Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на първо АТВ до 2200 лв.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Избор на първо АТВ до 2200 лв.

    Здравейте.
    В момента силите ми стигат дотам , че мога да отделя около 2000-2200 макс за Атв.
    Няма значение дали е ново или 2ра ръка - държа АТВ-то да е над 200 кубика.
    Изчетох доста теми и съм наясно , че за японско не може да се говори и избора ми в този ценови диапазон е доста ограничен.
    Ако може да ми помогнете с избора и да ми споделите вашите мнения ще ми е от полза. Модели , цени , мнения , къде да търся и т.н са неща , които ще са все полезни за мен

    ПП - Един въпрос малко в страни от темата - Един от моделите който ми допада на пръв поглед е Bashan s7 200 cc
    Аз съм 1.82 висок и тежа 90 кг. и имам малко притеснения относно това дали този модел и като цяло АТВ с такъв двигател ще може да ме 'носи' без да се напряга особенно.
    АТВ-то ще ми трябва за каране по асвалт и за лека/средна натовареност извън пътя
    Благодаря ви.

  • #2
    От: Избор на първо АТВ до 2200 лв.

    Здравей колега! Ако си от Варна или региона, имам точно това което търсиш!!!

    Коментар


    • #3
      От: Избор на първо АТВ до 2200 лв.

      Събери още 500лв и си вземи японче,не се занимавай с китайски глупости,това са пари дадени на вятъра.
      Не е важно да влагаш чувства, важното е да чувстваш влага...

      Коментар


      • #4
        От: Избор на първо АТВ до 2200 лв.

        От София съм

        Не мисля , че за 2700-3000 лв може да се вземе надежден японец. От всичко изчетено в различните форуми съм горе долу наясно , че с този бюджет трябва да забравя за нещо японско. Възпора ми е с ваша помощ да избера най-доброто от лошите

        Коментар


        • #5
          От: Избор на първо АТВ до 2200 лв.

          Аз бих ти препоръчал шинерей 350сс, втора ръка са точно толкова пари, доста добро окачване, добра генерация, двигател 1:1 с ямаха 350, малко нисък но много стабилен, върви прилично. Трябва да заделиш около 400 лв за хубави гуми, ако ще го караш в гората. Башана е слабичък и по недодялан. За около 3000 може да немериш някоя хонда 400сс. Ако искаш по асфалт ти трябва и регистрация, което ти ограничава избора. Шинерейа си гори, колкото лека кола, че и повече. По принцип атв-то не е най-удачната машина за асфалт, поради не една причина.

          Коментар


          • #6
            От: Избор на първо АТВ до 2200 лв.

            Мерси колега.
            А защо смяташ , че башана е слабичък? Като за човек с моите размери или по принцип?
            А между другото на башана възможно ли е да се возят и 2ма души - гледам че в описанието пише 1+1 ама на снимките не ми изглежда много възможно

            Коментар


            • #7
              От: Избор на първо АТВ до 2200 лв.

              Слабичък е и като вървене и като изпълнение, и за твоите че и за по малко кг. Това 1+1 си е само на хартия, моето мнение е че 1+1 реално може да е някое работно, примерно някой аутлендър. На башан ако седнеш с още някой с близки до твоите размери я тръгнете я не. Шинерей има и 300сс приличен модел, но по-малко от тези сс те съветвам да не гледаш изобщо, при атв-тата не е като при моторите.

              Коментар


              • #8
                От: Избор на първо АТВ до 2200 лв.

                Прочетох мненията и искам да попитам само защо ти е атв за асфалт? Също така се намират и японски втора ръка за парите, които имаш, но незнам дали пазя обявата.

                Коментар


                • #9
                  От: Избор на първо АТВ до 2200 лв.

                  Ами тъй като нямам транспорт за атв-то , докато изляза извън града ще ми трябва и регистрация , това е причината

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X