Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

    От сега ли почнахте с подобна тема ?
    То с форума не се знае какво може да стане а вие за събор мислите !
    Приморско беше веднъж а именно 2009-та !Не може да се повтори колкото и опити да има !
    Пловдив беше веднъж а именно 2010-та .Там също да повторим или потретим пак няма да е същото !
    Лудак

    Коментар


    • #17
      От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

      Ето ви една алтернатива..
      Казанлък - яз. Копринка..
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Untitled.jpg
Прегледи:1
Размер:207.4 КБ
ID:5407416
      Оффроуд пътища с различна трудност..
      Брега му явно може да се използва и за плаж:
      Прикачени файлове

      Коментар


      • #18
        От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

        Колеги, казвал съм го и другаде. за да има Събор, и то добър, със за всекиго по нещо, трябва няколко задължителни условия да са изпълнени. В зелено са и конкретните действия да се изпълнят тези условия.Първо, да има бивак, на голямо и равно място, одобрен и разрешен за къмпиране от съответната община. Ако местен човек с нужните контакти се нагърби с тази организация, нещата стават. Без да се налага да се харчи нещоВторо, този бивак да има поне една постоянна чешма и достатъчен брой химически тоалетни. Тук разходите са минимум 3000 лева, ако всичко е както трябва( не само 3 тоалетни например)Трето, в близост до бивака да има достатъчно голяма хотелска база, по възможност с различни места за настаняване за всеки вкус. ТТова зависи от избора на мястото, по принцип досега винаги сме били или в курорт, или близо до голям градЧетвърто, да има организирани забавления - мерене на ходовете, майсторско шофиране с кофа вода, дърпане на джип, конкурс за най-добър джип и прочие. С точната организация, малко спонсорски подаръци и мерак тия неща са лесно уредимиПето да има състезание на затворено трасе. Тук нещата опират до възможности, но трябва човек с опит, подкрепен от екип и поне 3000 - 4000 лева налични.Шесто, да се организира изложение на стоки за офф роуд. С правилния организатор това е мероприятието, коет оможе дори да донесе приходи, но трябва да се стратира още от януари най-късно тази организация.Седмо, задължително да има музика и парти. Лесно става, диджеите са си наши хора.Осмо, да има добър кетъринг и напитки. И това е лесно, майстори и мераклии има по тая час.И накрая, като девето, трябва си правилното медия отразяване, особено преди събора и задължително след него, и тук във Форума, и в националните медии особено.Всичко това споделям на базата на собствен опит. Всичко може да се направи, ако има поне няколко души, които още от сега се захванат със организацията за следващия събор. Когато се работи сериозно в екип, резултати са налице. И ако се осигури един проекто бюджет от поне 8000 лева, всичко ще се случи.В Пловдив нещата станаха, защото Сашо Ковачев, респект и уважение нему, впрегна всичките си лични връзки и ресурса на цялата си фирма. И защото Пловдивската група извадиха собствени пари, време и огромни усилия да направят отлично състезание. Всички работиха като екип и накрая колко пари потрошиха за нашия кеф, само те си знаят.Първия събор в Белоградчик също е добър пример, само изложителите тогава бяха 9 фирми, и то сериозни.Събора в Приморско през 2009 е също отличен пример в тая насока.Можем и знаем, я сега да видим освен приказки кой е готов за действие? Щото само да дъвчем темата, да критикуваме и да даваме акъл няма смисъл.
        Последно редактирано от zzlatev; 12-09-12, 14:10.
        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
        www.ADV-Bulgaria.com

        Коментар


        • #19
          От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

          Така, докато си отвориш устата да изразиш някво лично становище и ха еиго на мрънкалника насреща. Гошко-лошко аз не съм имал намерение да налагам правила, а направих предложение, което не е меродавно.За твое сведение АЗ съм правил организация за събиране на хора от форума, също така съм участвал и в организиране на състезание, а ТИ ДРУГАРЮ МОДЕРАТОР какво си организирал?! Не намирам за правилно по време на Националния събор да има състезание със строги изисквания и правила. Може да се подготвят едно две препятствия които да са с различна трудност и да се преодоляват от които искат и им стиска. Сам господин Златев пише, че половината и повече от бюджета за организиране на такова национално събиране е именно за провеждане на състезание. След като сме в криза можем да се лишим от състезанието.
          Пак подчертавам, че не ангажирам никого с моето предложение, гледам да съм от полза.
          Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
          Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

          Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

          Коментар


          • #20
            От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

            Ееее,не си прав да се сърдишИзвинявай ако тона ми ти се е сторил на "въпреки" .С организацията да се заемеш ти предложих съсвем без ирония или съмнения, че ще се справиш.Не те познавам(за сега) и съвсем не бих могъл да дам оценка какви са качествата ти.

            Коментар


            • #21
              От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

              Ние ще ви чакаме на Приморско и се на дявам да се подобри събора.

              Коментар


              • #22
                От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                Там сме!

                Коментар


                • #23
                  От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                  Там е мястото. Море, балкан, приятели, риба, лов, абе всичко си е баш.
                  Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                  Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                  Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                  Коментар


                  • #24
                    От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                    Още един глас за Приморско и от мен.

                    Коментар


                    • #25
                      От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                      Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                      Ние ще ви чакаме на Приморско и се на дявам да се подобри събора.
                      Това ми хареса ...
                      Life is too short to drive dull cars!

                      Fight global warming !
                      ... turn on your A/С !

                      Коментар


                      • #26
                        От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                        Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
                        Там е мястото. Море, балкан, приятели, риба, лов, абе всичко си е баш.
                        Без лов! Там е резерват, няма как.

                        Коментар


                        • #27
                          От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                          Още един глас за Приморско,стига да има кой да го организира.
                          DAIHATSU ФЕРОЗА 1.6 16V 0897968887

                          Коментар


                          • #28
                            От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                            Е няма па ! Искам пред блока !!!
                            Нали искате хора за събор ?
                            Аз си мисля ,че е време Танчето да комбинира нещо интересно с Тетевен 4х4 .
                            Лудак

                            Коментар


                            • #29
                              От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                              Аз също съм ЗА Приморско! Макар че където и да сме - "Бар Наздраве" все ни е весело - ама ние си го правим веселото и хубавото!
                              Р.П.(RFF) 0898677590
                              Пътна помощ
                              ДЕНОНОЩНО

                              Коментар


                              • #30
                                От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                                Определено ЗА Приморско. Ако беше нейде из планината с температури по 5 градуса надвечер, жените ми нямаше да издържат и една вечер.
                                О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X