Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Терано 2 - Дебитомерът, неговата кожа!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Терано 2 - Дебитомерът, неговата кожа!

    Първоначално публикуван от garmodolov Преглед на мнение
    Няма пъргавина до 2/2200 оборота и това не ми харесва, малко ме плаши!
    Караш автомобил с обикновено турбо. Под тия обороти сигурно няма и 80 коня. Какво очакваш? Турбото започва да сработва на около 2000, мощността идва към 2200-2500.

    Прекъсване между 120 и 140 категорично не е нормално. Пъргавина от 100-110 нагоре също не очаквай кой-знае каква, с аеродинамика на тухла четворка.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • От: Терано 2 - Дебитомерът, неговата кожа!

      Здравейте колеги,и на мен ми дойде до главата тоя дебитомер за смяна,моя е BOSCH Fooc 2G2 033,кажете от къде мога да го поръчам по квалитетен.

      Коментар


      • От: Терано 2 - Дебитомерът, неговата кожа!

        От Bosch, или като оригинална част по NISSAN. Виж и в Технолинк какви са цените към момента.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • От: Терано 2 - Дебитомерът, неговата кожа!

          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
          От Bosch, или като оригинална част по NISSAN. Виж и в Технолинк какви са цените към момента.
          Мерси Спарки.

          Коментар


          • От: Терано 2 - Дебитомерът, неговата кожа!

            колеги,кажете накрая кой номер дебитомер отговаря на BOSCH Fooc 2G2 033 от другите марки,че трябва и аз да поръчвам.Извинявам се,но от толкова четене и номера не можах да разбера.

            Коментар


            • От: Терано 2 - Дебитомерът, неговата кожа!

              На първата страница има всичко необходимо. Това дето си посочил е номер на сензор. Bosch отделни сензори не знам да продават. Значи гледаш това, деот пише отвън на тръбата - има номер и на Bosch, и на Nissan.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • От: Терано 2 - Дебитомерът, неговата кожа!

                Прочети малко по на горе. Купих си нов дебитомер на Бош - средна цена 250лв.
                Nissan Terrano II 2.7TDI 2000г. R20 и Detlefs RT2

                Коментар


                • От: Терано 2 - Дебитомерът, неговата кожа!

                  ok

                  Коментар


                  • От: Терано 2 - Дебитомерът, неговата кожа!

                    Първоначално публикуван от Mil68 Преглед на мнение
                    Прочети малко по на горе. Купих си нов дебитомер на Бош - средна цена 250лв.
                    Корекция на цената - средно 150лв. Объркал съм копчето на клавиатурата
                    Nissan Terrano II 2.7TDI 2000г. R20 и Detlefs RT2

                    Коментар


                    • От: Терано 2 - Дебитомерът, неговата кожа!

                      Да при тази цена на нов Бош, си губи смисъла от аналози само датчик...
                      NISSAN FOREVER
                      -----------------------------------------------------------------------------
                      Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                      Коментар


                      • От: Терано 2 - Дебитомерът, неговата кожа!

                        Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
                        Да при тази цена на нов Бош, си губи смисъла от аналози само датчик...
                        Разправят че Pierburg-а изкарвал повече. Тъй че може и да има смисъл. Моя текущо е на около 20000км и не мога все още да кажа нищо.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • От: Терано 2 - Дебитомерът, неговата кожа!

                          И аз намерих на БОШ за 150лв.,утре пристига и го слагам.

                          Коментар


                          • От: Терано 2 - Дебитомерът, неговата кожа!

                            Колеги смених дебитомера,коренна разлика има като че ли от преди,когато стария дебитомер ми беше наред,не беше много зацапан,но явно прахта и другите гнясове играят голяма работа на дебитомера.Ето малко снимки на дебитомера и номерата,на някой може да са му от полза.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CameraZOOM-20150224102223360.jpg
Прегледи:1
Размер:78.2 КБ
ID:5644720Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CameraZOOM-20150224102515952.jpg
Прегледи:1
Размер:67.5 КБ
ID:5644721Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CameraZOOM-20150224102259620.jpg
Прегледи:1
Размер:69.5 КБ
ID:5644722

                            Коментар


                            • От: Терано 2 - Дебитомерът, неговата кожа!

                              Здравейте колеги. Терано 2 R(20). При рязко ускорение по време на задминаване двигателят за момент губеше мощност. Преди няколко дни се прибрах с 20 км/ч и 1700 оборота, при педал на газта натиснат до пода. На следващия ден двигателят работеше нормално. Може ли проблемът да е в дебитомера? Загубата на мощност се случва само при мокро време. Благодаря.

                              Коментар


                              • От: Терано 2 - Дебитомерът, неговата кожа!

                                Може да е в дебитомера, да. Това с педала до метала и движение с 20 е точно поведението на моя като му изключа дебитомера.

                                Ама, едно четене на грешки ще си покаже. Преди да си попитал "как?" - вече е писано - потърси.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X