Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Варианти за Витара

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Варианти за Витара

    Вариант 3 - НЕ !
    Вариант 2 - изтекла му е обявата и немож го видя
    Вариант 1 - Ако Витара е това което пише
    + боди лифт около 150лв 3-4см (повдигане на купето от рамата )
    + лифт окачване 150-на лева к-та подложки и т.н ,20-на кинта задни пружини ,100-на лева амове
    + подходящи гуми
    = ОК !
    Лудак

    Коментар


    • #17
      От: Варианти за Витара

      Първоначално публикуван от bat_pesho Преглед на мнение
      Колеги, възникна ми следния въпрос, който може и да е коментиран във форума, ама... : до колко е фатално при Витара и Самурай, ако след като излезеш от заледен (или хлъзгав или заснежен) участък, не изключиш веднага предния мост. Колко време може да караш така, без да гръмне раздатката? Собствениците на всички Витари и Самураи, които се предлагат, да не би да са били супер внимателни и ако не са били, значи не им работят раздатките ли?
      Моля да хвърлите един поглед на следните два линка, които според мен касаят един и същ автомобил, който е леко в страни от темата за Витара, но много ми стопли душата и . Според вас може ли да конкурира Витарата?
      Фатално не е в никакъв случай, нито ще гръмне раздатката. Особено ако караш направо. Даже в инструкциите за ползване на 4х4 пише единствено, че на сухо води до лоша управляемост, повишен разход на гориво, шум, износване на трансмисията и гумите. Ако се счупи нещо по трансмисията, няма да е толкова бързо. Веригата на раздатката се разтяга при такава употреба и в даден момент ще започне да прескача, а не е малко пара.
      Животът е харизан кон според мен...

      Теди

      Коментар


      • #18
        От: Варианти за Витара

        Първоначално публикуван от bat_pesho Преглед на мнение
        ...
        Моля да хвърлите един поглед на следните два линка, които според мен касаят един и същ автомобил, който е леко в страни от темата за Витара, но много ми стопли душата и . Според вас може ли да конкурира Витарата?
        нещо пак не съм успял с линковете, та ето ги двете коли, които с всъщност една и съща:



        ето го и нфото за колата
        Suzuki SJ Samurai
        Suzuki SJ Samurai
        джип, употребяван
        4,500 ЛЕВА
        [IMG]file:///C:\DOCUME~1\ADMINI~1\LOCALS~1\Temp\msohtml1\01\clip_image001.gif[/IMG]
        Февруари 1994
        [IMG]file:///C:\DOCUME~1\ADMINI~1\LOCALS~1\Temp\msohtml1\01\clip_image002.gif[/IMG]
        100,000 км
        [IMG]file:///C:\DOCUME~1\ADMINI~1\LOCALS~1\Temp\msohtml1\01\clip_image003.gif[/IMG]
        Бензин
        [IMG]file:///C:\DOCUME~1\ADMINI~1\LOCALS~1\Temp\msohtml1\01\clip_image004.gif[/IMG]
        Ръчни
        [IMG]file:///C:\DOCUME~1\ADMINI~1\LOCALS~1\Temp\msohtml1\01\clip_image005.gif[/IMG]
        1000 см3
        [IMG]file:///C:\DOCUME~1\ADMINI~1\LOCALS~1\Temp\msohtml1\01\clip_image006.gif[/IMG]
        2/3 врати
        [IMG]file:///C:\DOCUME~1\ADMINI~1\LOCALS~1\Temp\msohtml1\01\clip_image007.gif[/IMG]
        Червен
        Особености и Екстри
        [IMG]file:///C:\DOCUME~1\ADMINI~1\LOCALS~1\Temp\msohtml1\01\clip_image008.gif[/IMG]
        Комфорт:
        Стерео уредба, Алуминиеви джанти
        Сигурност:
        4x4, Застраховка
        Допълнителна информация
        [IMG]file:///C:\DOCUME~1\ADMINI~1\LOCALS~1\Temp\msohtml1\01\clip_image008.gif[/IMG]
        Нов внос от Германия, регистрирана и обслужена, годишна винетка, комплект зимни гуми с лети джанти, бас каса. Гюрук.
        [IMG]file:///C:\DOCUME~1\ADMINI~1\LOCALS~1\Temp\msohtml1\01\clip_image009.gif[/IMG] За контакт с продавача [IMG]file:///C:\DOCUME~1\ADMINI~1\LOCALS~1\Temp\msohtml1\01\clip_image010.gif[/IMG]
        [IMG]file:///C:\DOCUME~1\ADMINI~1\LOCALS~1\Temp\msohtml1\01\clip_image011.gif[/IMG]
        За контакт
        [IMG]file:///C:\DOCUME~1\ADMINI~1\LOCALS~1\Temp\msohtml1\01\clip_image012.gif[/IMG] [IMG]file:///C:\DOCUME~1\ADMINI~1\LOCALS~1\Temp\msohtml1\01\clip_image013.gif[/IMG] [IMG]file:///C:\DOCUME~1\ADMINI~1\LOCALS~1\Temp\msohtml1\01\clip_image014.gif[/IMG]
        Изпрати запитване
        [IMG]file:///C:\DOCUME~1\ADMINI~1\LOCALS~1\Temp\msohtml1\01\clip_image015.gif[/IMG]
        [IMG]file:///C:\DOCUME~1\ADMINI~1\LOCALS~1\Temp\msohtml1\01\clip_image008.gif[/IMG]
        [IMG]file:///C:\DOCUME~1\ADMINI~1\LOCALS~1\Temp\msohtml1\01\clip_image008.gif[/IMG]
        Частно лице
        Ваня Рангелова
        Пловдив
        [IMG]file:///C:\DOCUME~1\ADMINI~1\LOCALS~1\Temp\msohtml1\01\clip_image016.gif[/IMG]
        [IMG]file:///C:\DOCUME~1\ADMINI~1\LOCALS~1\Temp\msohtml1\01\clip_image017.gif[/IMG]
        Тази обява е от 12092012
        Прикачени файлове

        Коментар


        • #19
          От: Варианти за Витара

          Първоначално публикуван от bat_pesho Преглед на мнение
          ...
          Моля да хвърлите един поглед на следните два линка, които според мен касаят един и същ автомобил, който е леко в страни от темата за Витара, но много ми стопли душата и . Според вас може ли да конкурира Витарата?
          Май пак не сполучих с прикачването на линковете от първи път.
          Ето и другото предложение, то е в cars.bg от 16082012г. :
          Последно редактирано от Паджеровод; 13-09-12, 19:40.

          Коментар


          • #20
            От: Варианти за Витара

            Колега, колкото повечве се заглеждаш-толкова по-няма да намериш каквото търсиш.

            Сега гледам червен самурай.
            Ми то общото между витара и самурай е само производителя. По концепция, а и по всичко друго двата джипа са съвсем различни машини.

            Вземай онази черната лъскачка, явно новото и лъскавото те влече повече от качествата на джипа като такъв.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • #21
              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
              ..., явно новото и лъскавото те влече повече от качествата на джипа като такъв.
              прав си, ама кажи ми по снимки и лъжи как да се ориентра човек "за качествата на джипа като такъв". как да разбереш кой лъже и кой не, като май всички (или поне повечето) лъжат...

              Все по темата, за това на какво да вярва човек: гледах в аутоскаута една холандска Витара на 948 хил. километра. Тя по никакъв начин не беше видимо по-износена външно от тези които са по сайтовете на по 150-200 хил. км., даже мога да твърдя, че тапицерии и лак бяха много по - добри от някои предложения в България, за които се посочват даже под 100 хил. км. пробег.
              Последно редактирано от CarTest™; 15-09-12, 09:31.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X