Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Коляно, което предсказва дъжд...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Коляно, което предсказва дъжд...

    Отиди си в банята в Стрелча, на мен много ми помага.

    Коментар


    • #17
      От: Коляно, което предсказва дъжд...

      Я,преди да идеш на лекар,кажи какво ще е времето по време на събора
      Нищо не мога,и нищо не знам...

      Коментар


      • #18
        От: Коляно, което предсказва дъжд...

        Я преди да идеш на баня (шегичка), ще споделя една рецепта и от мен: Джолан, телешки + глава целина. В тенджерата под налягане, да се размаже. После прецеждаш и пиеш поне по половин литър на ден. Това е стария вариант на едно лекарство с желатин и целина. Ако проблема ти е от износване на хрущяла, има ефект осезаем. Но пак обръщам внимание - внимавайте с климатиците лятото. В офисите и в колите. Удрят здраво по ставите в горещините.
        The Flat Earth Society has members all around the globe.

        Коментар


        • #19
          От: Коляно, което предсказва дъжд...

          Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
          Я преди да идеш на баня (шегичка), ще споделя една рецепта и от мен: Джолан, телешки + глава целина. В тенджерата под налягане, да се размаже. После прецеждаш и пиеш поне по половин литър на ден.
          Ааа, аз тая рецепта я знам, колега,
          ама слагам бахар и черен пипер на зърна,
          дафиноф лист, картофи и моркови на едро,
          сол на вкус,
          и малко супер-тайни билки.

          Основната разлика е, че не прецеждам,
          а директно смесвам, с подходящо темпериран домашен плодов или гроздов дестилат, в устната кухина.
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • #20
            От: Коляно, което предсказва дъжд...

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            От няколко месеца коляното на левия ми крак предсказва дъждовете. Това за цял живот ли е, или медицината е напреднала? Всякак предпочитам метеорологичната прогноза на БАН, благодаря.
            Имам го отдавна това Особено се засили след артроскопията на коляното....Обезмисли ми функцията на барометъра на Суунтото....без майтап..
            ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

            Коментар


            • #21
              От: Коляно, което предсказва дъжд...

              Аз имам такива рамена и плещи от плуването във всякакви води и от лицевите опори по 120,130 до преди 5 години/сега го давам по- кротко 50,80 през 2,3 дни/!Само натоварванията обаче оправят нещата да си в кондиция при болки,иначе се сковават мускули и трябва поне разтягане,ама какво да се прави нема да се даваме я!Важно е да няма умора ,травми и силата да не те напуска,болката се преодолява,повече природни продукти за силно натоварените крайници и мускули е май единственото решение!Има едно мазало Мобилат ,което ме освести след почти изваждане на рамо,не взимах и болнични и така изкарах с компреси намазани с него и както ми помина за 5,6дни/явно не е имало нищо скъсано,а само разтеглено/ и айде на басейна с умерено натоварване и до един месец отшумя,но основното възстановяване беше от него!Доста травми съм изкарал на крак и в движение,то тази беше яка!
              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

              Коментар


              • #22
                От: Коляно, което предсказва дъжд...

                Ясене, я кажи утре чадър да нося ли, че изтървах прогнозата?!

                Коментар


                • #23
                  От: Коляно, което предсказва дъжд...

                  Ставите се лекуват с движение и максимално според състоянието им натоварване - винаги да е малко по-малко от това, което можеш и без болка. Например, вместо да караш колело сам, си намираш една по-яка жена за компания. Яка, за да не ти е скучно и да я чакаш, и жена, за да е по-слаба от теб. За да има достатъчно материал за "ремонта" - кръвоснабдяване и т.н. - трябва целият оганизъм да е свеж и натоварен. Май на такива спортове им казват аеробни.
                  Всичко това задължително се комбинира с терапия - ядене на каквото и колкото ти се яде при едно условие - така ядеш, че след преяждане задължително да има движение до спадане на шкембето. И вечер повече салата и други леки храни.
                  Това са част от нещата. Може и без никакви лекарства. Зависи и от уврежданията, разбира се.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Коляно, което предсказва дъжд...

                    Първоначално публикуван от lodkar Преглед на мнение
                    и жена, за да е по-слаба от теб.
                    Тооо... Всички жени са по-яки от Ясен...

                    Аз при нужда ползвам "синоптика"... До три дни предсказват вярно.
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Коляно, което предсказва дъжд...

                      А стига, бе! Какви са тия рематизи у млади хора?!
                      Име едно мазило Arnica cream, също и хомеопатия Arnica montana. Казват, помагали.
                      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                      Коментар


                      • #26
                        От: Коляно, което предсказва дъжд...

                        Аз си имам рамо, което предсказва не само дъжд, а всякакво идващо лошо време.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Коляно, което предсказва дъжд...

                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          Тооо... Всички жени са по-яки от Ясен...
                          Пред точилката всички сме равни.

                          Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                          А стига, бе! Какви са тия рематизи у млади хора?!
                          Име едно мазило Arnica cream, също и хомеопатия Arnica montana. Казват, помагали.
                          Абсолютно е сигурно, че няма да се занимавам с хомеопатия - каквото и да казват за нея.

                          Пък млад, млад, колко да съм млад - ако малкия не внимава, тази-другата година може да съм дядо.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Коляно, което предсказва дъжд...

                            Ясене, най - сигурната диагноза на проблема ти се нарича магнитен резонанс, кофтито е , че трудно се докопва човек до направление...
                            Затова първо при читав ортопед, от него напревление за ЯМР и поне ще знаеш защо те боли, а дали ще се оправи...
                            В Бг не съм виждал друго протезиране на става освен биполярна протеза на тазобедрена става. В Швеция какви ли не , лакътни , коленни , моно , биполярни , кръстни връзки, някой пациенти приличат направо на киборзи...

                            Коментар


                            • #29
                              От: Коляно, което предсказва дъжд...

                              Първоначално публикуван от lodkar Преглед на мнение
                              и жена, за да е по-слаба от теб.
                              Трудно.!Той Ясен със мокри дрехи е към 50 кила.Накъде да е по слаба,тя нема да може да оди!
                              Иво (таксито) Андреев
                              0988 91 80 50
                              Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                              Коментар


                              • #30
                                От: Коляно, което предсказва дъжд...

                                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                                От няколко месеца коляното на левия ми крак предсказва дъждовете. Това за цял живот ли е, или медицината е напреднала? Всякак предпочитам метеорологичната прогноза на БАН, благодаря.
                                1.Ако можеше да мери температура и атм. налягане, веднага го купувам.
                                2.Раздухай по медиите, че е предсказало текущите урагани - доволен ще останеш.
                                3.Научи го да предсказва и горски пожари - още по-доволен ще останеш.
                                4.Координирай се със 112.
                                5.Слушай Юрий.
                                6.Диагнозата е: староза

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X