Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За ден в Сърбия?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: За ден в Сърбия?

    Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
    Ракия аз пия домашна сливова или бяла дюлева.
    Бат' Пепо, коя дюлева ракия е по-хубава - бялата или по-тъмната? И дали по цвета може да се прецени на коя ароматът е от есенции?

    Коментар


    • #32
      От: За ден в Сърбия?

      Здравейте,бихте ли споделили дали сръбската милиция се заяжда за зелена карта.Благодаря.

      Коментар


      • #33
        От: За ден в Сърбия?

        От N броя ходения никой за нищо не ни е ни спирал ни питал. Минаваш границата само с лична карта. Задължително целогодишно на фарове, и колана не забравяй.
        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

        Коментар


        • #34
          От: За ден в Сърбия?

          Първоначално публикуван от etktn Преглед на мнение
          Здравейте,бихте ли споделили дали сръбската милиция се заяжда за зелена карта.Благодаря.
          Трябва си зелена карта. Един приятел имаше проблеми на границата и с фотокопие на зелената карта, защото било на бял лист. Друг е въпроса, че човека не е от най-оправните.
          На мен за над двадесет пъти прекосяване на Сърбия не са ми я търсили само в два-три случая.
          Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

          0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

          Коментар


          • #35
            От: За ден в Сърбия?

            Първоначално публикуван от etktn Преглед на мнение
            Здравейте,бихте ли споделили дали сръбската милиция се заяжда за зелена карта.Благодаря.
            Рискът с полицията е по-малкият. При ПТП ще е по-интересно!

            Първоначално публикуван от Ivanov Преглед на мнение
            Бат' Пепо, коя дюлева ракия е по-хубава - бялата или по-тъмната? И дали по цвета може да се прецени на коя ароматът е от есенции?
            Али питаш мене- бела!
            Живели!
            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

            Коментар


            • #36
              От: За ден в Сърбия?

              А има ли изисквания за минимална сума на ден за човек?

              Коментар


              • #37
                От: За ден в Сърбия?

                Първоначално публикуван от Тодоров009 (Войводата) Преглед на мнение
                Трябва си зелена карта. Един приятел имаше проблеми на границата и с фотокопие на зелената карта, защото било на бял лист. Друг е въпроса, че човека не е от най-оправните.
                На мен за над двадесет пъти прекосяване на Сърбия не са ми я търсили само в два-три случая.
                Тука пише, че зелена карта не трябвало

                ... от 01.01.2012 година Сърбия влезе в GreenCard system и като кандидат член за ЕС вече може да се пътува без зелена карта.

                Коментар


                • #38
                  От: За ден в Сърбия?

                  Този въпрос вече е разискван много пъти. И колегата edoors по-горе е писал. Могат да ти поискат Зелена Карта на границата, а може и да минеш метър. Проблема на границата не чак толкова голям - най-много да те върнат. Е може и да им кажеш, че са в GreenCard system, но се съмнявам да има успех. Проблема ще възникне при евентуално ПТП, ако на Гражданската отговорност е чекнато, че "автомобила ще се ползва само в България". Т.е. нямаш Зелена Карта, за което си ползвал отстъпка. Тогава всички щети на другия автомобил или каквото и да е увредено имущество са за твоя сметка.

                  ПП: Мен лично рядко ми искат Зелена Карта на сръбската граница, но се случва понякога.
                  http://www.nakladkibg.com
                  накладки, спирачни дискове, съединители

                  088 8613380

                  Коментар


                  • #39
                    От: За ден в Сърбия?

                    А има ли изисквания за минимална сума на ден за човек?

                    Коментар


                    • #40
                      От: За ден в Сърбия?

                      Първоначално публикуван от sk67 Преглед на мнение
                      А има ли изисквания за минимална сума на ден за човек?
                      Не. Зелена карта обаче трябва. Ако си с деца-паспорт и акт за раждане, копие от който понякога искат на границата.
                      Животът е харизан кон според мен...

                      Теди

                      Коментар


                      • #41
                        От: За ден в Сърбия?

                        Актът за раждане не е документ за минаване на границата. По принцип го правят, за да установят дали детето пътува с родителите си, но не е от задължителните документи. Чудя се защо никой не се сети за детските паспорти да е задължително вписване имената на родителите и ЕГН в самия паспорт. Сума пари вкараха за дизайн и шаренийки на паспортите, а липсват основни неща и се налага да се влачат допълнителни хартии.
                        Доколкото детето е само с един родител, трябва пълномощно - оригинал от другия родител и фотокопие, което се оставя на границата.
                        Зелена карта не е задължителната, но е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да имате валидна за Сърбия гражданска отговорност.
                        Последно редактирано от Еmil; 13-05-13, 13:23.

                        Коментар


                        • #42
                          От: За ден в Сърбия?

                          В Сърбия приемат ли плащания в EUR ?

                          Коментар


                          • #43
                            От: За ден в Сърбия?

                            В кръчмите - да. В магазините - не. Поне в тези, които съм ходил.

                            Коментар


                            • #44
                              От: За ден в Сърбия?

                              По бензиностанциите също може, магистралите също. Приемат и кредитни карти.
                              Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

                              0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

                              Коментар


                              • #45
                                От: За ден в Сърбия?

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:189497_10151369199557385_1353610459_n.jpg
Прегледи:1
Размер:57.8 КБ
ID:5481818
                                Така направихме в Неделя, в Капица. Едвам станахме, личи ни
                                VARADERO SD2

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X