Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Газове в купето

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Газове в купето

    Здравейте,

    Колата, след първоначалната придобивка вече е почти в добро състояние, но има още няколко неща, които трябва да се оправят. Едно от тях е миризмата на газове в купето. Към момента е сложено някакво леко уплътнение на едно от съединенията веднага след двигателя, но има нужда от още. Затова питам за идеи, как да бъде отстранен този проблем. Предполагам запушването на дупките при свръзките след двигателя е по-лесния вариант, отколкото затварянето на достъпа на въздух към купето от предния кош.
    тел. 0898454735

  • #2
    От: Газове в купето

    Първо напиши каква е колата и т.н – няма каk някои да знае ....поне аз не мога да познавам от разтояние.....
    Инак купето не е херметично и колкото и да е уплатнено ще взизат газове ако аспухната система не е в ред ,така че лечението е – отиваш на подемник или някъде дето може да се види отдолу- гледате откъде издиша и го оправяте – поне това лесно се хваща , гзаовете са горещи и под налягане.

    Коментар


    • #3
      От: Газове в купето

      Колата е W460 с двигател ОМ603. Към момента е запушено на едно място с термо вата и скоба. Тъй като не се сещам други лесни методи, затова питам и за други варианти за уплътняване и запълване на дупките.
      тел. 0898454735

      Коментар


      • #4
        От: Газове в купето

        Голяма вероятност има газовете да влизат през скъсано уплътнение на задната врата. Тия гардероби създават разреждане след себе си и димът от ауспуха се качва веднага нагоре.

        Коментар


        • #5
          От: Газове в купето

          Това не ми се искаше да се случва, тъй като тръбата за изпускане на газовете свършва по средата под купето и после е гъвкав извод. Явно ще трябва по цялата дължина да се уплътнява или подменя.
          тел. 0898454735

          Коментар


          • #6
            От: Газове в купето

            При мен от скъсано уплътнение на лоста на раздатката влизаха газове и прах.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X