Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дневни фарове!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Дневни фарове!

    Съгласен, само в случая с по-новия модел трябва не просто да се резне а както си писал по-горе да се свърже успоредно с другия дето иска 12в с прекъсване, щото производителя иска сечение на кабела за постоянно напрежение минимум 1,5кв.мм а за тоя с прекъснатото захранване само 0,5 кв.мм.
    "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

    Коментар


    • #47
      От: Дневни фарове!

      Прав си, тва го бях забравил че след като го резнах от там го закачих на другия дето е с + през контакт. С една глава за къде по на пред
      Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
      Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
      Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
      Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

      Коментар


      • #48
        От: Дневни фарове!

        Зеро, ти като звъня на хората за ДРЛ скоро, какво ти казаха 1-2 седмици ще отсъстват или, че нямат налични и ще чакат производство? Щото от няколко дни се опитвам да се свържа на телефоните за повече инфо и никой не отговаря. Би било коректно да се даде информация ако се проточи чакането, за да се помисли за алтернатива.
        "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

        Коментар


        • #49
          От: Дневни фарове!

          Абе писахме на скаипа чакаи да видя имам ли хистори:.... а имам ето тва ми е писал момъка: [10.8.2012 г. 11:14:05] Smartdrl каза: nqmam ni]o w momenta do sedmica и е било 10.08, сега е 20.08 е вече тряя има, или не може да насмогне на производство бъди упорит е тва му е и скаипа пробваи и там
          Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
          Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
          Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
          Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

          Коментар


          • #50
            От: Дневни фарове!

            Аз звънях вчера, пак ме пратиха за следващата седмица! Направо ме учудвате с тези Хонди - нали са японски, би трябвало фаровете да се управляват със минус?! При мен на Тойотата е така и сега ги дебна тези от SmartDRLа, защото техният модул може да управлява и по + и по -. Аз си купих един стандартен и не ми върши работа.
            Honda XL600LM, 1987
            Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
            Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

            Коментар


            • #51
              От: Дневни фарове!

              Хаха, ами да по + е специално ЦРВ, не така седи въпроса с някои от другите модели, там филма е пълен и трябва преправяне на инсталацията. Само з апример, на племеницата сивика ключа за светлините веднъж прекъсва масата и втори път управлението на релетата за дългите. Демек на изключени фарове до дългите и до късите не достига ни маса ни плюс - честито за да се сложи модул трябва да се намерят двата минуса и д аим се пусне постоянна маса. Лошото е че пък плюсовете нямат обща точка което те кара да си купиш по скъп модул. Е такива ми ти някви простотии, и на ланчата имах проблеми с странната схема та и там се наложи преправяне ама не очаквах че и някои хонди са "сложни личности" дори един акорд 87г се оказа по същия начин.
              Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
              Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
              Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
              Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

              Коментар


              • #52
                От: Дневни фарове!

                Yeeeeeees, днес ще ми пратят модула, вероятно утре ще то имам. А бе Зеро, кво ше стане ако го вържа на късите на 30% хич ли няма да се видят? Да не вземе някой велик представител на кат да се заяде че заслепявам.
                "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

                Коментар


                • #53
                  От: Дневни фарове!

                  ам слабичко е, пък и що ти е на късите, може на тях ама го засили на максимална мощност, по спомен маи беше 50 а може и 75 % да е , ама ще те излъжа тряя да видиш таблицата. Аааа тряя да провериш и схемата на късите дали е същата като на дългите, имат ли обща точка и да не са прекъснати и по минус. Бе въртиш сучиш все не щеш да го направиш как си тряя
                  Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                  Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
                  Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
                  Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

                  Коментар


                  • #54
                    От: Дневни фарове!

                    Монтирах машинката! Не съм пускал никакви кабели допълнителни, всичко както препоръча Зеро. Отне ми около час. Щях да напълня гащите от кеф като заработи от раз издавайки готин звук! Имам две наблюдения за сега- като пали дългите на 30% сякаш нещо забучава едвам доловимо, като димер както бучи. Зеро, тоя EASY STROBE как го задействаш при мен както съм без фарове / на 30% дългите/ дърпам еднократно лоста за дългите и като го пусна прави едно присветване ама сякаш и няколко по слаби такива усещам. На тъмно го тествах може би през деня няма да се виждат.
                    "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

                    Коментар


                    • #55
                      От: Дневни фарове!

                      Аз не го ползвам въобще, даже и не знам къв ли е въобще смисъла от него, аз като искам да пресветна на някои кво значение има веднъж ли ще дръпна лоста или ще му премигна няколко пъти. Идеята на тая опция е като дръпнеш само веднъж лоста тя прави няколко премигани, за мен си е безполезно. Машинката има обаче една много поелзна функция за която може би не подозираш когато динамото тръгне да си заминава, далеч преди да светне лампата на таблотото машинката пиука аз така излових износените четки на динамото на ланчата, няколко пъти ми пиукаше машинката ма аз нали съм се завеян и си викам сигур нещо се шака е точно след две седмици динамото отказа тотал и лампата светна а машинката се разпищя постоянно Така че ако вземе да издава звуци по време на движение не е лошо да закачиш един мултицет да се увериш че има за кво да пиука
                      Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                      Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
                      Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
                      Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

                      Коментар


                      • #56
                        От: Дневни фарове!

                        Добре бе момци тая машинка може ли да се монтира на УАЗ ? Че и ние с УАЗовете се движим по асвалта чат-пат.
                        На нас клиренс ни трябва , не скорост

                        Коментар


                        • #57
                          От: Дневни фарове!

                          Може, само трябва да ис провериш схемата на фаровете, или някои дето разбира да ти я провери, изискването е дългите да имат обща точка, тоест някъде двата кабела да се събират в един преди да отидат в ключа. Едва ли на УАЗ ел схемата ще е сложна така че монтажа ще е лесен, ако можеш да я намериш и качиш тук щи кажа става ли.
                          Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                          Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
                          Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
                          Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

                          Коментар


                          • #58
                            От: Дневни фарове!

                            На нивата съм го монтирал,супер е палиш и при първото натискане на спирачката светват късите.Схемата е поставил колегата ddilkov при автоматично включване на фаровете на 7ст.
                            Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

                            Коментар


                            • #59
                              От: Дневни фарове!

                              Колега, не знам дали като допълнителна идея го даваш това, но като цяло няма нищо общо с нашето устройство, което за момента мога смело да твърдя, че е едно от най модерните и функционални и пести ток. В твоя случай представи си че тръгнеш е не ти се наложи да натиснеш спирачката или поне до момента в който по навик като видиш патрулка натискаш щото може и да си над разрешените км. и точно в тоя момент им блеснат късите които до момента не са светели, тъкмо ше ги подсетиш да дигнат палката. През уикенда ходих до Пловдив и София, устройството действа безотказно до момента.
                              "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

                              Коментар


                              • #60
                                От: Дневни фарове!

                                Първоначално публикуван от HONDAEXPLORER Преглед на мнение
                                През уикенда ходих до Пловдив и София, устройството действа безотказно до момента.
                                Значи вече си го монтирал,е понеже доста дебат се получи,кажи сега на нас непросветените до край как го монтира,кабели,цветове,как го настрой-ако не те мързи систематизирай в един пост всички коментари твой и Зеро и го направи като урок-убеден съм,че повечето хондаджий CR-V ще са ти благодарни.Чакаме резюме!От мене имаш едно голямо предварително благодаря и като дойдеш пак до София-обади се за.Тел. ми го има в сайта.
                                имах и Toyota Rav 4 2006g.
                                Mitsubishi Lancer 2008g.
                                Honda CR-V 1998г.
                                Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X