Обява

Свий
Няма добавени обяви.

С кола на края на света

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • С кола на края на света

    Става дума за предаването по Дъскавъри "С кола до края на света", предлагам в тази тема да коментираме епизодите.
    След първия епизод ми останаха добри впечатления, да вероятно повечето неща са понагласени, но си има офроуд и поне на мен ми е забавно да го гледам.

    Trailer
    В първите секунди се вижда част от първия епизод /в трейлъра/ и моето мнение относно него. Не пролича нещо нечовешко, но беше интересна частта, когато счупиха задната ос и после как го поправиха с дървото.

    п.п Излъчва се вторник от 22:00 часа по Discovery Channel. Първият епизод се казва: С кола на края на света: Вулкан".
    Лопата - друг солдата!!!

  • #2
    От: С кола на края на света

    Изтървах го да го гледам - дано да ги повтарят или да ги пуснат някъде из нета!

    Коментар


    • #3
      От: С кола на края на света

      Съжалявам много, то имало друга тема за това, аз уж търсих ама със заглавие само на български, а онова било на англе. Пак едно голямо сори за мода, че му отварям работа.
      Лопата - друг солдата!!!

      Коментар


      • #4
        От: С кола на края на света

        Пълна измишльотина.Яд ме че го гледах,нищо особено,като офроад или умения.

        Коментар


        • #5
          От: С кола на края на света

          Снощи гледах малко от това предаване.Малко емоциите със вранглера не ми харесаха, но дано следващите епизоди да са малко по - интересни.
          Повече ми харесва, това със 70 начина на пътуване или как му беше заглавието на това предаване.

          Коментар


          • #6
            От: С кола на края на света

            Голяма реклама му направиха,а хич не ме изкефи.Епизода явно поурязан и завършен набързо,щото се виде,че Вранглера улете. Как само искат да повярваме,че кола,на която и падна колелото след 7-ия метър е изминала 350км? Ай сиктир.. всеки,който веднъж е виждал дърварска пътека,ще му стане ясно,че там където минават тия тежки машини,джип с 3 колела и на мястото на четвъртото дънер... ще извърви този терен... хахаха Интересно на какво ще се нагледаме в следващите епизодчета..

            Коментар


            • #7
              От: С кола на края на света

              Темата за предаването:
              http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=150533
              Дела трябват, а не думи.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X