Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Малко инфо ще ми дадете ли?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Малко инфо ще ми дадете ли?

    Купих си Фронтера 2.5 ТДС.Не съм карал до сега такава кола.Пробвах я на един баир и след като вече не можеше,включих лоста на бавни.Колата подскочи и тръгна все едно е на равно,НО когато я форсирах на високи обороти през няколко метра се чуваше удар от предницата.Не спря,но блъскаше.Успокоих топката и си тръгна да катери нормално.
    Блъскането явно е проблем ..или не е,...съвет!!!
    Иначе съм много доволен.
    Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
    NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

  • #2
    До: Малко инфо ще ми дадете ли?

    Със сигурност е проблем, и то голям . На мен ми мирише на счупен зъб в преден диф или раздатката. За да си сигурен какъв е проблема, обаче трябва да се види по-обстойно.
    "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
    Неизвестен мъдрец

    Коментар


    • #3
      До: Малко инфо ще ми дадете ли?

      Аз ще ти дам малко светлина-може и хъб да е.Но колегата е прав,без операция няма да мине
      Румен Николов

      0888 358 572

      Коментар


      • #4
        До: Малко инфо ще ми дадете ли?НОВО

        Днес ходих да го натоваря максимално.На бистрица има платен водоем за риболов където има висок хълм използван от парапланеристите и черен път който се вижда от асвалта.Наклона е такъв че от начало не исках да се пробвам но по молба на детето гопнаправих. и сега е жокера.Прочетох че като включа бавните да дам 3 метра на заден ход.ИЗКАЧИХ ХЪЛМА И НЕ ТРОПАШЕ.После 5 минути ми трепериха ръцете...жестоко.
        Та като включа бавните и дам 3 метра на задна и после покарам малко при баира не тропа независимо от оборотите(високи или ниски).А кажете мнение,преди да започна с разглабянето.
        Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
        NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

        Коментар


        • #5
          До: Малко инфо ще ми дадете ли?

          А най-лекото предположение е ако са ти различни предните и задни гуми пак блъска.

          Коментар


          • #6
            До: Малко инфо ще ми дадете ли?НОВО

            Първоначално публикуван от adwokat Преглед на мнение
            Днес ходих да го натоваря максимално.На бистрица има платен водоем за риболов където има висок хълм използван от парапланеристите и черен път който се вижда от асвалта.Наклона е такъв че от начало не исках да се пробвам но по молба на детето гопнаправих. и сега е жокера.Прочетох че като включа бавните да дам 3 метра на заден ход.ИЗКАЧИХ ХЪЛМА И НЕ ТРОПАШЕ.После 5 минути ми трепериха ръцете...жестоко.
            Та като включа бавните и дам 3 метра на задна и после покарам малко при баира не тропа независимо от оборотите(високи или ниски).А кажете мнение,преди да започна с разглабянето.
            Tи хубаво си чел ама не си разбрал като изключиш 4х4 се връща 1-2 метра назад а не като включиш бавните, тогава нищо не се случва освен че караш много бавно назад.
            моето предположение: имаш счупен хъб.
            no signature no problems

            Коментар


            • #7
              До: Малко инфо ще ми дадете ли?

              Утре съм на майстор но все пак,ако е счупен хъб(не че знам какво е хъб) или диф,то не ще ли да клопа постоянно ,а не само при високи обороти на баир,м.... му?
              Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
              NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

              Коментар


              • #8
                До: Малко инфо ще ми дадете ли?

                Ако е ХЪБ ще "чатка" когато си на 4х4 и я назорваш, при мен примерно като трябва да развъртя предните колела в някоя кал и понякога хъба откача с удар наподобяващ прескачане на дифа но все пак си е потрошен хъб, също като караш бавно с отворен прозорец се чува едно постоянно чаткане с всеки оборот на колелото.
                no signature no problems

                Коментар


                • #9
                  До: Малко инфо ще ми дадете ли?

                  Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
                  Ако е ХЪБ ще "чатка" когато си на 4х4 и я назорваш, при мен примерно като трябва да развъртя предните колела в някоя кал и понякога хъба откача с удар наподобяващ прескачане на дифа но все пак си е потрошен хъб, също като караш бавно с отворен прозорец се чува едно постоянно чаткане с всеки оборот на колелото.
                  AМи брат за това говоря де,не се чува нито като карам бавно,нито вдигната на крик,Няма шум.Тропа само по баир и то не винаги.
                  Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                  NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                  Коментар


                  • #10
                    До: Малко инфо ще ми дадете ли?

                    Лошо, ако е хъб и на крик ще се чува
                    сваляй капака на дифа и гледайте какво е строшено....
                    no signature no problems

                    Коментар


                    • #11
                      До: Малко инфо ще ми дадете ли?

                      ЧЕКАЙ!!!И каре може да е.Предно.Тропа когато си поиска.Обикновено при натоварване...
                      0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                      Коментар


                      • #12
                        До: Малко инфо ще ми дадете ли?

                        Обикновено хлопат в завой. Но си струва да се погледне....
                        "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                        Неизвестен мъдрец

                        Коментар


                        • #13
                          До: Малко инфо ще ми дадете ли?

                          До тук добре,здрави дифове,скорости и хъбове.
                          раздатъчната кутия не е проверена обаче,левият хъб има 1 мм луфт повече от десния.Казаха ми че 3-те подложни шайби се износват и че се продават в 10 размера като дебелини.Как само да налучкам кой размер да взема.Тресчотката в хъба би трябвало да удря незавъртайки вътршната част до край.Експеримента продължава.
                          Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                          NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                          Коментар


                          • #14
                            До: Малко инфо ще ми дадете ли?

                            Пичове...и дами!
                            Проблема мойел и да е малък.@ подложни шайби на единият хъб по 0.5 мм на стойност 13 лв.,реглажna хъбове,както и реглаж на главини.Цена общо 67 лв и Фронтерата е....влюбен съм в нея.
                            Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                            NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                            Коментар


                            • #15
                              До: Малко инфо ще ми дадете ли?

                              Браво! честито сега само газз....
                              no signature no problems

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X