Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мебели "Виденов" - Не, мерси! Ама никога... изобщо!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Мебели "Виденов" - Не, мерси! Ама никога... изобщо!!!

    Аз пък друго се замислих. Кви ще да са тези ниЗки цени? http://rechnik.info/%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D1%8A%D0%BA

    Коментар


    • #17
      От: Мебели "Виденов" - Не, мерси! Ама никога... изобщо!!!

      Ти па. Виж целия словоред. Ма каквито мебелите, такава и рекламата.
      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

      Коментар


      • #18
        От: Мебели "Виденов" - Не, мерси! Ама никога... изобщо!!!

        Ма що бе? Оно и я съм си купвал! И кревате съм си купвал, и гардеробе съм си купвал! Е моа да не е баш от там, ама па беа низки! Направо мерзки! И куту ме налетеа монтажистерете.... въйййй, мани-бегай! Даже една чушма, къде 7 годин не течеше, е отпушиа! Толку убаво работат. Ногу съм доволен!

        Ааа, забоварих да каам, че дойдоа с бус! Не са некои, къде са смотани! На буса имаше светлинки и бибитка, а монтажистерете носеа бели престилки. После ми монтираа и на мене такава, ама с по-длъги ръкаве... Ай със здраве, че ми идват на свиждане...
        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

        Коментар


        • #19
          От: Мебели "Виденов" - Не, мерси! Ама никога... изобщо!!!

          Ми кажи че, те нема.
          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

          Коментар


          • #20
            От: Мебели "Виденов" - Не, мерси! Ама никога... изобщо!!!

            Продължавам да се смея след като прочетох поста на edoors .
            Попаднах на реклама в нета на мебели Виденов . Примоцийка, един вид. На сайта си има и чат- "връзка с нас" Що да не се свържа- початихме си, консултираха ме компетентно. На въпроса ми -спалния комплект от рекламата (гардероб с надстройка, спалня, огледало и скрин ) за 345 лв- мога ли да си поъчам отделно- модулите- само гардероба, надстройката и скрина. Без спалнята. Не можело. Може да си поръчам отделно гардероб за 200 лв, надстройка за 100 и скрин за 60 лв. Почти като тези, които съм видял в Промоцията. Правя си аз проста сметка и един вид спалнята ще ми дойде като безплатен бонус, който ще се чудя какво да го правя, щото спалня вече си имам...
            Обаче след като попрочетох мнения из нета на "доволни клиенти" и мненията в тази тема окончателно реших да НЕ поръчвам гардероб при тях.
            Опитах се да попитам консултантите в сайта с какъв софтуер са правени анимациите за сглобяване на мебелите- не пожелаха да ми кажат. Анимациите за сглобяване на мебели били изготвени от външна фирма специално за мебели виденов и не можело да ми предоставят тази информация. Дори и информация коя е фирмата, която ги е правила, за да се обърна към тях. Просто- строго секретно. Явно са много доволни от визуализациите на тази фирма, че не искат да я кажат, за да работи само за тях и за никой друг.

            Коментар


            • #21
              От: Мебели "Виденов" - Не, мерси! Ама никога... изобщо!!!

              Мебели Виденов ЛЪЖАТ.Поръчах офис стол срокът беше 10 дена.След десетия ден попитах какво става с моя стол казаха ми,че е възможно забавяне до 7 дена пишело го в сайта.След тези 7 дена се оказа ,че няма такава поръчка.

              Коментар


              • #22
                От: Мебели "Виденов" - Не, мерси! Ама никога... изобщо!!!

                В интерес на истината да споделя и моят опит с "Виденов". Миналата година поръчах спалня, гардероб, нощни шкафчета и скрин. Верно докато ги капарирах имаше една недоволна клиентка, дето с разговор на "висок глас" си уточняваше нещата. Питах маладьожа дали и аз така ще трябва да се разправям след време. Рекох му, че има бая негативни мнения за тяхната фирма. Отговора беше, че било писания на конкуренцията. Бе каква конкуренция бе, какви 5 лева? Ма както и да е. Верно забавиха ги около една седмица, ама ги докараха нещата в комплект. Единствено бяха сбъркани три отвора на скрина, ама нищо фатално.
                Та така. Може и въпрос на късмет да е, а може и щото съм симпатичен . Знам ли?
                Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                Коментар


                • #23
                  От: Мебели "Виденов" - Не, мерси! Ама никога... изобщо!!!

                  Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                  ...забавиха ги около една седмица, ама ги докараха нещата в комплект. Единствено бяха сбъркани три отвора на скрина...
                  Е това ако е късмет...

                  Коментар


                  • #24
                    От: Мебели "Виденов" - Не, мерси! Ама никога... изобщо!!!

                    Ми на общия фон от мнения за мебели Виденов какво да е?
                    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                    Коментар


                    • #25
                      От: Мебели "Виденов" - Не, мерси! Ама никога... изобщо!!!

                      Тези наглеци днес докараха на снахата и сина изкривена мивка.Отгоре на това за превоз 20 лв и върхът-счупиха кола на оградата при стоварянето като безплатна опция.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Мебели "Виденов" - Не, мерси! Ама никога... изобщо!!!

                        Здравейте,Мебели Виденов никога повече.Ето и моите преживявания.Правя поръчка на 22.08.2015 на 23-поръчката е приета,срок 30дни.Започва великото чакане,в общите условия пише,че може още 7дни след крайния срок да се забави.Случва се точно това,но никой не се обажда,започвам да звъня по-телефона няколко пъти при което ми се отговаря,че има проблем с производството,това около десет пъти.Вече става 08.10.2015г.обаждат ми се и казват,господине нещата които сте поръчали вече нямат производство за да ги получите трябва да смените цветовете на мебелите.Сменям ги.Отново ми се обаждат,поръчката ще ви я докараме на 14.10.2015г. ОК. Идва днес на 14ти и хоп "изненада"размерът на едното легло сгрешен.Питам какво ще правим сега.Един господин по-телефона ми казва-трябва да върнете цялата поръчка и ДА Я НАПРАВИТЕ ОТНОВО.ха-ха. Ще ги съдя здраво.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Мебели "Виденов" - Не, мерси! Ама никога... изобщо!!!

                          Аз лично нямам оплаквания от тях доволен съм съвсем нормално и коректно ме обслужиха хората . Миналото лято поръчах цялата детска стая при тях с идеята че децата са ми малки и няма никакъв смисъл от скъпи мебели така или иначе те не разбират че са скъпи и ще ги издраскат облепят и тнт . Противно на очакванията ми една година и отгоре по късно нищо счупено не съм поправял а децата си лудеят и хич не им прощават на мебелите . Аз даже се кръстех с две ръце да се забавят щото аз не бях готов с ремонта ама нали съм късметлия аз съм сигурно единствения на който са се обадили два дни по рано Мога да кажа с чиста съвест че за парите които струват мебелите им са повече от добри .
                          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X