Обява

Свий
Няма добавени обяви.

7-местен 4x4 дизел

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: 7-местен 4x4 дизел

    Първоначално публикуван от skoda_fan Преглед на мнение
    Щом не ти трябват 7-те места, а повече място за багаж, може да се ориентираш към пикап. А пък и за Навара, например, може да си купиш палатка, която се разпъва отзад в легена. Багаж може да си товариш доволно, а ремаркета до 3 тона ги дърпа без проблем, че дори и повече. Заден блокаж повечето имат, но все пак е опция.
    Щом вметна пикап- Тойота Хайлукс. Но човека си е набелязал вече 120-ката.
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    0878 23 58 34- Радо

    Коментар


    • #17
      От: 7-местен 4x4 дизел

      И все пак разликата в комфорта на возене между джип и пикап е голяма.

      Коментар


      • #18
        От: 7-местен 4x4 дизел

        Не, не пикап не искам. Иначе не съм се спрял окончателно на 120-ката, просто вие ми я препоръчахте най-много. Ето примерно паджерото ми харесва повече.

        Коментар


        • #19
          От: 7-местен 4x4 дизел

          Първоначално публикуван от AlexHD Преглед на мнение
          Не, не пикап не искам. Иначе не съм се спрял окончателно на 120-ката, просто вие ми я препоръчахте най-много. Ето примерно паджерото ми харесва повече.
          Пробвай ги и двете!
          Ако Паджерото ти харесва повече - взимай него (ако става дума за еднакви като състояние машини)!
          По нищо не отстъпва на 120-ката, дори в много отношения я превъзхожда.

          П.П. Имам предвид Паджеро 4.

          Коментар


          • #20
            От: 7-местен 4x4 дизел

            Не знам, колкото повече гледам и чета, толкова повече се обърквам. А после като погледна Секвоята и забравям всякакви ленд круизери и паджерота. Тя ми е на сърцето. Само да не се вкарам в някой убийствен лизинг.

            Коментар


            • #21
              От: 7-местен 4x4 дизел

              Набележи си конкретни екземпляри - отиди, пробвай и решението само ще си дойде.

              Коментар


              • #22
                От: 7-местен 4x4 дизел

                Щом имаш парици да храниш секвоята-взимай я...като намааш педала до ламарините и почустваш силата на осмака и комфорта на тоя шлеп ,сигурен съм че няма да съжаляваш!Ако имах възможност и аз щях да избера тази кола.Успех и сподели какво си купил когато е факт и дано да е Секвоя,че малко са в този форум/да не кажа хич/ и би ни било интересно да се запознаем с този исполин!
                0899 шест5313нула
                За всекиго по нещо

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X