Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с Крайслер!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с Крайслер!

    Днес имах страхотен проблем с колата, тя е Крайслер Вояджер 2,5 ТДИ купих я преди три месеца и малко си лопаше, което сметнах е нормално (като се има в предвид колко разбирам
    ) смених масла,фитр, ремъци и тем подобни. Карам си аз тя си държи високи обороти на празен ход и решавам да ходи на ремонт, вчера я взех и излезе че и се изкривили носачите на клапаните.Всичко чудесно върви като пушка, мърка като коте и днес пътувам за Пловдив и отзад една мъгла и нищо се невижда, оказа се че турбото не работи и за 300 км ми изгори 8л масло, тъкмо си спирам пред вкъщи и превъртя оборотите- и сега не искам да я паля, моля ако някой може да помогне да ми обясни какво е станало дали прочутия майстор нещо е бутнал или незнам какво стана и къде да я карам тая кола! Благодаря предвърително на всеки който изрази някакво мнение.

  • #2
    До: Проблем с Крайслер!

    Прочети това:
    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=13302
    "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
    Неизвестен мъдрец

    Коментар


    • #3
      До: Проблем с Крайслер!

      Турбото те е предало и всичкото масло е отишло в аспуха, на мен ми се случи същото на същата кола, разминах се с лагери на кол. вал и биели, е турбо естествено ново вариантите са два или от морги или чисто ново.

      Коментар


      • #4
        До: Проблем с Крайслер!

        На тоя мотор това му е естественото състояние. Саморазвиват се шпилките.
        Фърляй го и бягай от него далече. Освен ако не ти е хоби непрекъснатото правене на един и същи двигател.

        Коментар


        • #5
          До: Проблем с Крайслер!

          Както многократно сме писали в този форум - това е най-проблемния двигател които аз познавам. Измъква водачи на клапани, пука и криви глави, духа гарнитура, прегрява. Абе прехрана за майсторите и ад за собственика. Като повечето дизели

          Коментар


          • #6
            До: Проблем с Крайслер!

            То че ще се сменя ясно стана, ама почнах да се чудя ква да си взема искам пак да е ван защото ми е много удобна, но така и не можах да разбера какво да си взема то май нищо не е наред.Вие какво препоръчвате

            Коментар


            • #7
              До: Проблем с Крайслер!

              Първоначално публикуван от LHIP Преглед на мнение
              То че ще се сменя ясно стана, ама почнах да се чудя ква да си взема искам пак да е ван защото ми е много удобна, но така и не можах да разбера какво да си взема то май нищо не е наред.Вие какво препоръчвате
              НОВ ОТ МАГАЗИНА ......

              Коментар


              • #8
                До: Проблем с Крайслер!

                Каквото щеш друго, но да не е с този италиански боклук за двигател. Дори пак Вояджър но с бензиновия мотор.
                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                Коментар


                • #9
                  До: Проблем с Крайслер!

                  Имам същия крайслер но смятам да го продам на части. Двигателя е добър вдига 190 км.ч. Доволен съм от тази кола. Шлайфал съм глави,нова турбина ,но няма кола,която да не се разваля. Взех си вито, то върви по малко от крайслера. Данчо

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X