Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сиромашка аларма

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сиромашка аларма

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0469.jpg
Прегледи:1
Размер:64.7 КБ
ID:5981858Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0470.jpg
Прегледи:1
Размер:53.6 КБ
ID:5981859
    "стрелям на месо"

    Колко мъка, злоба и болка. Какво ли е преживял завалията, прибран акумулатор, гуми и няколко пъти до съседната улица и угаснала
    защото газта е свършила. А за касетофона даже и не ми са мисли. И вече "стрелям на месо"

    Поради съображение за сигурност не съм показал номера на въпросното возило, както
    ще запазя в тайна и адреса. Само един жокер, на отсрещния тротоар работи денонощтна
    погребална агенция.

  • #2
    От: Сиромашка аларма

    Имаше една случка в интернет, но не мога да я намеря.А тя беше следната.
    Човек много пъти му крали разни неща от колата. Накрая написал бележка и я сложил на предния прозорец. А в бележкото било споменато: Няма нищо, не разбивайте вратата и не чупете прозореца,CD-то го няма, нищо няма.

    А крадците отдолу на бележката написали: НИЕ СМЕ ДЛЪЖНИ ДА ПРОВЕРИМ!

    Коментар


    • #3
      От: Сиромашка аларма

      Има доста варианти на 'евтина аларма'.
      Имаше и една друга история (чувал съм я за русенец, но не знам доколко е достоверна)...
      Една дъска заострени игли под седалката на ладичка...
      Иначе съм виждал и интересни доказано реални решения
      А навярно хората по ул.МИР до пресечката на ул.Студентска (Варна) си спомнят дъртия москвич, завързан с верига през задния мост за дървото (точно на завоя към ТУ)...
      Причината бе много проста - наблизо бе ресторант Острава. И пиянките късно вечер често се качваха на този дърт москвич за да стигнат до центъра (улицата е плавно надолнище до центъра - спускаха се по инерция без въобще да я палят )
      На човека му бе омръзнало през няколко вечери да ходи да си прибира колата от центъра
      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

      Коментар


      • #4
        От: Сиромашка аларма

        И пиянките късно вечер често се качваха на този дърт москвич за да стигнат до центъра (улицата е плавно надолнище до центъра - спускаха се по инерция без въобще да я палят )
        На човека му бе омръзнало през няколко вечери да ходи да си прибира колата от центъра

        Кофти работа, за едни е забавление за други не ..

        Коментар


        • #5
          От: Сиромашка аларма

          Кукички - рибарски писъците се чуват доста надалеч вечер )
          Само проблема е после, може да те съди. "Влязъл е в колата да се стопли, не да краде"

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X