Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Г-класата на haki

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Г-класата на haki

    Първоначално публикуван от haki Преглед на мнение
    БЛАГОДАРЯ ти kinex.не е зле някой да ни обясни и тези предавки -малкото лосче,че бая зор беше
    Въпроса ти е доста ототдавна и сигурно е изяснен вече, но ако все пак не е: Това лостче управлява раздатъчната кутия, наляво-назад: заден мост/бързи; наляво напред: 4х4/бързи; надясно:също 4х4/бързи; надясно назад веднъж: "неутрално" положение /при включена предавка, при това положение въртящ момент не се предава на карданите, но РК е зацепена, и ако имаш силоотводен вал от нея, то той работи/; надясно назад втори път: 4х4 бавни. Лостчето се движи по п-образна траектория. РК се управлява на ход /практически без ограничение на скоростта/ и без отцепване на трансмисията /натискане на съединител/, което е невероятно практично, предвид ситуациите, в които изобщо се налага употребата му. До това "малко лостче" има още две, едно зад друго, те включват блокажите на диференциалите, движат се нагоре-надолу, на таблото имаш две индикаторни лампи /по една за всеки мост/, които показват кога всъщност съответния блокаж действува и кога не, индикацията на въпросните лампички е много уместна, тъй като привода на блокажите е хидравличен /а не твърд/ и положението на лостчето не непременно указва режима, в който работи съответния диференциал. Блокажите също се управляват на ход.
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • #32
      До: Г-класата на haki

      Благодаря

      Коментар


      • #33
        До: Г-класата на haki

        Да Ви се похваля,тази сутрин джипчето ми отпътува за Бургас в сервиза на нашия колега и приятел Явор ЗА ДА И БЪДЕ МОНТИРАНА БРОНЯ И ЛЕБЕДКА Мисля че ще получим и някои снимчици от БургасХайде Яворе......

        Коментар


        • #34
          До: Г-класата на haki

          Днес ще има включване на живо вчера чаках да ми върнат бронята от Авто салона във Варна, но днес вече е тук и Г-то на пръв поглед става доста "зло" на външен вид

          Коментар


          • #35
            До: Г-класата на haki

            Чакаме с голямо нетърпение!!!

            Коментар


            • #36
              До: Г-класата на haki

              Ето и първите проби:







              и 2 ри вариант, лично на мен първия ми харесва повече по добре се връзва с купето не Г - то


              Haki казвай коя броня да качваме

              Коментар


              • #37
                До: Г-класата на haki

                Леле haki, става много злобна. Явката яко ще я наточи.Следващия път ти ще ме возиш на Батак
                LZ1PER

                Коментар


                • #38
                  До: Г-класата на haki

                  Бронята не е ли малко по-широка, от колкото трябва да бъде?

                  Коментар


                  • #39
                    До: Г-класата на haki

                    Първият е по-добър ,доколкото се вижда в тъмното.
                    B+

                    Коментар


                    • #40
                      До: Г-класата на haki

                      Първоначално публикуван от MDRAZHEV Преглед на мнение
                      Бронята не е ли малко по-широка, от колкото трябва да бъде?
                      Още не е пасната ще стане толкова широка колкото си трябва

                      Коментар


                      • #41
                        До: Г-класата на haki

                        Според мен с втората е по добре, обаче трябва да е малко по тясна. Яворе грабваи флекса.
                        С първата прилича на УАЗка.

                        Коментар


                        • #42
                          До: Г-класата на haki

                          Първоначално публикуван от Явор Преглед на мнение
                          Още не е пасната ще стане толкова широка колкото си трябва
                          Добре, аз реших, че ще остане така.
                          Можеш ли да ми кажеш, втората колко струва и колко тежи?

                          Коментар


                          • #43
                            До: Г-класата на haki

                            Първоначално публикуван от MDRAZHEV Преглед на мнение
                            Добре, аз реших, че ще остане така.
                            Можеш ли да ми кажеш, втората колко струва и колко тежи?
                            15-20 кг Х 40лв. килото = 800лв

                            Коментар


                            • #44
                              До: Г-класата на haki

                              След консултация с доверен човек на Haki се спряхме на този вариант (дано шефа му да е доволен от избора)



                              поставяне на халогени и боядисване в черен мат май ще го отворят още повече

                              Хаки решавай и звънкай, аз почвам да подготвям машината, паля флекса

                              Коментар


                              • #45
                                До: Г-класата на haki

                                Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
                                Леле haki, става много злобна. Явката яко ще я наточи.Следващия път ти ще ме возиш на Батак
                                Винаги приятелю

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X