Обява

Свий
Няма добавени обяви.

МАРОКО 2012 и "Bulgaria Off-Road Team"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: МАРОКО 2012 и "Bulgaria Off-Road Team"

    Тодор днес е последен в класа си, има 2 часа наказание защото е извън времето.Но си остава 3 в класирането!Поздравления!
    Стоян Драев тел:+359877915301
    blood 0 RhF +

    Коментар


    • #32
      От: МАРОКО 2012 и "Bulgaria Off-Road Team"

      Първоначално публикуван от draev Преглед на мнение
      Тодор днес е последен в класа си, има 2 часа наказание защото е извън времето.Но си остава 3 в класирането!Поздравления!
      Мерси бате Стояне добре че нямаш снимки защото след време може да ги изтриеш по нареждане от шефа на отбора.

      Коментар


      • #33
        От: МАРОКО 2012 и "Bulgaria Off-Road Team"

        Първоначално публикуван от IVAYLO BLIZNAKA Преглед на мнение
        Мерси бате Стояне добре че нямаш снимки защото след време може да ги изтриеш по нареждане от шефа на отбора.
        Ивайло, нямам идея за какво иде реч.Снимки във Форума не качвам заради червените картони, които ми раздадаха преди време
        Стоян Драев тел:+359877915301
        blood 0 RhF +

        Коментар


        • #34
          От: МАРОКО 2012 и "Bulgaria Off-Road Team"

          Кажете как е Раул.
          Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

          Коментар


          • #35
            От: МАРОКО 2012 и "Bulgaria Off-Road Team"

            Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
            Кажете как е Раул.
            Отървал се е-две счупени ребра.Днес пътува за Мадрид.
            Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
            Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
            0885 660 613

            Коментар


            • #36
              От: МАРОКО 2012 и "Bulgaria Off-Road Team"

              Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение
              Отървал се е-две счупени ребра.Днес пътува за Мадрид.
              Поправка-спукан прешлен и ребро и лети за Чили-решил е да се лекува там,а не в Испания.Дано всичко мине добре и да се оправи по скоро.
              По непотвърдени данни-отказал е интеркома между пилот и навигатор и така се е стигнало до инцидента
              Последно редактирано от Валентин Исаев; 21-10-12, 21:24.
              Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
              Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
              0885 660 613

              Коментар


              • #37
                От: МАРОКО 2012 и "Bulgaria Off-Road Team"

                Първоначално публикуван от draev Преглед на мнение
                Тодор днес е последен в класа си, има 2 часа наказание защото е извън времето.Но си остава 3 в класирането!Поздравления!
                Тодор се очисти като куче в тази историческа копка дълбока 2 метра и се върна до старта, като го изтеглиха полски оператори... същите снимаха и падането. Закъснях с около час и половина да стартирам и затова съм последен и извън времето.
                А иначе етапа беше бърз като цяло...



                Първоначално публикуван от draev Преглед на мнение
                Инфо за рали "Мароко 2012"

                Петър Ценков е завършил 14 днес.Горе-долу там ще е и в генералното.Раул е катострофирал на 4 км след старта.Преобърнал се е в неописана дупка.
                Дупката беше описана в корекциите, които дадоха заедно с роудбука, но аз не й обърнах внимание, защото обикновенно отбелязвам смяна на посоката и азумута (ако има). На корекцията пишеше - 2.49 км. !!! движение по Оффроуд (без път) и стрелка за спускане.
                Сега съм в Милано, утре като се прибера ще разкажа подробно със снимки и видео

                Коментар


                • #38
                  От: МАРОКО 2012 и "Bulgaria Off-Road Team"

                  Първоначално публикуван от draev Преглед на мнение
                  Инфо за рали "Мароко 2012"

                  Петър Ценков е завършил 14 днес.Горе-долу там ще е и в генералното. ...
                  За Тодор знам че е финиширал
                  Екипажа на Иван Маринов е 21-ви в генералното, аз съм 49-и (от 80) и трети в класа си.
                  Ето яко видео и снимки, да ви спре дъха и горе-долу да усетите атмосферата...
                  Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 21-10-12, 23:14.

                  Коментар


                  • #39
                    От: МАРОКО 2012 и "Bulgaria Off-Road Team"

                    И преди да разкажа по-подробно, специален поздрав за всички мои фенове от Варна и Шумен, както и от останалите области на Балканите На тази музика вечеряхме три вечери



                    И поздрав за всички, които се интересуваха от нас и ни подкрепяха

                    Коментар


                    • #40
                      От: МАРОКО 2012 и "Bulgaria Off-Road Team"

                      Мнооого ме кефят ритмите,покани ги да свирят в механата,та да се изкефим малко.Мнооого яки снимки наистина са много впечатляващи,евала.
                      ТЛК FJ40,FJ55,FJ70,FJ73-4.2 1-hz+TURBO Удоволствието да караш TOYOTA.

                      Коментар


                      • #41
                        От: МАРОКО 2012 и "Bulgaria Off-Road Team"

                        След Арабската Авантюра и Тунис 2011 си мислех, че вече съм видял всичко в пустините в Африка и Арабския полуостров...да, да ама не
                        За пореден път се убеждавам, че пустинята навсякъде е различна и нищо не се повтаря ! В Мароко пясъците бяха по-меки от Тунис, камъните по-големи, а безкрайните сухи езера и феш-феша направо разбиваха ръцете и машината
                        Мога смело да кажа, че това е един от най-трудните терени за АТВ и мотори, за джипките беше много бързо трасето и обикновено те „прелитаха” естествените „рулетки” по пътя, докато аз бяха като „куче касичка”
                        Лоша шега ми изигра безотговорното ми отношение към здравето...след счупването на дланта в Катар не отидох на раздвижване и рехабилитация и ръката ми е загубила част от подвижността си. Още на първия ден по средата след удар в камък разбрах, че ще бъде тежко, защото загубих чувственост на двата пръста на дясната ръка и се поду като топките на бик за разплод
                        Оставаше да внимавам да не се пречукам и другите да сгрешат...вземах си всички контроли и със средно темпо се движех към финала...
                        Не се оказа толкова лесно обаче...понеже ръката не държеше здраво, последваха по едно кълбо през кормило всеки ден, после спуках резервоара, после АТВ-то загряваше във феш-феша и се налагаше да спирам да се охлади, после изкривих уредите и все такива „екстри” до края
                        Лошата новина дойде след прехода до Загора...отидоха си „Елките”, т.е. останах само на пружини, амортисьорите се уволниха
                        Такъв бой ядох от АТВ-то следващите три дни, че не е за описване, все едно карах пазарска количка от „Метро” внос 2001 година...
                        За капак на най-тежкия ден в дюните имаше буря и нищо не се виждаше накрая на етапа, пясъка влизаше навсякъде, а на свързващия етап валя дъжд със силен вятър...
                        За последния ден вече разказах...яко падане на главата, АТВ-то отгоре, разбордирах гумата, изкривих уредите, скъсах някои кабели и т.н.
                        Имаше оператор от Полша, човека ме снима и после ми помогна да обърна АТВ-то, закачи ме за колата си и ме закара до старта, където дойдоха Въшката и Калин и „спретнаха” АТВ-то, за да финиширам състезанието

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:nasko1.jpg
Прегледи:1
Размер:84.1 КБ
ID:5419178



                        Видео и репортаж ще има по БТВ в неделя и ще го кача веднага тук.
                        Състезанието беше многo силно и имаше голяма конкуренция във всички класове и категории. Голям бой падна при колите, там имам наблюдения, защото ме изпреварваха обикновено след 12-140 км. от старта. Първите 10 пилота са просто друго измерение, не съм виждал такава техника на каране, такъв финес при преминаване на дюните, такава навигация и движение по трасето...МИНИ-та стоях изключително добре на трасето и в пясъка.

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:auto3.jpg
Прегледи:1
Размер:79.5 КБ
ID:5419172


                        Голямата изненада дойде от баща и син франсета с трофи трък Шевролет...изненадаха всички в гръб и спечелиха състезанието с много хъс и добра навигация, както и с добре подготвената им кола.
                        Раул също се движеше много добре и виждах хъса му и агресивната езда, но за съжаление имаше малшанс...
                        Орлин едва преживя проблема с комютъра, караше му се много и на тестовете в пясъка преди старта колата се държеше перфектно и той се чувстваше добре в нея и в пустинята...
                        Като цяло в Мароко не ми хареса чак толкова много, в Тунис се чувствах по-добре, но ако догодина е кръг от Световния Шампионат, ще се наложи да отида...иначе не бих повторил !
                        Добрата новина е, че видяхме какво още е необходимо за АТВ-то и камиона, Въшката, Кольо и Калин си вършеха перфектно работата, въпреки, че бях ги натоварил и с разузнаване (снимаха всичко по камиони, АТВ-та и коли).След Добрич започваме ударна подготовка, че не остана време за Дакар...

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1270404.jpg
Прегледи:1
Размер:84.1 КБ
ID:5419173 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1270414.jpg
Прегледи:1
Размер:89.6 КБ
ID:5419174



















                        Благодаря им за пореден път, както благодаря и на спонсорите М-тел, А2 и Victory, които покриха на 120 % бюджета за състезанието !


                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN3789.jpg
Прегледи:1
Размер:155.9 КБ
ID:5419177Натиснете снимката за да я уголемите

Име:auto1.jpg
Прегледи:1
Размер:102.6 КБ
ID:5419182






















                        Все по-трудно става качването на снимки във форума, а вече не сме толкова лежерни с времето...
                        Ето тук можете да разгледате всички автомобили и камиони, както и цялото пътуване и атмосферата в Мароко, както и погледа на нещата от Калин Митов и Пламен Николов (Въшката) !
                        Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 22-10-12, 23:23.

                        Коментар


                        • #42
                          От: МАРОКО 2012 и "Bulgaria Off-Road Team"

                          Ето и обещаното видео

                          http://www.btv.bg/action/predavania/zona-sport/

                          Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 29-10-12, 08:10.

                          Коментар


                          • #43
                            От: МАРОКО 2012 и "Bulgaria Off-Road Team"

                            Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                            Тодор се очисти като куче в тази историческа копка дълбока 2 метра и се върна до старта, като го изтеглиха полски оператори... същите снимаха и падането. Закъснях с около час и половина да стартирам и затова съм последен и извън времето.
                            А иначе етапа беше бърз като цяло...





                            Дупката беше описана в корекциите, които дадоха заедно с роудбука, но аз не й обърнах внимание, защото обикновенно отбелязвам смяна на посоката и азумута (ако има). На корекцията пишеше - 2.49 км. !!! движение по Оффроуд (без път) и стрелка за спускане.
                            Сега съм в Милано, утре като се прибера ще разкажа подробно със снимки и видео
                            Този трап го нямаше и в корекциите, но в описанието на етапа пишеше първите 10км с две удивителни внимание. Катастрофата беше след 5-тия км. не мога да кажа точно, но го нямаше описан после си говорехме с други навигатори който са спрели при Раул да помогнат.
                            Проблема не е в разговорното, а в преценката на Раул, че когато са видели трапа и са видели че не могат да намалят от голямата скорост Раул е опитал да подаде повече газ за да прескочи трапа. Уви сгрешил е и са се ударили челно в отсрещаната страна от което колата е направила две челни завъртания във въздуха без да закачи земята и е паднала от високо на гумите. Пораженията по хората са именно от това падане, а не от челния удар и имат пукнати по два прешлена, като на Чави е по лека форма. Дано се възтановят по бързо и без последствия.
                            Иначе ние там оцеляхме защото видяхме колата на Раул спряна и намалихме да видим дали имат нужда от помощ и това ни спаси от сериозен удар.

                            Коментар


                            • #44
                              От: МАРОКО 2012 и "Bulgaria Off-Road Team"

                              Ето едно жестоко, уникално, върховно видео с невероятни кадри и монтаж ! Това видео гледахме на церемонията по награждаването и просто на всичко ни спря дъха... И мен са ме показали... как се боря с феш-феша

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X