Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Коляно, което предсказва дъжд...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Коляно, което предсказва дъжд...

    Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
    Няма да ти правя анализ на пост-а,защото е неразбираем!Мисля че си подходящ за явяване на матура за 7-ми клас!
    Освен правописните проблеми има и откровени лъжи и простотии!
    Абе Докторе, кво се изказваш като не разбираш от хламидии, уу аман вече от такива песимисти, глада всичко лекува, точка

    Сега сериозно, и аз влязох в клуба "Старост-Нерадост" с болки в коляното.

    При мен симптомите започнаха така, при продължително седене(тва ми е работата по много часове всеки ден) ставам с болка/и и в двете колена, лявото най-вече.

    Почнах да пия много вода, за да пикая повече и да отивам да си пудря носа по-често, помага ама малко.

    Полека лека лявото коляно се влошава от последните 4-5 седмици или малко повече, не съм тичал, не съм катерил, не съм клякал с тежести въпреки, че вдигам всяка седмица няколко пъти.

    Вече почна да боли и след вървене, вече почнах да накуцвам осезателно и видимо, вече след седене почнах да куцам като дядо за 2-3 мин докато се раздвижа.

    Двужения, леко каране на колело и т.н. помагат много и болката или изчезва или се маскира от хормоните при движение/спорт.

    Забравих нещо много важно, когато карам, заради дизайна на джипа, няколко часа левия крак ми е ляко присвит и завъртян и подпрян, обаче коляното явно му е несвойтвена тази поза защото след час почва да ме боли и вече седя с 90 градуса сгънат крак като под коляното крака е отвесен напълно и така НЕ ме боли и при дълго каране, другото нещо е, че много обичам да седя по турски или лотус или квото е там като сгъвам силно левия крак а десния е повечето пъти разгънат или леко свит, това сега предизвиква болки.

    Катерене на стълби освен болка вече включва и звукови ефекти на щракане и т.н.

    Ако в БГ се оплаквате от липса на направления и специалисти, скоро ще чуете моя рев защото седмици докато си видя ДжиПито и после месеци докато/ако ме види специалист и после седмици за снимки и т.н. и после пак седмици да ме види отново специалист...

    Описвам това не са за да пълним нета с глупости ами за да помогна на други НЕМЪРЛИВИ като мен хора да се вземат в ръце и да идат на лекар, аз вече ще звънна на ДжиПито за среща, че се не трае.
    Бъдете живи и здрави!

    Коментар


    • #62
      От: Коляно, което предсказва дъжд...

      Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
      Абе Докторе, кво се изказваш като не разбираш от хламидии, уу аман вече от такива песимисти, глада всичко лекува, точка

      Сега сериозно, и аз влязох в клуба "Старост-Нерадост" с болки в коляното.

      При мен симптомите започнаха така, при продължително седене(тва ми е работата по много часове всеки ден) ставам с болка/и и в двете колена, лявото най-вече.

      Почнах да пия много вода, за да пикая повече и да отивам да си пудря носа по-често, помага ама малко.

      Полека лека лявото коляно се влошава от последните 4-5 седмици или малко повече, не съм тичал, не съм катерил, не съм клякал с тежести въпреки, че вдигам всяка седмица няколко пъти.

      Вече почна да боли и след вървене, вече почнах да накуцвам осезателно и видимо, вече след седене почнах да куцам като дядо за 2-3 мин докато се раздвижа.

      Двужения, леко каране на колело и т.н. помагат много и болката или изчезва или се маскира от хормоните при движение/спорт.

      Забравих нещо много важно, когато карам, заради дизайна на джипа, няколко часа левия крак ми е ляко присвит и завъртян и подпрян, обаче коляното явно му е несвойтвена тази поза защото след час почва да ме боли и вече седя с 90 градуса сгънат крак като под коляното крака е отвесен напълно и така НЕ ме боли и при дълго каране, другото нещо е, че много обичам да седя по турски или лотус или квото е там като сгъвам силно левия крак а десния е повечето пъти разгънат или леко свит, това сега предизвиква болки.

      Катерене на стълби освен болка вече включва и звукови ефекти на щракане и т.н.

      Ако в БГ се оплаквате от липса на направления и специалисти, скоро ще чуете моя рев защото седмици докато си видя ДжиПито и после месеци докато/ако ме види специалист и после седмици за снимки и т.н. и после пак седмици да ме види отново специалист...

      Описвам това не са за да пълним нета с глупости ами за да помогна на други НЕМЪРЛИВИ като мен хора да се вземат в ръце и да идат на лекар, аз вече ще звънна на ДжиПито за среща, че се не трае.
      Впрочем,тъй като си симпатяга!Ще ти отговоря!!!
      Не знам нищо за теб!
      Не ти знам ИТМ/BMI/-индекс на телесната маса/боди масс индекс!
      Анамнеза за предишни спортни/обикновени травми!
      Не съм ти видял роднините колко кила тежат и каква конституция имат!/нали съм семеен лекар/!
      И най-вече не съм изял една солница сол с тебе!!!
      ПП.Моите пациенти могат да ме потърсят по всяко време на денонощието когато си поискат и могат да бъдат наругани ,ако са ме търсили за глупости.....ама за 13 години ги дресирах......и сега ме търсят само ако има нужда!
      За операция ги вкарвам същия ден!
      Болнични им давам една седмица назад!
      И т.н.
      За това я Харесвам България и не искам да ходя никъде!Даже на екскурзия не искам да ходя!
      Последно редактирано от Goblin; 17-05-16, 18:09. Причина: За последно с добро
      МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

      Коментар


      • #63
        От: Коляно, което предсказва дъжд...

        Спокойно, няма де взема хляба на докторите. Болни все ще си има.

        П.С. А и доктор да погладува не е толкова страшно.

        Коментар


        • #64
          От: Коляно, което предсказва дъжд...

          Все си мисля, че по тая логика сомалийските деца трябва да пращят от здраве..
          The Flat Earth Society has members all around the globe.

          Коментар


          • #65
            От: Коляно, което предсказва дъжд...

            Първоначално публикуван от teao Преглед на мнение
            Спокойно, няма де взема хляба на докторите. Болни все ще си има.

            П.С. А и доктор да погладува не е толкова страшно.
            Да лекуваш хламидия с гладуване е като да лекуваш цироза с пиене. Е вярно, от първото рядко се мре, но колкото по-дълго е "лечението", толкова по-дълго ще съжаляваш за него след това.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #66
              От: Коляно, което предсказва дъжд...

              Абсолютно съм несъгласен с теб. Ама от както сме еврогейска страна всякакви класически методи се оплюват яко (все пак и фармацефтиката трябва да върви). Гладуването съществува от много векове. В българската християнска традиция има пост, а в определени дни от поста - сух пост или тримерене, демек даже вода не се пие. Много болежки се оправят с контролирана диета или контролиран глад. Не случайно има доста български доктори които се занимават с лечебно гладуване и имат много успешни практики, говоря за Гайдурков, Емилова...
              Има неща който не виждаме, но не е хубаво да отричаме- например съществуването на тока.
              В световен мащаб фармацефтичната индустрия е втора след оръжейната. Така че от нас се иска да сме болни и наивни.
              А сериозна информация по темата има доста, просто човек трябва да чете. Вярно че сме форум за джипки, ама ако човек има информация може да споделя...
              Ето малко инфо по темата за сухия глад- http://forum.zemianazaem.com/index.p...3&topic=1328.0.
              Доста хора споделят, и няма комерсиална цел.
              Поздрави!

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X