Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Профилактика на климатик?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Профилактика на климатик?

    Колеги! Акъл си имам все още. Не сменям нещо дето работи само заради модата. Ако някой се наеме-добре, ако не здраве да е. ТЕЦ си имам, както и апартаментен топломер и хоризонтална разводка с медни тръби.

    Коментар


    • #17
      От: Профилактика на климатик?

      Аз отделна тема бях пуснал, че търся някой колега от форума да разбира от и продава климатици климатици - за гр. София, във Варна си имам свестен такъв. Но там никой не писа. Като гледам и тука май са малко колегите или хич ги няма Не е ли доходно - нямам на идея ?!?
      Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
      Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

      Коментар


      • #18
        От: Профилактика на климатик?

        Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
        Аз отделна тема бях пуснал, че търся някой колега от форума да разбира от и продава климатици климатици - за гр. София, във Варна си имам свестен такъв. Но там никой не писа. Като гледам и тука май са малко колегите или хич ги няма Не е ли доходно - нямам на идея ?!?
        С тези цени на цветните метали,и отделно цените на монтаж,работата е малко на кантар.Ще питам един колега в София и ще ти пиша.

        Коментар


        • #19
          От: Профилактика на климатик?

          Първоначално публикуван от djidjo Преглед на мнение
          С тези цени на цветните метали,и отделно цените на монтаж,работата е малко на кантар.Ще питам един колега в София и ще ти пиша.
          Ще бъда благодарен. Кинтите не са ми грижа. Даже не е необходимо да стане да духа топло. Аз съм си на ТЕЦ. Просто нещо скърца и ме дразни, през час да му набивам канчето.
          В случая не трябват никакви метали, нито монтаж или демонтаж. То скърца само вътрешното тяло. На външното най много един маркуч да му ударим, че ми е вътре в балкона.

          п.с. Странно. Криза било, а никой не ми иска кинтите.
          п.п.с. Това от аватара се спомина още преди преврата.

          Коментар


          • #20
            От: Профилактика на климатик?

            Чакай сега, ти писа, че искаш да започне да топли. Ако е само да ликвидираме скърцането - може.
            Криза, к'ва криза бре, народа има кинти , ама ги спестява ( по Бате Батман).
            Ти ше докараш криза, щот искаш да харчиш.
            подаръци за мъже от FACOM
            промоция на читави инструменти

            и на хоби такива

            тел. О879 Ч8Ч 2З5

            Коментар


            • #21
              От: Профилактика на климатик?

              Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
              Чакай сега, ти писа, че искаш да започне да топли. Ако е само да ликвидираме скърцането - може.
              Криза, к'ва криза бре, народа има кинти , ама ги спестява ( по Бате Батман).
              Ти ше докараш криза, щот искаш да харчиш.
              Явно четете избирателно. Я погледни първия ми пост!
              Аз ли бъркам нещо, или се разбира че топленето не е първа грижа.

              Коментар


              • #22
                От: Профилактика на климатик?

                Да . Сега като го прочетох, разбрах защо никой не се обади.
                Сори!
                Само профилактика се търси. Да не скрибуца и да не го ритам през час.

                Коментар


                • #23
                  От: Профилактика на климатик?

                  Явно одъртявам! Все си мисля да икономисвам от паметта на форумните сървъри, че едно време беше много скъпа.
                  Явно вече не е така. То не че тогава имаше форуми....
                  Взех си бележка.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Профилактика на климатик?

                    Хи, колега във форума на сетком във отдел климатици има подходящите хора за тази работа.Аз там си намерих къде да ми сменят лагерите на моторчето на вътрешното тяло на моя климатик, като имах неблагоразумието да си взема климати от серията ДКЕ.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Профилактика на климатик?

                      Първоначално публикуван от a_andreew Преглед на мнение
                      Хи, колега във форума на сетком във отдел климатици има подходящите хора за тази работа.Аз там си намерих къде да ми сменят лагерите на моторчето на вътрешното тяло на моя климатик, като имах неблагоразумието да си взема климати от серията ДКЕ.
                      Предпочитам майсторите да ме търсят. Не аз тях.
                      Иначе отдавна да си бях свършил сам работата, ма вече ме мързи. Предпочитам да плащам и да не се цапам.
                      И лагери знам от къде да купя, и отвертка имам, и грес на спрей също. За ВД 40 да не споменавам.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Профилактика на климатик?

                        Хи, така е най добре друг да върши работата и да го гледаш отстрани. Преди време дадох 350лв за ново моторче, защото в БГ не ги превели , но явно вече са им намерили цаката с подходящите инструменти и сега цената е редуцирана

                        Коментар


                        • #27
                          От: Профилактика на климатик?

                          Момъка се намери. Нищо, че е набор, ама е свестен. За сега моля ключ.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Профилактика на климатик?

                            Да използвам темата.
                            С какво си почиствате вътрешните тела на климатиците?
                            До сега съм пробвал ония известен японски спрей и обезмаслител Меглио.
                            Някакви други средства и начини да предложите?
                            Който търси , намира !
                            Човекът е човек, когато е на път !

                            Коментар


                            • #29
                              От: Профилактика на климатик?

                              Писано е в няколко други по-актуални теми, че и снимки на препарати има, както и от къде може да си ги вземеш.
                              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                              Коментар


                              • #30
                                От: Профилактика на климатик?

                                Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                                Писано е в няколко други по-актуални теми, че и снимки на препарати има, както и от къде може да си ги вземеш.
                                Ок благодаря!
                                Ще ги потърся.
                                Който търси , намира !
                                Човекът е човек, когато е на път !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X