Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ямаха ХТХ 660 супермото, отзиви, мнения, препоръки, снимки .....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Ямаха ХТХ 660 супермото, отзиви, мнения, препоръки, снимки .....

    Колега, като цяло мнението ти е точно, а специално за Т-макса мога да изразя само суперлативи Иначе темата е за ХТХ, което пък за момента си остава моята голяма мечта
    SUZUKI DRZ SuperMoto

    Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

    Коментар


    • #17
      От: Ямаха ХТХ 660 супермото, отзиви, мнения, препоръки, снимки .....

      Аз имам ХТ660 R и на мене ми беше мечта докато не си го взех от Англия преди 3 месеца.Имам доста опит с други мотори предимно Ендураци,имал съм КТМ 380 доста дърт модел с двигател Ротакс с ремък,само тои беше недостатъка на тоя мотор,беше просто зверски здрав,после имах Ямаха ТТ 600 Е 2000 година,много добър мотор,но понеже искам да имам сериозен мотор за път и обичам едноцилиндровите се спрях на ХТ 660 Р,адски красив мотор,преди да си го купя се качих само веднъж на един ХТХ.Самата стоика на мотора адски ми хареса някак агресивна,двигатела без настроики не е кои знае колко мощен,ама има за настроиване но трябва пробване и четене.Иначе мотора е супер,но ХТХ за супер мото в изтинския смисъл е малко голям и тромав.

      Коментар


      • #18
        От: Ямаха ХТХ 660 супермото, отзиви, мнения, препоръки, снимки .....

        Пробвах Тенере 660 новия, с чип и ауспух. Е, не ме грабна. Доста слаб мотор, дори и след тунинга. Моят ДР с FCR-МЬ дърпа много повече. Отделно, че Ямахата е с 50 кила отгоре.

        Коментар


        • #19
          От: Ямаха ХТХ 660 супермото, отзиви, мнения, препоръки, снимки .....

          Карал съм и ДРЗ супермото заводски и ХТ660 само че шосейна версия,и двете са с много здрави двигатели но мъртъвци по отношение на динамика.Ако искаш мотор с който да имаш усмивка до ушите си вземи ямаха вр450 или хонда ЦРХ450,това са мойте фаворити.
          0 8 76 36 8 542

          Коментар


          • #20
            Re: От: Ямаха ХТХ 660 супермото, отзиви, мнения, препоръки, снимки .....

            Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
            хонда ЦРХ450
            Mоже би имаш предвид crf450XМоже тези да са ти фаворити но не забравяй и портокалите.
            Но автора на темата трябва да знае че ако иска усмивка до ушите трябва да се приготви и за поддръжката на тия машини.
            Друг среден варянт според мен е ЛЦ4...хем върви хем поддръжката не е на мото часове

            Коментар


            • #21
              От: Ямаха ХТХ 660 супермото, отзиви, мнения, препоръки, снимки .....

              ЛЦ4 за момента, а и в близко бъдеще отпада И незная, защо си мислите, че усмивките се постигат точно с тези мотори? Хората са различни и имат различни интереси и желания, затова и има толкова много модели мотори, за да могат да задоволят всякакви вкусове Темата е за конкретния мотор, който е ясно, че е далеч от тези по-горе цитираните. Но супермотото за мен не е само маймунджалъци и стънт, то е и възможност за придвижване от т.А до т.Б, което е абсурдно с ЦРФ-а и ВР-а
              SUZUKI DRZ SuperMoto

              Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

              Коментар


              • #22
                Re: От: Ямаха ХТХ 660 супермото, отзиви, мнения, препоръки, снимки .....

                Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
                И незная, защо си мислите, че усмивките се постигат точно с тези мотори?
                Е как защо....от опит Да, наистина има различни хора и различни вкусове, но тука за една друга "усмивка" говорим.
                Такава, че като слезеш от мотора си ухилен до ушите като идиот, а в главата ти няма никаква мисъл освен кога пак ще се качиш на мотора.
                Мотор който те превозва от точка А до точка Б не може да ти докара тази усмивка. Може да ти харесва колко е удобен, колко малко гори и т.н., но няма да е същото като адреналина истинско СМ.

                За предвижване црф, вр и ехц не стават, за това и предложих лц4. Особено моделите след 2000-та не мисля че имат голяма разлика в комфорта от ХТ-то.

                Коментар


                • #23
                  От: Ямаха ХТХ 660 супермото, отзиви, мнения, препоръки, снимки .....

                  За превоз от точка А-Б ХТ-то превъзхожда лц4-та с спокойствие и комфорт.Съдя по моя мотор.Но за удоволствие няма база за сравнение КТМ 640 е мотора
                  KTM 640 LC4 Prestige Supermoto;YAMAHA WR450F/08

                  Коментар


                  • #24
                    От: Ямаха ХТХ 660 супермото, отзиви, мнения, препоръки, снимки .....

                    Колеги,какъв комфорт има един разпилен КТМ освен че има една завишена мощност,една тясна седалка,и вибрации колкото искаш,верно адреналин е ама възраста си казва думата и точно там идва идеално за мотор като XT-to,а седалката му е наистина удобна,не винаги е супер яко да караш мотор които е много нервен и постоянно се мъчи да те хвърли от седлото XT-to е балансиран мотор,има си и тои недостатъци ,единия от които е че още докато го вземеш трябва да се смени съотношението на пинионите за да има скорост.Немога да кажа дали инжекцията е предимство от към това да не здаде багажа но пък разхода е под 4 литра на сто при нормално каране.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Ямаха ХТХ 660 супермото, отзиви, мнения, препоръки, снимки .....

                      Никой не е казвал, че ктм-ма е комфортен и спокоен мотор.
                      KTM 640 LC4 Prestige Supermoto;YAMAHA WR450F/08

                      Коментар


                      • #26
                        От: Ямаха ХТХ 660 супермото, отзиви, мнения, препоръки, снимки .....

                        Моя е грешката извинявам се,понеже не пише "със" а "с" и смисъла ми изглеждаше друг Ама веднага скачам като балканче на баир а .

                        Коментар


                        • #27
                          От: Ямаха ХТХ 660 супермото, отзиви, мнения, препоръки, снимки .....

                          Имам желание да се сдобия с такава машина. Разгледах доста мотори от миналата година до днес и останах доста разочарован от предлаганото.
                          Като доста често срещано явление е смяната на оригиналния двитател на (хтх) с такъв пак от Ямаха (мт-03) - търговците си признаха.
                          Не съм сигурен дали мт-03-ката има някакъв недостатък спрямо другия.
                          Някой знае ли как може да се провери това освен в Ямаха разбира се?
                          От впечетлението което имам с моторите които карах, е че това е ПРАВИЛНИЯ мотор за каране из града.
                          Супер удобен лесен за управление и гази всякакви неравности без проблем.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Ямаха ХТХ 660 супермото, отзиви, мнения, препоръки, снимки .....

                            Разни хора, разни идеали, разни интереси, разни мотори и т.н. Колегата flamba4o го е казал добре, в един момент възрастта си казва думата Не че сме престарели или нещо такова, но с възрастта се променя интереса и желанията. Е затова мисля, че ХТХ-то е мотора в моето бъдеще
                            SUZUKI DRZ SuperMoto

                            Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                            Коментар


                            • #29
                              От: Ямаха ХТХ 660 супермото, отзиви, мнения, препоръки, снимки .....

                              Пожелавам ти да го вземеш скоро,аз моя го взех октомври и му навъртях кум 600 километра и мотора адски ме кефи,преди да го взема го сънувах бях лудналмоторите са страшна краста.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Ямаха ХТХ 660 супермото, отзиви, мнения, препоръки, снимки .....

                                Благодаря, но скоро това няма да стане. Имам други приоритети, а и за момента ДРЗ-та ме слуша и не ми се разделя с него. Момента е такъв, че ако някой реши да ми вземе мотора без обяви и прочие или пък направо ако скоча на бартер ДРЗ за ХТХ, тогава ще сбъдна мечтата си
                                SUZUKI DRZ SuperMoto

                                Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X