Обява

Свий
Няма добавени обяви.

два въпроса относно тлк 120

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • два въпроса относно тлк 120

    Здравейте колеги,
    разрових се в интернет и открих вашият форум,тъй като от скоро карам ТЛК 120,затова се надявам да можете да ми отговорите на 2 технически въпроса.
    Благодаря предварително!
    1.Колата е автомат и при спиране преритва все едно обира някакъв луфт,дали някой има същият пробем или това е нормално?
    2.При опит да си регулрам фаровете ми направи впечетление, че единствената посока, в която се регулират е нагоре. Обикновенно при други автомобили 0-ва позиция е най висока, а 5-та е най-ниска съответно лъчът е забит в асфалта. Но при мен е обратно, като следя лъчът 5-та позиция ми се вижда, като 0-ва, а като отида на 0-ва лъчът се вдига яко нагоре. Имате ли представа дали това е нормално при тлк-то, или може би някой идиот е регулирал фаровете ръчно, след като са били на 5-та позиция и е разместил цялата регулация?

  • #2
    От: два въпроса относно тлк 120

    По първият въпрос - отиди да ти я гресират някъде. Най-вероятно е от това. И при мен имаше подобно "тупване", след това и други колеги го установиха. Лекува се с редовно гресиране.
    По вторият въпрос - при мен "0" е нормално, даже аз карам обикновено на "1", защото все ми се струва, че бие малко високо. Аз я карам от нова, така че със сигурност не е пипана. Вероятно при теб има някаква грешка в регулирането на фаровете.
    http://www.nakladkibg.com
    накладки, спирачни дискове, съединители

    088 8613380

    Коментар


    • #3
      От: два въпроса относно тлк 120

      притеснявах се, че скоростната кутия се е прецакала, но след като вие,а и от тойота ми казаха, че е за гресиране направо ми олекна мерси

      Коментар


      • #4
        От: два въпроса относно тлк 120

        Няма да е лошо, като я гресираш да споделиш тук дали се е решил проблема.
        Toyota Land Cruiser 80, 1FZ-FE
        BMW F650CS
        Радо о885 5о 59 5о

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X