Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем при паленето на ХОНДА ДОМИНАТОР

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем при паленето на ХОНДА ДОМИНАТОР

    Здравейте колеги имам проблем с доминатор и от известно време прави проблем ситуацията е такава че както си карам и гасне спирам тръгвам да паля пали след известно време пак гасне смених свеща кабела вчера махнах електронното запалване където е до фара и като работи мотора барам кабелите който влизат във електронното и гасне тръгвам да пале само върти пак ги размърдам запали и така дайте съвет:05.18-Нервен::05.18-Нервен::05.18-Нервен::05.18-Нервен:

  • #2
    От: Проблем при паленето на ХОНДА ДОМИНАТОР

    Хонда , доминатор , иска комутатор ........... Нов или работещ . Има и втори вариант - отваряш пластмасата точно зад двете букси и презапояваш 6 (ШЕСТТЕ) броя крачета към платката . Работи внимателно , за да не осакатиш напълно полу-умрелия комутатор и след това сглобяваш и повече НИКОГА не размърдвай буксите . Хондите от 90-те години не са много силни на тема калай , спойки , комутатори , реле - регулатори .....и доста още неща .

    Коментар


    • #3
      От: Проблем при паленето на ХОНДА ДОМИНАТОР

      Да, за съжаление е масов проблема със ЦДИ-то на този модел, колегата преди мен ти е посочил решението. Ако не се оправи, аз имам перфектно почти ново ЦДИ за този модел, ако имаш проблеми пиши.
      Hyundai Terracan 3.5 V6 4WD
      Suzuki SV 1000S, BMW F650, Kawasaki KLR 600, Yamaha YZF 750R

      Коментар


      • #4
        От: Проблем при паленето на ХОНДА ДОМИНАТОР

        Първоначално публикуван от Don Vito Преглед на мнение
        Да, за съжаление е масов проблема със ЦДИ-то на този модел, колегата преди мен ти е посочил решението. Ако не се оправи, аз имам перфектно почти ново ЦДИ за този модел, ако имаш проблеми пиши.
        Май е прав колегата ....

        Коментар


        • #5
          От: Проблем при паленето на ХОНДА ДОМИНАТОР

          Имам същия мотор и минах по този проблем,искам само да кажа че трябва да изчистиш цди-то от задната страна на всякъде много внимателно и с лупа и добра светлина да огледаш и презапоиш всички пукнати спойки при мене бяха около трийсетина.Успех.

          Коментар


          • #6
            От: Проблем при паленето на ХОНДА ДОМИНАТОР

            ато ако е изгоряло сди-то няма да пали вообще ???????

            Коментар


            • #7
              От: Проблем при паленето на ХОНДА ДОМИНАТОР

              Първоначално публикуван от Nx_650cc Преглед на мнение
              ато ако е изгоряло сди-то няма да пали вообще ???????
              Напротив точно това са симптомите.
              Polaris Magnum 500
              Mercedes ml320

              Коментар


              • #8
                Здравейте! ако ми е изгоряли цди то мотора ще върти ли на стартер или въобще няма да реагира като натисна стартера?

                Коментар


                • #9
                  ЦДИ-то няма нищо общо със стартера , дори да го няма , стартера пак ще върти.
                  В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X