Обява

Свий
Няма добавени обяви.

И аз съм вече с Терано

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: И аз съм вече с Терано

    Първоначално публикуван от dvdimov Преглед на мнение
    Не само се занимава,а и знае какво точно трябва да се направи.На старият ми джип ми костваше 200лв проба и грешка от такъв занимаващ се и още 150 за такъв,който разбира и наистина го направи.
    Успех
    Ха сега де , нещата вече се усложниха. Логично е да попитам да ли можеш да ми пратиш някакви координати на човека или номер за връзка. За което ще съм много благодарен.
    Nissan Terrano II 2.7tdi SWB
    Suzuki Jimny JLX Special

    Коментар


    • От: И аз съм вече с Терано

      Имаш ЛС
      Първоначално публикуван от gogo_3g Преглед на мнение
      Ха сега де , нещата вече се усложниха. Логично е да попитам да ли можеш да ми пратиш някакви координати на човека или номер за връзка. За което ще съм много благодарен.
      "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
      0878739299

      Коментар


      • От: И аз съм вече с Терано

        Първоначално публикуван от dvdimov Преглед на мнение
        Имаш ЛС
        Извинявай, но пощата беше пълна и сега я изпразних. Моляте изпратими съобщението пак.Благодаря ти искрено.
        Nissan Terrano II 2.7tdi SWB
        Suzuki Jimny JLX Special

        Коментар


        • От: И аз съм вече с Терано

          От днес не ми свети индикацията за запалени габарити. Пробвах да разменя лампите на предният мост и фаровете за мъгла с тази за габаритите, но така и не светна. Самите габарити, осветяването на таблото и вентилацията си работи. Силно се съмнявам да има отделен предпазител/бушон само за тази лапма. Да имате идеи за отстраняване на проблема?

          Коментар


          • От: И аз съм вече с Терано

            Не знам коя индикация имаш предвид, ама аз досега терано 2 с индикатор за пуснати габарити, че и къси светлини, още не съм виждал.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • От: И аз съм вече с Терано

              Долу в дясно е индикацията за габарити (тя не работи), над нея е индикацията за фарове за мъгла, следва тази за габарити за мъгла (тя не е с лампа, трябва да е с диод), най-отгоре е тази за включен преден мост. По цветове - Зелено, Зелено, Оранжево, Синьо.
              EL-70,
              Последно редактирано от mitio; 28-09-17, 21:52.

              Коментар


              • От: И аз съм вече с Терано

                Долу в дясно, със син цвят, ти е индилацията за дълги светлини. Индикация за габарити и къси светлини тераното няма. Тия преди 2000г даже нямат индикация за фаровете за мъгла. Имат само индикация за задната светлина за мъгла.

                ПП: На EL-71 в долния десен ъгъл ги пише кое за какво е. Някой умник явно е творил по инсталацията или си имал някакъв проблем с инсталацията. за да приемеш индикатора за дълги за такъв за габарити и къси.
                Последно редактирано от sparkybg; 28-09-17, 23:47.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • От: И аз съм вече с Терано

                  Да! Грешката е моя! Три-четири дена карах една Навара и по инерция взех да търся нещо, дето го няма.

                  Коментар


                  • От: И аз съм вече с Терано

                    Имам следния проблем мотора е 2.7 тди 125 коня , на свободба когато припомпя газта над 3000 оборота и веднага когато падне на 2000 пак я намачкам и почва да дъвче и да пуши синьо

                    Коментар


                    • От: И аз съм вече с Терано

                      Нямаш проблем. Не я помпай на празен ход. Защита е това и всичките я имат.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • От: И аз съм вече с Терано

                        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                        Нямаш проблем. Не я помпай на празен ход. Защита е това и всичките я имат.
                        Благодаря за информацията

                        Коментар


                        • От: И аз съм вече с Терано

                          Здравейте.Изкам да питам сама ли се обезвъздушава охладителната система след смяна на антифриза.
                          Тераното е 3.0д

                          Коментар


                          • От: И аз съм вече с Терано

                            Да си раздвижа малко темата.
                            Та след консултация със Спарки,си набавих нови подгревни свещи NJK за профилактична подмяна,преди от старите да се отчупи някое парче.Така и така ще се разглобява отгоре,ще му свалим и смукателните колектори за почистване от гняс в тях и при ЕГР-а.След това нови масла и филтри и газз....
                            А ще сменя и карето на задния кардан,че при 110 км ми се появява някакво леко бумтене,може и да не е от него ама за всеки случай.
                            "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
                            0878739299

                            Коментар


                            • От: И аз съм вече с Терано

                              Здравейте, от вчера и аз съм сред притежателите на Nissan Terrano II 2001 г. 2.7 дизел къса база, товарен. Предстои ми обслужване на машинката. Бихте ли ме посъветвали за първоначално обслужване какво да подменя и разбира се с какви марки масла, филтри и т.н. Видимо е, че гумите са за смяна. Имайки предвид, че съм с нагласата да използвам джипката основно за ловни излети ще съм благодарен ако ми препоръчате и подходящи гуми, които да сложа. Иска ми се да са за кал и по-големи с идеята за по-голяма проходимост.

                              Коментар


                              • От: И аз съм вече с Терано

                                Първоначално публикуван от Yorgakiev Преглед на мнение
                                Здравейте, от вчера и аз съм сред притежателите на Nissan Terrano II 2001 г. 2.7 дизел къса база, товарен. Предстои ми обслужване на машинката. Бихте ли ме посъветвали за първоначално обслужване какво да подменя и разбира се с какви марки масла, филтри и т.н. Видимо е, че гумите са за смяна. Имайки предвид, че съм с нагласата да използвам джипката основно за ловни излети ще съм благодарен ако ми препоръчате и подходящи гуми, които да сложа. Иска ми се да са за кал и по-големи с идеята за по-голяма проходимост.

                                Темата е 24 страници. Ако повтаряме тия неща за всеки нов притежател на терано ще стане 10000024 страници. Попрочети - отговорите на всичките ти въпроси вече са дадени, много пъти и в много теми, част от тях включително в тая.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X