Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Смяна на двигател

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Смяна на двигател

    Здравейте колеги искам да попитам дали да се захващам да сменям двигател.Атв-то ми е Shineray Xy250ST-8.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:30062012247.jpg
Прегледи:2
Размер:185.4 КБ
ID:5983333
    Машината е здрава от всякъде даже преди около 2 седмици направих цялата предница с унибали и искам да си остана с нея,обаче ми омаля вече и искам малко по голям двигател например 450,525cc от някои крос или ендуро.Дали ще мога да го приспособя и дали ще издържи рамата на по-голямата мощ.Ако някои е сменял двигател на атв-то си да пише едно коментарче .Благодаря предварително.

  • #2
    От: Смяна на двигател

    Не се занимаваи с глупости, ще почне да късаш рама,ама ако си го решил давай, и пиши за резултата

    Коментар


    • #3
      От: Смяна на двигател

      Няма смисъл, дори и да успееш окачване, рамка , геометррия, амортесьори са много по-важни неща. Най-добре си го карай така докато събереш пари за истинска 450-тка.

      Коментар


      • #4
        От: Смяна на двигател

        То двигателя е наи-здравото нещо в тези атевета,а ти искаш да го сменяш.
        Polaris Magnum 500
        Mercedes ml320

        Коментар


        • #5
          От: Смяна на двигател

          Някои знае ли колко горе долу струва един цял двигател на крос или ендуро 450 или 525 кубика.Става въпрос за втора ръка.Не мисля че ще имам проблем с рамата,но не знам как ще го наглася и тези тоци ще са ми проблем.

          Коментар


          • #6
            От: Смяна на двигател

            Зависи,преди имаше двигатели от DRZ за по 1000 лева.
            Симеон Симеонов - 0878666200
            Suzuki Bandit N600 with K&N filter and Hurric exhaust
            Suzuki - A way of life

            Коментар


            • #7
              От: Смяна на двигател

              Такова нещо не бих направил никога,доста неразумна инвестиция спроред мен.

              Коментар


              • #8
                От: Смяна на двигател

                Скоро гледах,че продават 3 двигателя от ктм лц4 620 ако не ме лъже паметта в мобилето.А отностно планът ти...ти си знаеш.Експериментирането е голям кеф,стига да имаш финанси,защо да не опиташ(излишни финанси и то не малко) .Успех ти желая все пак !!
                Yamaha Dt 125 R > Suzuki DRZ 400 E > Beta Rev 3 "06" > KTM 520 EXC

                Коментар


                • #9
                  От: Смяна на двигател

                  От личен опит ти казвам,че това което си намислил е глупаво.Вземи покарай едно истинско АТВ и сам ще се убедиш защо.Освем,че си губиш задна скорост с мотоциклетен двигател,на Китаеца му липсват още окачване,сходимост,спирачки и управлаемост за по-голям двигател,да не говорим,че и рамата му е от локум.Аз го тъпях докато не си купих истинска машина и се родих после.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Смяна на двигател

                    Значи ще изчакам да посъбера повечко пари и да си купя някоя по голяма машина.Харесал съм една ямаха ифз 450 за 4699лв ,но трябва да продам моето.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Смяна на двигател

                      Колега,явно не ти се кара,ами само ти се ремонтира,не е лошо!
                      Пробвай все пак,да видим какво ще се получи.
                      ТюркеДжиев старши
                      sigpic

                      Коментар


                      • #12
                        От: Смяна на двигател

                        Първоначално публикуван от krisko97 Преглед на мнение
                        Не мисля че ще имам проблем с рамата,
                        Ако почнеш да оползотворяш допълнителната мощ със сигурност няма да издържи и то не само рамата.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X