Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ще кУпувам евтина НИВА, какво да гледам ....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Ще кУпувам евтина НИВА, какво да гледам ....

    По евтин (джип) от Нивата няма,да ме извинявате.Колегата сигурно е поръчвал частите от САЩ.
    Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

    Коментар


    • #62
      От: Ще кУпувам евтина НИВА, какво да гледам ....

      За тези пари по-добре си намери полумъртъв УАЗ. И двете ще ремонтираш нонстоп, но едното е някак по-благодарно.
      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

      Коментар


      • #63
        От: Ще кУпувам евтина НИВА, какво да гледам ....

        колега и аз съм в сходно положение като теб, мислех да си взема джип за около 2000, но такъв да ми хареса не видях, и ме посъветваха да поизчакам и посъбера още некой лев, това мисля да направя, хубав джип дори и Лада над 3-3,5 да не кажа и 4000 има що годе добри , мисълта ми е да не дадеш първо 2 и после няколко пъти по 2 за ремонти и пак да не стане , разбира се ти си знаеш най-добре, или поне вземи колега дето знае какво да гледа, а и да знае да говори и се пазари , може и повече да е обявена цена ама като смъкне ще ти избере нещо по-добро.

        Коментар


        • #64
          От: Ще кУпувам евтина НИВА, какво да гледам ....

          Няколко пъти по 2 за ремонт и нива са несъвместими понятия в едно изречение.Двигателя ти е 200 лв. основен ремонт с нови бутала и сегменти,30лв съединител,РК и СК не се развалят толкова,но ако са се ремонтират лесно.Окачване се оправя изцяло с ново за макс 200 лв. и останаха едни диференциали,които не ги знам как вървят.Абсолютно цялостен ремонт,с кърпене и ЦЯЛОСТНА ПОДМЯНА на всичко,ама на всичко,да е напълно нова и изкърпена е не повече от 1000-1100 лв. и е ЧИСТО нова.
          Opel Frontera B 2.2 DTI,Пасат Б5 4motion
          feikot@abv.bg
          Обратно дороги - НЕТ !

          Коментар


          • #65
            От: Ще кУпувам евтина НИВА, какво да гледам ....

            1200 викаш и всичко ще се стегне, ми то има за 3300-3400 има стегнати ,значи едно и също излиза тогава, а времето и нервите са без пари.

            Коментар


            • #66
              От: Ще кУпувам евтина НИВА, какво да гледам ....

              Първоначално публикуван от niksi_2003 Преглед на мнение
              1200 викаш и всичко ще се стегне, ми то има за 3300-3400 има стегнати ,значи едно и също излиза тогава, а времето и нервите са без пари.
              За 3300-3400лв. чак пък стегнати,предпочитам аз да си я стегна
              Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

              Коментар


              • #67
                От: Ще кУпувам евтина НИВА, какво да гледам ....

                Каквото и да гледаш ................. ..........
                Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                Само DIESEL !!!

                Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                Коментар


                • #68
                  От: Ще кУпувам евтина НИВА, какво да гледам ....

                  Първоначално публикуван от niksi_2003 Преглед на мнение
                  ...всичко ще се стегне, ми то има за 3300-3400 има стегнати....
                  Диария не се стяга!!!
                  "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                  Коментар


                  • #69
                    От: Ще кУпувам евтина НИВА, какво да гледам ....

                    Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                    Диария не се стяга!!!
                    Еееее много си краен, всички знаем мнението ти за Жигулатора. На мен лично ми е доста неангажиращ вариант и съм доволен. Лесно се ремонтира и е може би най-евтиния джип за поддръжка.
                    Land Rover Discovery II 3,9 V8
                    Лада Нива 21214 1,7i

                    Коментар


                    • #70
                      От: Ще кУпувам евтина НИВА, какво да гледам ....

                      Първоначално публикуван от mkenzie Преглед на мнение
                      Еееее много си краен, всички знаем мнението ти за Жигулатора. На мен лично ми е доста неангажиращ вариант и съм доволен. Лесно се ремонтира и е може би най-евтиния джип за поддръжка.
                      Въпрос на приоритети - аз лично си купувам джип за да го карам, а не да го поддържам.
                      А по въпроса - човекът може да си купи Нива и то на тази цена, ако има минимум знания и умения по нивомонтьорство и естествено разполага с някакво оборудване за целта. В противен случай ще си има недвижимо имущество с цена на скрап.
                      Освен това Нивата не е евтин за поддържане автомобил. Цената на частите е като качеството им, за сметка на честотата на влагането им.
                      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                      Коментар


                      • #71
                        От: Ще кУпувам евтина НИВА, какво да гледам ....

                        Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                        Въпрос на приоритети - аз лично си купувам джип за да го карам, а не да го поддържам.
                        А по въпроса - човекът може да си купи Нива и то на тази цена, ако има минимум знания и умения по нивомонтьорство и естествено разполага с някакво оборудване за целта. В противен случай ще си има недвижимо имущество с цена на скрап.
                        Освен това Нивата не е евтин за поддържане автомобил. Цената на частите е като качеството им, за сметка на честотата на влагането им.
                        За уменията и оборудването няма как да не се съглася с теб.
                        Land Rover Discovery II 3,9 V8
                        Лада Нива 21214 1,7i

                        Коментар


                        • #72
                          От: Ще кУпувам евтина НИВА, какво да гледам ....

                          Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                          Въпрос на приоритети - аз лично си купувам джип за да го карам, а не да го поддържам.
                          А по въпроса - човекът може да си купи Нива и то на тази цена, ако има минимум знания и умения по нивомонтьорство и естествено разполага с някакво оборудване за целта. В противен случай ще си има недвижимо имущество с цена на скрап.
                          Освен това Нивата не е евтин за поддържане автомобил. Цената на частите е като качеството им, за сметка на честотата на влагането им.
                          Колега щом що годе читава Нива не е евтина за подръжка кажи един евтин за подържане джип,тъй като моята вече наближава 200 000км. и рано или късно ще дойде време да се разделя с нея,въпреки че за сега държи.
                          Не се заяждам,пиша ти сериозно,тъй като те виждам че често се включваш тук-интересува ме марка,модел 4х4 със сходна проходимост,разход на гориво,подръжка,вътрешен обем автомобил,който ще ползвам ежедневно-/т.е. ще замести Нивата/.
                          П.П.За година пробегът,който правя е около 25 до 30 000км.,голяма част от които по Ст.Планина.
                          Чакам идеи за марка и модел-сериозен съм,но моля без гнилочи,тъй като мразя,а и нямам условия и техника за кърпене на ламарини и шасита!!!
                          Последно редактирано от Янко Желязков; 18-08-12, 20:07.

                          Коментар


                          • #73
                            От: Ще кУпувам евтина НИВА, какво да гледам ....

                            Всеки що годе изправен Фронтера, Витара, Дайхацу и т.н.
                            Да, по-скъпи са частите, но много по-рядко се сменят. Едната ми джипка е Трупър от 83г. Веднъж съм го направил и просто го карам. Гори 11/100 газ, вдига 140, по-проходим е от Нивата, и не създава драми. По километраж е на малко под 800 000. Има място и за багаж в него. И неговият пробег е около 30 000годишно, също доста из Стара планина. Толкова и на Пахерото. Купих го с повреден от специауисти автомат, оправих го и от три години само карам.
                            Освен това не вие като трамвай...
                            Нива съм карал и разкарал с КЕФ.
                            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                            Коментар


                            • #74
                              От: Ще кУпувам евтина НИВА, какво да гледам ....

                              Стига де, направо ти завидях за всички изброени джипове (марки).
                              Сега ще взема да се комплексирам, че съм карал изброените... но се качих на нива и повече друг джип не търся.
                              Всеки джип който си изброил се чупи или за 3 дни сериозно каране или до месец.
                              Личен опит при едно и също каране от мен.
                              И да ви попитам - вие черен път 30 хиляди или половината за година .... имате ли идея колко е?
                              Хайде да стъпваме по земята.

                              Коментар


                              • #75
                                От: Ще кУпувам евтина НИВА, какво да гледам ....

                                Айде почна се пак!
                                по-проходим е от Нивата
                                - Брех,тъй тъй - За нищо не става Нивата!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X