Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Андроид и Гармин?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Андроид и Гармин?

    Решението за звука на Примо е тук:
    http://4pda.ru/forum/index.php?showt...#entry15264723
    За да се отвори линка , иска регистрация на форума.
    Май трябва да сменяме заглавието на темата , че доста далеко отиде от Garmin.
    Последно редактирано от milstan; 10-09-12, 13:20.

    Коментар


    • #32
      От: Андроид и Гармин?

      Благодаря за съветите,но това apk не е за моята резолюция(1280x800x216ppi)
      И май наистина се отклонихме от темата...

      Коментар


      • #33
        От: Андроид и Гармин?

        Първоначално публикуван от piz Преглед на мнение
        Благодаря за съветите,но това apk не е за моята резолюция(1280x800x216ppi)
        И май наистина се отклонихме от темата...
        Във 4пда има и за твоята резолюция, ама и в ипмарта ще намериш решение.
        подаръци за мъже от FACOM
        промоция на читави инструменти

        и на хоби такива

        тел. О879 Ч8Ч 2З5

        Коментар


        • #34
          От: Андроид и Гармин?

          Това е така нареченето "тънко" .apk , то няма нищо общо с резолюцията. Файлът data.zip се копира ръчно в папка IGO , а не се инсталира от .apk - то. За повече инфо:

          http://www.androidbg.com/forum/topic...4-800x480.html
          http://forum.pocketbulgaria.com/view...p?f=51&t=34544

          А и вече Примо само се разтяга до нужната резолюция само със запис в SYS.txt и евентуално в multimode.ini , а не се използват различни .apk или data.zip.

          Коментар


          • #35
            От: Андроид и Гармин?

            Знам че не звучи логично, но......Всичките версии от 4pda и pocketbulgaria ги пробвах и всичките ми режат бутоните.Пробвах и тънкото и другото......Имам си настройките в SYS.txt и в multimode.ini (когато инсталирам с едното apk (IGO PRIMO 2.0 FULL SCREEN Asus Google Nexus 7 (1280x800)) ми тръгва без да реже бутоните но не върви звука,а когато пробвам със същата подборка(sys.txt,data.zip и т.н)но със друго apk ми реже бутоните.
            p.s досега само един вариант ми е тръгнал без да реже бутоните(IGO PRIMO 2.0 FULL SCREEN Asus Google Nexus 7 (1280x800)) )

            Коментар


            • #36
              От: Андроид и Гармин?

              Някой пробвал ли е CoPilot Live Premium Europe 9.1.0.307 как е българската карта? За съжаление на мен ми трябва Кипър,но засега няма налична карта( в сайта на http://www.geomatic.com.cy пише coming soon)И нещо не разбрах за oruxmaps трябва ли да се конвертират картите от img(отключен) в друг формат или направо в папката oruxmaps/map

              Коментар


              • #37
                От: Андроид и Гармин?

                А защо се хвърляш на КоПилот, нито е най-доброто, нито картите му, навигона не е за изхвърляне, също както и АйГо. И за двете карти бол.
                подаръци за мъже от FACOM
                промоция на читави инструменти

                и на хоби такива

                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                Коментар


                • #38
                  От: Андроид и Гармин?

                  Освен това и Навигона ползва същите карти които като покритие са същите в Ситинавигатора за Гармин по простата причина че и двете са на един и същ доставчик в случая Навтек.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Андроид и Гармин?

                    Ами така се получава когато човек не чете внимателно....Понеже Геоматик прави картите на Гармин за Кипър, си помислих че може да се ползва тяхната карта на Кипър ,която е по добра от картата на Иго.Моя е грешката.Колкото до Навигон.......не ми върши работа защото нямат карта на Кипър.И аз си търся вариант да мога да използвам картите на Гармин на Андроид, обаче явно ще трябва да се почака още......(колкото до други варианти за навигация....Орукс мапс нещо не ми е удобна, а засега не мога да подкарам Озито на Nexus 7(излекуваните версии не тръгват,тръгва само нормалната бета,но не съм и намерил ключ)

                    Коментар


                    • #40
                      От: Андроид и Гармин?

                      Първоначално публикуван от piz Преглед на мнение
                      Знам че не звучи логично, но......Всичките версии от 4pda и pocketbulgaria ги пробвах и всичките ми режат бутоните.Пробвах и тънкото и другото......Имам си настройките в SYS.txt и в multimode.ini (когато инсталирам с едното apk (IGO PRIMO 2.0 FULL SCREEN Asus Google Nexus 7 (1280x800)) ми тръгва без да реже бутоните но не върви звука,а когато пробвам със същата подборка(sys.txt,data.zip и т.н)но със друго apk ми реже бутоните.
                      p.s досега само един вариант ми е тръгнал без да реже бутоните(IGO PRIMO 2.0 FULL SCREEN Asus Google Nexus 7 (1280x800)) )
                      Що не пробваш да си инсталираш Сисконфигуратор и да си направиш файла сам? Аз нищо не разбирам и само като следвах инструкциите (е, и проба-грешка имаше малко ) си направих Иго-то за старото ХТЦ.
                      "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                      Неизвестен мъдрец

                      Коментар


                      • #41
                        От: Андроид и Гармин?

                        Хайде на Гармина :
                        http://forum.pocketbulgaria.com/view...c593ab#p322031
                        http://www.androidbg.com/forum/topic...roid-v149.html

                        Коментар


                        • #42
                          От: Андроид и Гармин?

                          А, бива.
                          Вторият линк не работи.
                          Нещата отиват на към сбогом, Симбиан.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Андроид и Гармин?

                            Работят линковете. Пробвай пак.
                            П.П. Втория иска регистрация.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Андроид и Гармин?

                              Може. По-натам ще си правя.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Андроид и Гармин?

                                Това Гармин май не го предлага официално. Изчоплено е отнякъде или що?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X