Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Зверино 4х4 Екстрийм-2012

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Зверино 4х4 Екстрийм-2012

    Клуб Газ-69 и приятели за втори пореден път има удоволствието да ви покани на любителското, траялно състезание Зверино 4х4 Екстрийм.
    Състезанието ще се проведе на 06.10.2012 в с.Зверино. Повече подробности и снимки от подготовката на трасето ще качи председателят на нашия клуб- Зари. Скоро аз ще кача тук правилника за провеждане на състезанието, който е почти "хобито" на Лазарово 2012 с отстранени проблемни казуси. На следващия ден 07.10.2012 ще си направим разходка в красивия Балкан около с.Зверино със съответната весела част.
    Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

  • #2
    От: Зверино 4х4 Екстрийм-2012

    Ще изпреваря нашия председател и ще ви пусна няколко снимки от подготовката на трасето:

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2236.jpg
Прегледи:1
Размер:185.7 КБ
ID:5407536 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2237.jpg
Прегледи:1
Размер:176.6 КБ
ID:5407535 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2244.jpg
Прегледи:1
Размер:144.4 КБ
ID:5407539

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2242.jpg
Прегледи:1
Размер:193.3 КБ
ID:5407537 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2246.jpg
Прегледи:1
Размер:192.7 КБ
ID:5407538

    Това са 2 от екстремните зони. Всяка екстремна зона ще може да се заобикаля и съответно да участват и по неподготвени машини. Като трудност трасето ще бъде подобно на клас Хоби от Лазарово. Дължината му ще е 1.5 - 2 км. и ще се преминава средно за 15 - 20 мин.

    Коментар


    • #3
      От: Зверино 4х4 Екстрийм-2012

      И в Календара е отбелязано, давайте повече инфо.
      Последно редактирано от zzlatev; 13-09-12, 09:23.
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • #4
        От: Зверино 4х4 Екстрийм-2012

        Наградния фонд ще бъде скромен като миналата година:
        1-во място 300лв.
        2-ро място 200лв.
        3-то място 100лв.
        Ще има пак специална награда за първия ГАЗ-69 от 300лв.
        Ще се постараем екипажите и публиката да останат удовлетворени от мероприятието.Трасето няма да е с голяма трудност ,но екстремните зони (4 или 5 зони)ще бъдат една степен по-трудни от миналата година и освен лебедки ще са нужни и пътеки за по-неподготвените джипове.Последователно ще кача още снимки от работата по трасето.
        Това е темата за състезанието и разходката от 2011г.http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=126184
        Такса участие за записалите се до 21.09.2012г. ще бъде като миналата година 25лв. ,а след тази дата 35лв.
        Записването става при мен Светозар Стеев тел.0885 309 208 или на лични.
        Последно редактирано от Светозар Стеев; 13-09-12, 09:48.
        ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

        Коментар


        • #5
          От: Зверино 4х4 Екстрийм-2012

          Зари понеже на Тетевен ти обещах искам да се запиша.Ще направим всичко възможно да покараме.
          Асен Иванов Радан Кънчев-самурай (картинга) София
          https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

          Коментар


          • #6
            От: Зверино 4х4 Екстрийм-2012

            +1

            Коментар


            • #7
              От: Зверино 4х4 Екстрийм-2012

              Браво бе Жорка. Ще се постарая и аз да дойда. Ама вдигни малко наградата за първото място. Нали после трябва да почерпя. Ела на Златна Панега да се видим.

              Коментар


              • #8
                От: Зверино 4х4 Екстрийм-2012

                Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
                Зари понеже на Тетевен ти обещах искам да се запиша.Ще направим всичко възможно да покараме.
                Асен Иванов Радан Кънчев-самурай (картинга) София
                Здрасти Асенчо!Записвам те под номер едно!

                1.Асен Иванов,Радан Кънчев-Самурай(с доста части от ГАЗ69 ).

                Първоначално публикуван от samokovgeo Преглед на мнение
                Браво бе Жорка. Ще се постарая и аз да дойда. Ама вдигни малко наградата за първото място. Нали после трябва да почерпя. Ела на Златна Панега да се видим.
                Здрвей Оги!Ако спечелиш първото място автоматично печелиш и наградата за първия ГАЗ-69 и тогава нещата са други!Голяма част от организацията и наградите са мое дело и се надявам да мога да ги завиша,но за мен е по-важно да останете доволни от трасето и т.н.Даже очаквам Жоро и Стоян да се запишат като екипажи в нашето клубно мероприятие!
                Помисли и да взема да те запиша под номер втори!
                Поздрави.
                ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

                Коментар


                • #9
                  От: Зверино 4х4 Екстрийм-2012

                  Първоначално публикуван от steev69.bg Преглед на мнение
                  Здрасти Асенчо!Записвам те под номер едно!

                  1.Асен Иванов,Радан Кънчев-Самурай(с доста части от ГАЗ69 ).


                  Здрвей Оги!Ако спечелиш първото място автоматично печелиш и наградата за първия ГАЗ-69 и тогава нещата са други!Голяма част от организацията и наградите са мое дело и се надявам да мога да ги завиша,но за мен е по-важно да останете доволни от трасето и т.н.Даже очаквам Жоро и Стоян да се запишат като екипажи в нашето клубно мероприятие!
                  Помисли и да взема да те запиша под номер втори!
                  Поздрави.
                  Зари записвай ме и мен явно не си ме разбрал от горният пост Подготовката на трасето ме радва.Успех в подготовката

                  Коментар


                  • #10
                    От: Зверино 4х4 Екстрийм-2012

                    То се подразбира, че ще участваме и в надпреварата стига да не се потрошим много на Нови Искър. Жоро ще участва и като пилот с Газката, все пак ще се бори за наградата за Газките. Иначе както и миналата година ще помагам с каквото мога.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Зверино 4х4 Екстрийм-2012

                      Първоначално публикуван от eti Преглед на мнение
                      Зари записвай ме и мен явно не си ме разбрал от горният пост Подготовката на трасето ме радва.Успех в подготовката
                      Светльо токущо изпревари Оги и те записвам под номер две!

                      1.Асен Иванов,Радан Кънчев- ..............Самурай.... (с доста части от ГАЗ69 ).
                      2.Светослав Христов,Георги Митрев- ...Самурай.... (и тук се ползват Руски възли).
                      3.Стоян Францов,Георги Василев - ..... УАЗ Хънтър (Клуб ГАЗ-69).
                      4.Георги Василев,Стоян Францов - ..... ГАЗ-69 ...... (Клуб ГАЗ-69).
                      5.Огнян Георгиев,Ангел Попов-............ГАЗ-69........(Бъдещ член на клуб ГАЗ-69)
                      Последно редактирано от Светозар Стеев; 14-09-12, 21:21.
                      ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Зверино 4х4 Екстрийм-2012

                        Първоначално публикуван от steev69.bg Преглед на мнение
                        Светльо токущо изпревари Оги и те записвам под номер две!

                        1.Асен Иванов,Радан Кънчев-Самурай(с доста части от ГАЗ69 ).
                        2.Светослав Христов,Георги Митрев-Самурай (и тук се ползват Руски възли)
                        3.Огнян Георгиев Ангел Попов ГАЗ 69 Самоков

                        Коментар


                        • #13
                          От: Зверино 4х4 Екстрийм-2012

                          Здрасти Зари. Много ще ми е приятно да се видя с такива хора като вас. Запиши ни под номер 1. Асенчо ми е слабост и мисля, че няма да ми се разсърди.Все пак сме с ГАЗ 69.Ще почерпя лично.Поздрави ОГИ.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Зверино 4х4 Екстрийм-2012

                            Първоначално публикуван от samokovgeo Преглед на мнение
                            Здрасти Зари. Много ще ми е приятно да се видя с такива хора като вас. Запиши ни под номер 1. Асенчо ми е слабост и мисля, че няма да ми се разсърди.Все пак сме с ГАЗ 69.Ще почерпя лично.Поздрави ОГИ.
                            Приема се Оги!Записвам ви под номер едно,а почерпката ще я пренасоча към Асенчо!
                            1.Огнян Георгиев,Ангел Попов-............ГАЗ-69........(Бъдещ член на клуб ГАЗ-69)
                            2.Асен Иванов,Радан Кънчев- ..............Самурай.... (с доста части от ГАЗ69 ).
                            3.Светослав Христов,Георги Митрев- ...Самурай.... (и тук се ползват Руски възли).
                            4.Стоян Францов,Георги Василев - ..... УАЗ Хънтър (Клуб ГАЗ-69).
                            5.Георги Василев,Стоян Францов - ..... ГАЗ-69 ...... (Клуб ГАЗ-69).
                            6.Кирил Цветанов,Митко Цветанов-......ГАЗ-69........(Клуб ГАЗ-69).
                            Последно редактирано от Светозар Стеев; 14-09-12, 23:03.
                            ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Зверино 4х4 Екстрийм-2012

                              Колега ще има ли трасе за моторите както миналта година?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X