Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко струва?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Колко струва?

    Така имам малък голям проблем, малък е защото не е много работа за добър майстор, голям е защото досега точно такъв майстор си имах в къщи (в момента е в болница) Та вчера като се прибирах ми излезе ауспухът от колекторните тръби, вързаха ми го с тел колкото да се прибера вкарах Маздата в гаража и до тук. Проблемът е че нямам представа колко струва да ми заварят ауспухът знам че към колекторите е по прецизна работата, а нямам представа моят домашен Майстор кога ще може да я свърши тази работа. Баба Нива е на трупчета, другият барутник и той нещо трака. Ще карам Жипа ама много бирник, за всеки ден. Та ако някой знае нещо за към Варна да казва цена.
    Последно редактирано от Доби; 17-07-12, 11:34.
    Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

  • #2
    От: Колко струва?

    И аз да ползвам темата ако може.

    Колко стрива 90 градусова снадка на ауспиха на около метьр след турбото?Трьбата там е изгнила главно от изгорелите газове които и набива турбината,има дупка колкото око на шаран.Трябва ми някой да изреже по около педя преди и след гнилото и да снади тьпата траба.Като цяло другото е в много добро до отлично сьстояние като го гледам вьншно.

    Мерцедес 210 модел с дизел 290 турбо година 97 в София или околностите.Место около гнилото има ммммммм педя да речем,някой срьчен може да го спретне това и без да се сваля генерацията или поне така си мисля.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #3
      От: Колко струва?

      Първоначално публикуван от Доби Преглед на мнение
      Така имам малък голям проблем, малък е защото не е много работа за добър майстор, голям е защото досега точно такъв майстор си имах в къщи (в момента е в болница) Та вчера като се прибирах ми излезе ауспухът от колекторните тръби, вързаха ми го с тел колкото да се прибера вкарах Маздата в гаража и до тук. Проблемът е че нямам представа колко струва да ми заварят ауспухът знам че към колекторите е по прецизна работата, а нямам представа моят домашен Майстор кога ще може да я свърши тази работа. Баба Нива е на трупчета, другият барутник и той нещо трака. Ще карам Жипа ама много бирник, за всеки ден. Та ако някой знае нещо за към Варна да казва цена.
      Мисля, че няма да ти излезе повече от 30 лева..


      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
      И аз да ползвам темата ако може.

      Колко стрива 90 градусова снадка на ауспиха на около метьр след турбото?Трьбата там е изгнила главно от изгорелите газове които и набива турбината,има дупка колкото око на шаран.Трябва ми някой да изреже по около педя преди и след гнилото и да снади тьпата траба.Като цяло другото е в много добро до отлично сьстояние като го гледам вьншно.

      Мерцедес 210 модел с дизел 290 турбо година 97 в София или околностите.Место около гнилото има ммммммм педя да речем,някой срьчен може да го спретне това и без да се сваля генерацията или поне така си мисля.

      Ако намериш точната част в интернет и ми я пратиш на лични, мога да проверя за нова такава с около 34-35 % отстъпка..

      Коментар


      • #4
        От: Колко струва?

        Лельо, да беше по-наблизо досега да беше готово.

        Що не се свържеш с Таргата? А може и във всеки сервиз, елементарна операция е. Само гледай да не започнат да товарят сметката щото си жена...
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • #5
          От: Колко струва?

          Коле е те това е проблема....като видят жена а и вече не млада и ела че гледай. За Таргата ами по принцип аз живея в селото в което той бачка, но дори незная точно в коя къща бачка знам райьона, но не се познаваме лично, малко ми е неудобно. Ще видим....засега ще карам Меро нищо че гори кат хала.
          Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

          Коментар


          • #6
            От: Колко струва?

            Десиславе то това е половината генерация и пак трябва рязане и заварки та се губи смисьла,по добре една яка трьба да огьне някой по профил,да я завари и кой от кьде е.Има едни тук на улицата ма ако има и някой от форума ще е по-добре,ако ли не.......на канала
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #7
              От: Колко струва?

              Лельо, едно обаждане или лично съобщение не ангажира никого с нищо. Няма от какво да те е срам, ако знаеш къде е сервиза му-иди и му кажи, че Колю от Шумен те праща при него. Така ако има някой за псуване няма да си ти. А Таргата няма да ти откаже, той е пич. Нали така адаш?
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • #8
                От: Колко струва?

                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                И аз да ползвам темата ако може.

                ..........
                Що не звъннеш на дядо Владо? Мисля, че няма да му е проблем. Е може да ти е малко далечко, ама при него си е по-интересно някак си.
                Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                Коментар


                • #9
                  От: Колко струва?

                  Имам телефона на колега от форума,чакам я да слезе от канала.

                  Мерси за идеята,при Дядо Владо сьс здрава кола може да мина.
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X