Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Писта за OFF-ROAD

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Писта за OFF-ROAD

    Здравейте колеги, не знам дали темата е за този раздел, но от мн време ме интересува един въпрос, на какви условия трябва да отговаря едно място, за да стане писта за off-road. имам голямо желание да направя нещо такова, с идея за сега да е любителско. Ако някой знае, какви траяли и какво трябва да има , моля да пише в темата.
    FIAT Doblo SX

  • #2
    От: Писта за OFF-ROAD

    Иди на няколко състезания ..... и няма да задаваш подобни въпроси!
    Последното беше в Сливен.
    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

    Коментар


    • #3
      От: Писта за OFF-ROAD

      Съгласен съм, че е така, но няма ли изисквания от федерацията примерно???
      FIAT Doblo SX

      Коментар


      • #4
        От: Писта за OFF-ROAD

        Първоначално публикуван от low_rider Преглед на мнение
        Съгласен съм, че е така, но няма ли изисквания от федерацията примерно???
        Изисквания няма, защото просто няма пистов офроуд шампионат. Нашият шампионат е във формат "крос кънтри рали" (рали рейд).
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #5
          От: Писта за OFF-ROAD

          Подобна писта скоро може да се окаже много добра идея,като се има в предвид бързо променящите се закони.Не се знае до кога ще може да се организират състезания на добра воля в близост до градските зони и преходите в горските масиви,от друга страна ако на частна земя от 100-200 декара с начупен релеф през която да преминава и река би била добра алтернатива за подготовка на Траял или друг близък формат в зависимост от зоната.Няколко земекопни машини за промяна на трасето и асистенции,на централно високо място трибуни,някакво барче или каравани...На западни фенове по морето пускаш под наем да си правят кръгчета с подготвени машини,свързваш се с всички офроуд клубове и им правиш оферта за ползване на полигона,изготвяш го по техен вкус и формат....трябват само малко желание и много инвестиции .
          LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
          Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X