Обява

Свий
Няма добавени обяви.

търся кемпер под наем

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • търся кемпер под наем

    Здравейте колеги търся кемпер под наем за една седмица! Търсих в интернет но ми излизат някакви цени над 100 лева на ден и ми се вижда скъпо,четох по форуми че хора са си взимали и за 40 лева на ден,някой има ли си представа дали има и къде такива цени?

  • #2
    От: търся кемпер под наем

    40лв. незнам но 70-80лв. има за 5местен
    линк на Л.С. ако имаш интерес

    Коментар


    • #3
      От: търся кемпер под наем

      Дай някакъв номер да звънна да попитам!

      Коментар


      • #4
        От: търся кемпер под наем

        Ако може и аз да помоля за някакъв контакт. Темата ме интересува, но цените ми се виждат височки(пробвах с ЛС, но не се получи...)

        Коментар


        • #5
          От: търся кемпер под наем

          Първоначално публикуван от ipp007 Преглед на мнение
          Ако може и аз да помоля за някакъв контакт. Темата ме интересува, но цените ми се виждат височки(пробвах с ЛС, но не се получи...)
          Здравейте!
          Предлагаме кемпери под наем на достъпни цени. За дълъг период по 50 лв. на ден. За период от 5-10 дни по 60 лв. на ден. Ако за 3 дни по 70 лв., но винаги можем да се договрим. Кемперите са в много добро състояние. Докарахме си ги на ход от Германия и в момента си ги ползваме и ги даваме и под наем. Всичко по тях работи. При интерес мога да Ви изпратя снимки или да ги видите на място. Намират се в София.
          тел. 0889621243 или 0884727909...

          Коментар


          • #6
            От: търся кемпер под наем

            Първоначално публикуван от k_stereva Преглед на мнение
            Здравейте!
            Предлагаме кемпери под наем на достъпни цени. За дълъг период по 50 лв. на ден. За период от 5-10 дни по 60 лв. на ден. Ако за 3 дни по 70 лв., но винаги можем да се договрим. Кемперите са в много добро състояние. Докарахме си ги на ход от Германия и в момента си ги ползваме и ги даваме и под наем. Всичко по тях работи. При интерес мога да Ви изпратя снимки или да ги видите на място. Намират се в София.
            тел. 0889621243 или 0884727909...
            Здравейте,
            Интересувам се допускат ли се кучета, особенно големи породи, като моята немска овчарка? Също така може ли да се отиде с него до Австрия и Щвейцария например?Цените ме устройват, дори бих доплатил за кучето, в рамките на разумното.
            Благодаря!

            Коментар


            • #7
              От: търся кемпер под наем

              На фона на наемите за леки коли, тези са направо смешни!
              мисля, да зема а се замисля...

              Коментар


              • #8
                От: търся кемпер под наем

                Първоначално публикуван от evos Преглед на мнение
                На фона на наемите за леки коли, тези са направо смешни!
                Ми тя каката се е регистрирала май 2016 та за да се похвали.Иначе и аз бих се възползУвал за десетина дена.

                Коментар


                • #9
                  От: търся кемпер под наем

                  Първоначално публикуван от peter_k Преглед на мнение
                  Здравейте,
                  Интересувам се допускат ли се кучета, особенно големи породи, като моята немска овчарка? Също така може ли да се отиде с него до Австрия и Щвейцария например?Цените ме устройват, дори бих доплатил за кучето, в рамките на разумното.
                  Благодаря!
                  Като гледам единственият пост на Стерева, няма да ти отговори, та зЕми И звЪнни.
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар


                  • #10
                    От: търся кемпер под наем

                    малко късно/?/ виждам темата. на околовръстното и самоковско шосе на ъгъла има кемпери. цени не знам

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X