Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Андроид и Гармин?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Андроид и Гармин?

    Някой да знае нещо дали има програмка за навигацията с наши карти? Благодаря предварително.

  • #2
    От: Андроид и Гармин?

    Ако имаше , светът щеше да е друг.
    Само Navitel и конвертирани "не NT" гарминовски карти.

    Коментар


    • #3
      От: Андроид и Гармин?

      А това как ви се струва - http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=4139200 ?

      Коментар


      • #4
        От: Андроид и Гармин?

        Не бачка извън Русията.
        LZ1AIV

        Коментар


        • #5
          От: Андроид и Гармин?

          Всичко си работи!
          Аз, да не съм в Монголия ...

          По темата. според мен ... ненужна простотийка!
          Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

          Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

          Коментар


          • #6
            От: Андроид и Гармин?

            Няма общодостъпно приложение на Гармин за Андроид.
            Но има начин гарминските карти, включително нашата, да се конвертират за работа с Навител, като се запазва напълно функционалността на картата, метода е подробно описан в XDA форума.
            От друга страна - Гармин вече е собственик на Навигон, а той си работи безгрижно под Андроид, картната основа вече е почти еднаква, само остава да се намери конвертор и за него.
            подаръци за мъже от FACOM
            промоция на читави инструменти

            и на хоби такива

            тел. О879 Ч8Ч 2З5

            Коментар


            • #7
              От: Андроид и Гармин?

              Я виж ти, има и Ozi за Андроид - http://www.oziexplorer.com/ , сега ако и хапчето ще му се намери...

              Коментар


              • #8
                От: Андроид и Гармин?

                Има и Igo за андроид. И между другото картата му хич не е лоша.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #9
                  От: Андроид и Гармин?

                  Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                  Я виж ти, има и Ozi за Андроид - http://www.oziexplorer.com/ , сега ако и хапчето ще му се намери...
                  Докато търсиш "медикаменти" за Озито, можеш да хвърлиш един поглед на Androzic ...
                  Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI Quadra Drive II

                  Коментар


                  • #10
                    От: Андроид и Гармин?

                    Бъгава е, хич не се за препоръчване.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Андроид и Гармин?

                      CoPilot Live е страхотна за андроид. Аз съм много доволен от нея.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Андроид и Гармин?

                        Не се занимавам с телефони (моят може само да звъни и да се говори по него), но един колега има смартфон с Андроид, и в последния ъпдейт на навигационната му програма (не помня името, сори), има поддръжка на Гармински карти от незаключен .img файл. Качих му моята топографска карта, и изглежда доста прилично, като за начало. Бавно работи и всички надписи са хоризонтални, а не по посока на линиите, но може би ще се подобрява за в бъдеще.
                        "Аз знам, че нищо не знам. Но вие и това не знаете."

                        Коментар


                        • #13
                          От: Андроид и Гармин?

                          Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                          Бъгава е, хич не се за препоръчване.
                          Че е бъгава е вярно, ама не и трябват "хапчета" за да се инсталира .
                          При мен се бъгна като взех да трия точките ръчно....Управлението на точките и е едно от слабите места...
                          Ама за без пари - толкова.
                          А Озито последно като гледах го нямаше в Гугъла и се инсталираше малко с "гимнастики"...
                          Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI Quadra Drive II

                          Коментар


                          • #14
                            От: Андроид и Гармин?

                            Абонамент .
                            Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                            Коментар


                            • #15
                              От: Андроид и Гармин?

                              Хайде и аз да се включа в темата като поразбиращ малко или много от Андроид и Гармин. И двете неща ги разцъквам отдавна
                              Та как стоята нещата за вмомента. Както спомена по-горе dhv, наскоро се появи поддръжка за картите на Гармин и както е споменал за незаключени. Та програмата се казва Oruxmap и бих казал че е най-добрата програма за офроудърите във форума, за вмомента Озито още е в доста раден стадий на разработка и има доста да догонва Орукса. Интересно ми е ако може dhv да коментира дали програмката поддържа къстъм typ файла за правилното изобразяване на линиите и полигоните от неговата карта ако е забелязал. Той си поддържа както онлайн карти така и офлайн растерни карти, даже си има собствен инструмент за конвертирането им. В интерес на истината още не съм си играл да конвертирам руските топокарти във формат за нея. Може би утре ще тествам Oruxmaps с картата на dhv да видя как ще рендира на моето Галакси С. Между другото отскоро из нета се върти един слух че май Гармин подготвят някаква версия за Андроид вече ама дали е истина и дали ще пуснат готов продукт само времето ще покаже. По принцип Гармин пуснаха някои регионални карти за Андроид за навигация мисля в Австралия беше като готов продукт за навигиране, така че нищо не им коства според мен да пуснат и нещо за Андроид което да поддържа векторните им карти. Повече инфо за това тук- цък .
                              Ако се сещате преди около година две Гармин пуснаха точно собствен телефон базиран на Андроид. Казва се Нувифон A50. В началото доста хора се запалиха да хакнат и да му източат софта за картите и не успяха в крайна сметка. Пък където и да се заговореше по тая тема мистериозно разните теми по форуми се заключваха набързо. Нали се сещате че Гармин печелят главно не толкоз от картите колкото от продажбата на приемници с инсталирани такива и така че май всичко опира до въпрос на политика от страна на компанията дали ще направи общодостъпно приложение за работа с нейните карти.
                              Последно редактирано от icpart; 13-08-12, 23:01.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X