен, че ще ти свърши работа.
              Имам идея за какво иде реч, преди години щях да купувам "Тивия"

              Коментар


              • #8
                От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

                Лентата не насочва светлината,а и диода и вади никакви лумени,за под бара да свети става и такива имаме на всяка втора лодка.

                На нас ни трябват едни 100 метра както казах и да е яко като тухла,че стои в багажа и на година го подмятат кьде ли не по летищата.
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #9
                  От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

                  Няма да влизам в спор.
                  На всички ни е ясно, че рефлектора насочва светлината, а не самия диод.
                  Като имате излишни кинти - давайте си ги където решите.

                  Коментар


                  • #10
                    От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

                    Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                    Няма да влизам в спор.
                    На всички ни е ясно, че рефлектора насочва светлината, а не самия диод.
                    Като имате излишни кинти - давайте си ги където решите.
                    О сьгласен за рефлектора,но пред него се иска диод с дупе,сьвеременните вадят по около 900 лумена на единична бройка.Диода на лентовите е с дупенце и свети на 3 метра,мен ми трябва 30 пьти по толкова.

                    Ако искаш да подкараме темата за различните видове диоди и да видим точно какво тьрся.

                    Ако искам да се друсна като арабин няма да я пускам тая тема,но и няма да ги дам за какво да е,идеята е да осветява,а не само да свети.
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • #11
                      От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

                      Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                      Само като идея. Ето какво си спретнах с един метър водоустойчива диодна лента за 14.4лева. Харчи под ампер.
                      [ATTACH=CONFIG]493293[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]493294[/ATTACH]
                      Не му знам лумените, ама свети та се кине.
                      От това става хубава крушка за селски нужник.Без да влизам в спорове ще те попитам;карал ли си джип по силно пресечен терен в пълен мрак с висока скорост на дъжд с зацапани кални фарове?
                      След 400-500км чистачките матират предният прозорец от амбразива върху който търкат.Парното е наводнено и прави конденз от вътре на прозореца.Фаровете са пълен спеч от глина и трева и какво правим?Изпреварил си над 50-60 джипа всеки от които с грайферните си гуми ти хвърля камъни и кал в муцуната.
                      Какво ме грее като харчи под ампер и свети колкото дълбоководна медуза от научно-популярен филм за марианската падина.
                      Спретнах е точния коментар за такава лампа.Липсва и само надпис да се пази от деца и не се яде в суров вид.

                      Коментар


                      • #12
                        От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

                        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                        http://www.bajadesigns.com

                        http://www.rigidindustries.com/Off-R...-Bars-s/64.htm

                        https://www.wurton.com/category_s/1819.htm

                        http://www.bulldog-lighting.com

                        Пламене верно е,че имаме и благодаря за идеята.Гледах ги и тия и другите линкове,сравнителни тестове,снимки,цени.............и за под 170-200 кинта не намирам яко светило.В Ибей пробвах един Китаец - 30 вата,900 лумена на диод,водоустойчиво,в Щатите е и няма да го чакам,но му искаха 80 кинта и ме засьрбя.Едното ми скьпо,другото евтино,няма угодия и чета още,сьбирам инфо.

                        Пьлно с качествени обаче,цени от 200 и горница,яки барове видях и за над 5000,светят сами май.


                        Пенчо мерси за идеята,на мен ми трябва 50-60 градуса на осветеност и едни хубави 100 метра поне,водоустойчиво и изпитано,че и евтино и малко за да не го мькна на грьб.
                        Винаги е така брат.Хубавите стоки са на един щанд евтините на друг.И аз съм капитан от 91г и знам че в морето две грешки няма.Първата е и последна.
                        Моя опит с тези лампи е следния.Китайците не са с лоши диоди но бодито е слабо и от некачествена материя.Гаснат когато си искат и повече не палят.Гаранция Китай в оризището до вола.
                        Слабият захват на стойката троши цялата лампа.
                        Купи си такава лампа от БАХА ДИЗАЙН нищо друго.Ако загасне само един диод и ще ти я сменят.При чайна майна гаснат всички точно когато ти потрябва.От противоводна до наистина противоводна разликата е в цената.Там при вас също е пълно с боклуци.На трък стопа се продава едно в магазините за джипки друго.Разликата пак е в цената.Знаеш как е с касовата бележка и когато си недоволен нищо че си платил 2000$ ще ти я сменят с нова и така поне 5-6 години.
                        Аз от Баха Дизайн съм много доволен,всеки един елемент се продава като резервна част.Стелт модела е подобрената версия на старите лампи,сега са по-евтини от колкото преди 2 години.
                        И не се оплакваи от цените в щатите защото тук се плаща по две за всяко едно нещо което се предлага там.
                        Ето малко снимки.

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:user4339_pic1887_1221691169.jpg
Прегледи:2
Размер:126.1 КБ
ID:5408497Натиснете снимката за да я уголемите

Име:photo 1.jpg
Прегледи:1
Размер:164.2 КБ
ID:5408494Натиснете снимката за да я уголемите

Име:photo 3.jpg
Прегледи:1
Размер:197.9 КБ
ID:5408495Натиснете снимката за да я уголемите

Име:photo 4.jpg
Прегледи:1
Размер:202.6 КБ
ID:5408496
                        Последно редактирано от IVAYLO BLIZNAKA; 18-09-12, 03:31.

                        Коментар


                        • #13
                          От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

                          Близнак нали знаеш,че аз ще се пробвам да мина тьнко и като натоваря везните и пак ще кацна на дебелия.До момента от цялото ровене излиза,че или нямат вибрационни легла или защитата им куца или прегряват или ги чакаш скапаните Китайци 2 месеца от Гуангджо да те светнат.

                          Ни сме сравнително доволни от Максимата която само не сме я гмуркали,за 50 кинта свети нормално сума и години вече.Втората която гледах е ОЗНИУМ,че с тия сме бачкали и единичните им диоди дьржат на какво ли не включително и монтаж под вода,а и са никаквите 20 кинта и долница.



                          Е го монтирано на задната броня на някаква джипка.Мислех да монтирам под капака на колата ма жената ме сряза с вьпроса Е колко пьти си отвори капака вечер за последните 8 години..............и загубих спора на секундата.
                          Сега гледам осветление за селскостопанска техника,квадратен фенер с 9 диода и си го топят в кофа с вода хората и свети.



                          50 кинта и 27 вата от истинските.

                          http://www.oznium.com/27watt-led-work-light

                          за цената на един Баха Дизайн ще взема поне 5 такива ма то хем сьрби хем боли,аз не бачкам осветител и няма да ги редя на джип пьк и малко точка сьбира,а аз искам БАР.

                          ВижьнХ и БАХА,на старо няма,на разпродажба няма,оферти няма и няма свястно под 250 кинта примерно.Напивам се и ги порьчвам на пияно,че по-малко боли,баси диодчетата,само да не обьркам модела.


                          БЛАГОДАРЯ за идеята,уж много ги има и пак кьдето и да разровя все тия двете са на мода.
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • #14
                            От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

                            Първоначално публикуван от IVAYLO BLIZNAKA Преглед на мнение
                            От това става хубава крушка за селски нужник.Без да влизам в спорове ще те попитам;карал ли си джип по силно пресечен терен в пълен мрак с висока скорост на дъжд с зацапани кални фарове?
                            След 400-500км чистачките матират предният прозорец от амбразива върху който търкат.Парното е наводнено и прави конденз от вътре на прозореца.Фаровете са пълен спеч от глина и трева и какво правим?Изпреварил си над 50-60 джипа всеки от които с грайферните си гуми ти хвърля камъни и кал в муцуната.
                            Какво ме грее като харчи под ампер и свети колкото дълбоководна медуза от научно-популярен филм за марианската падина.
                            Спретнах е точния коментар за такава лампа.Липсва и само надпис да се пази от деца и не се яде в суров вид.
                            Нещо си се пообъркал, колега. Това ми е за над пържолите в гората.
                            Не е за фар

                            Коментар


                            • #15
                              От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

                              Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                              Нещо си се пообъркал, колега. Това ми е за над пържолите в гората.
                              Не е за фар
                              Пенчо,темата е за фарове,грубо казано. Ако беше за върколаци които ядът кървави пържоли,озарени от LED светлина нощно време в гората съм сигурен че ще се развихриш с цялата си сила.
                              Пак проверих тук не е раздела ''боби хоби'' или как да си направим от лайно бонбон.Ако имаш опит с въпросните фарове ще се радвам да го споделиш с нас.
                              Не си ми отговорил на въпроса а той е ;Карал ли си джип в гората при пълен мрак с зацапани от кал фарове
                              Аз заради тези въпроси влизам тук в този форум.Сега вече разбрах че съм объркал форума а не темата.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X