Обява

Свий
Няма добавени обяви.

LED бар => 30W 2500 LUMENS???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

    И на мен, чакам и аз инфо
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • #32
      От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

      Какъв е размера на осветителите, и от колко време ги позвате?
      Плозвате ли ги за "дневни"?
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • #33
        От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

        На тази снимка съм с включени и дългите на Бронко. Може сами да направите разлика за силата и цветовият спектър.
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:photo_1(1).jpg
Прегледи:1
Размер:89.9 КБ
ID:5444047
        На тези снимки се вижда съвсем реално как осветява пътя. Това е преди седмица, когато наваля снега.
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:photo_2.jpg
Прегледи:2
Размер:70.0 КБ
ID:5444048
        Това е снимка на колата, с монтираните фарове. Довечера ще ви направя повече снимки, но реална представа мисля че спокойно може да добиетеза размера спрямо нормалните фарове. Ползвам ги вече месец и светят отлично. За дневни НЕ СТАВАТ, освен ако не искате някой да ви пребие на пътя. Заслепяват и светят много ярко. Това са фарове за гора и поле.
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:photo.jpg
Прегледи:2
Размер:139.1 КБ
ID:5444049
        Фаровете са насочени ниско да осветяват, защото ми трябва диапазона от 30-60 метра пред мен да е силно осветен. Това беше и идеята. Когато ги тествах, преди да ги купя, светеха и по-надалеч. Всичко зависи от това, как ще ги насочиш.
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:photo_1.jpg
Прегледи:2
Размер:79.2 КБ
ID:5444050


        И колеги, писах ви на лична. Мога и тук, но ме притеснява да не изместим темата в друга посока. Аз четейки от нея се запалих по тези светлини още повече и мисля да потърся и лайтбар.

        Коментар


        • #34
          От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

          Смятай го по 3 вата диодчето,виж на Вромоса какви са и колко са,а аз взех подобни с 9 Диода,че сделката с една голяма лодка се провали и няма да си светя за сега на 100 метра половината свят и 3 месеца из океаните,малката ще ми пасне идеално ако съдя по шесте Диода Максима която ползваме в момента.

          Пиша от лодка 20 метра,осветява и платната добре,но пък намерих Баха 2 СИ или там какъвто модел беше,дава ги за 150 долара бройката и ако съм намерил по-ниска цена щял да и стъпи.То хубаво ма да ми кацне нещо за светене,до момента 27 вата водоустойчиви идват под 40 долара с доставката.

          Тьрси се крушка която да осветява ммммммм беседка да речем или маса за 10 човека,да се включва към запалка,да държи на шут и под вода.Намирам по 60 кинта много фешън и ще свършат работа,в момента светим с единичен крее диод,но нещо ни е много тъмно и се търси по на далавера по-добро от крито,на някой ако му падне да си каже.


          А иначе тия светят много добре и не им е много извратена цената,виждал съм ги монтират за светлини на задния ход,но аз толкова бързо на задна не карам та все ми се струва,че за там и по-малки ще станат.Тия обаче еле на снега светят та се късат,Форда и без това не е бегачката,май още 2 от тия ти трябват и заспива,бара на тавана като ти падне.
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #35
            От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

            Мисля само един бар на бул бара да сложа. По спомен имаше място до 25 инча, за дълги да го ползвам, та ще е с 30 градусови лупи. Истинските които гледам и в момента си струват пари. Виж му на това статистиката. Не е за мен, но на лодката мисля че ще ти реши всичките светлинни проблеми.
            Като сложа моето ще направя пак няколко нощни снимки, ама не върху сняг, че да изглеждат реални.

            Коментар


            • #36
              От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

              Проблема ми е,че трябва да го мъкна с мен и то само това да беше,ако се монтира на една лодка лесно,но ми трябва малко,леко,яко,светещо и евтино / надявай се ху.. на пияна ...ка /Намирам го всичкото това в Бахата,само нещо с цената не се разбрахме,че за 150 кинта виж ти какви фарове си взел,а ония са малко по-големи от кутия цигари и бройката е толкова.

              Ще видя сега как свети 27 ватовия който мноооого прилича на тоя на Вромоса само дето има 9 Диода,4 пъти и малко по-евтин от Бахата.Рано или късно ще си седна на задника с една Баха,но ми трябва пътуване около половината свят,че вътрешно да ги преглътна тия 150 кинта за 2 Диода.
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #37
                От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

                Я вижте тук - http://2r-bg.com/front/details.php?sid=107 . Внася ги доказан наш офф роуд състезател с голям опит и цените са доста добри. Скоро ще се сдобия с нещо от там.
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • #38
                  От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

                  Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                  Я вижте тук - http://2r-bg.com/front/details.php?sid=107 . Внася ги доказан наш офф роуд състезател с голям опит и цените са доста добри. Скоро ще се сдобия с нещо от там.
                  Цената за един брой ли е или за два ?

                  ПП Разбрах.
                  GSM 0877 08 99 19
                  Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                  Коментар


                  • #39
                    От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

                    Тези
                    Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                    са много добри и на вид и на показатели, само на цена не стават за мен, а и всички са с малък ъгъл на разпръскване, т.е. стават само за дълги. Аз си търся "бар" за близко осветяване, т.е. с голям ъгъл на разпръскване, да осветява до 30-40м пред колата с възможно най-широко петно. Ако знаете за такива моля споделете.

                    Коментар


                    • #40
                      От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

                      Доколкото знам, тези лед барове са правят в завода , който прави и Вижън. На живо са още по-впечатлителни, корпуса е от масивен прахово боядисан алуминий, не е пластмаса. Затова са сигурно и по-скъпи от пластмасовите.
                      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                      www.ADV-Bulgaria.com

                      Коментар


                      • #41
                        От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

                        Не сте ме разбрал, цената е толкова колкото е преценил търговеца, аз не я коментирам като цяло, само казвам че на мен ми е скъпо.
                        А и това че е от алуминиев профил с цамови капаци и фланец от неръждаема ламарина който държи "стъклото" (в кавички защото не знам дали е стъкло или друг прозрачен материал) чисто производствено ще повиши цената с не повече от 30 до 40 лв, според дължината. Скъпотията му идва от явно високо качественото съдържание вътре в осветителното тяло. Това отново си е само мое мнение.

                        Да се върна към темата:
                        Аз си търся "бар" за близко осветяване, т.е. с голям ъгъл на разпръскване, да осветява до 30-40м пред колата с възможно най-широко петно. Ако знаете за такива моля споделете.

                        Коментар


                        • #42
                          От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

                          Първоначално публикуван от Paladin Преглед на мнение
                          ...Аз си търся "бар" за близко осветяване, т.е. с голям ъгъл на разпръскване, да осветява до 30-40м пред колата с възможно най-широко петно. Ако знаете за такива моля споделете.
                          Тъй наречените работни лампи "work lamp".
                          На каква широчина? Това: Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P_Wipac_S7207 2.JPG
Прегледи:1
Размер:79.5 КБ
ID:5446024
                          Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                          Коментар


                          • #43
                            От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

                            Ахъ, "работна лампа" ама на ЛЕД бар, дай да видим и лампата не само диаграмата.
                            Последно редактирано от Paladin; 24-01-13, 09:41.

                            Коментар


                            • #44
                              От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

                              Е понеже говореше за ширина - затва питам тази достатъчна ли е?
                              http://www.devon4x4.com/index.php?pa...mart&Itemid=14
                              Щот и аз гледам точно за такива.

                              п.п. Май се отклоняваме от темата - дали па да не отворим нова за работните лампи...
                              Последно редактирано от PinMaster; 24-01-13, 09:53.
                              Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                              Коментар


                              • #45
                                От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

                                Стана като чат но ще продължа.
                                Извинявай не те разбрах, за ширината мислех че става дума за ширината на "бара" не на осветеното петно.
                                За о. петно - мисля че може много повече, иначе това се постига и с работните фарове на ВЕСЕМ и то на цена около 15-25 евро

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X