Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Излезе извънредна версия 2012 Q3a на карта OFRM Geotrade

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Излезе извънредна версия 2012 Q3a на карта OFRM Geotrade

    Благодарим ви за перфектната поддръжка.
    висете отпуснато

    Коментар


    • #17
      От: Излезе извънредна версия 2012 Q3a на карта OFRM Geotrade

      Следващия планиран упдеит е края на септември - началото на октомври. Майтора се бърка - дето викате напекло го е слънцето ... ама то и мен ме беше напекло така, че го разбирам

      Коментар


      • #18
        От: Излезе извънредна версия 2012 Q3a на карта OFRM Geotrade

        Много е силно слънцето напоследък... Или и мен ме е напекло.
        За каква отсечка става дума? Ако е за магистрака "Тракия" тя няма място на Петолъчката. Участъка е Ямбол-Карнобат. Вероятно ще има отклонение от нея към Петолъчката по стария път. Но самото трасе не би трябвало въобще да минава през Петолъчката.
        А участъка Ямбол-Карнобат е планиран за февруари 2013 г. Основния проблем при него е премостването на Тунджа. Доста сложно и скъпо съоръжение. Като се има предвид зимния период и ако се окаже относително студен няма да има възможност за крайната фаза-полагането на асфалт, така че очаквам пълната "Тракия" в началото на лятото на 2013 г.
        Тъкмо за OFRM Geotrade 2013.Q2
        Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

        Коментар


        • #19
          От: Излезе извънредна версия 2012 Q3a на карта OFRM Geotrade

          Става дума за отсечката между с.Веселиново и с.Зимница там ще има детелина която е планирана за откриване за м.Август.

          Коментар


          • #20
            От: Излезе извънредна версия 2012 Q3a на карта OFRM Geotrade

            Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
            Я пак?!? ???

            Нещо много те е напекло слънцето!
            Нищо не ме е напекло, имам и 2-ма свидетели, ти пътувал ли си. Говорим за първокласен път Ямбол - петолъчката. Лично минах по него. Какъв ти е проблема - ракиено бирен !?
            Бат Ванко пита именно за Ямбол - петолъчката , а не за някаква детелина МЕЖДУ ЯМБОЛ И ПЕТОЛЪЧКАТА или аз недовиждам въпроса му.
            Да - детелината не е готова и се заобикаля, пресичайки трасето на бъдещата магистрала, но ей богу, климатикът ми работи, а и все още съм добре с паметта и зрението.
            подаръци за мъже от FACOM
            промоция на читави инструменти

            и на хоби такива

            тел. О879 Ч8Ч 2З5

            Коментар


            • #21
              От: Излезе извънредна версия 2012 Q3a на карта OFRM Geotrade

              Със сигурност всеки е разбрал въпроса ми "някак си". Малко разяснение:
              -в момента АМ Тракия стига до точка А, слиза се от полудетелината и се тръгва в посока Сливен, по пътя "Сливен - Ямбол", до така наречения "Подбалкански, София - Бургас"
              -в точка Б също е планирано да има полудетелина която да свързва АМ Тракия с пътя "Ямбол - Петолъчката"
              -цитат от интернет "На моста на р. Тунджа вече е излята цялата пътна плоча (от 16.07.)!"

              Тук е мястото да си задам за трети път въпроса

              Знае ли някой, за кога е планирано пускането на отсечката от АМ Тракия между точките А и Б (фиг.1)?


              Фиг. 1
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:тракия.jpg
Прегледи:2
Размер:45.4 КБ
ID:5392159
              Biagini Passo Powered By VW Syncro

              Коментар


              • #22
                От: Излезе извънредна версия 2012 Q3a на карта OFRM Geotrade

                Според тази статия, поне в едната посока към морето, може би ще бъде пуснато в средата на август 2012г.
                Доброто не струва скъпо, но много се цени !

                Коментар


                • #23
                  От: Излезе извънредна версия 2012 Q3a на карта OFRM Geotrade

                  Моля да бъда извинен, ако вече сте го направили, но се опитвам да помогна. Снимката от гугъл ърт е никаква, но поне можете да се ориентирате за координатите. Тук от година направиха кръгово вместо Т образното кръстовище.
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Kragovo.jpg
Прегледи:1
Размер:103.2 КБ
ID:5392166

                  Коментар


                  • #24
                    От: Излезе извънредна версия 2012 Q3a на карта OFRM Geotrade

                    ето малко смях
                    http://profit.bg/news/Intsidenti-zar...nid-93267.html
                    nuvi 3790LT flashed to nuvi 3490LT

                    Коментар


                    • #25
                      От: Излезе извънредна версия 2012 Q3a на карта OFRM Geotrade

                      Първоначално публикуван от Veselin Monkov Преглед на мнение
                      Моля да бъда извинен, ако вече сте го направили, но се опитвам да помогна. Снимката от гугъл ърт е никаква, но поне можете да се ориентирате за координатите. Тук от година направиха кръгово вместо Т образното кръстовище.
                      [ATTACH=CONFIG]473390[/ATTACH]
                      В картата си е кръгово.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Излезе извънредна версия 2012 Q3a на карта OFRM Geotrade

                        Първоначално публикуван от gr_kanev Преглед на мнение
                        В картата си е кръгово.
                        Няма го в европейската карта, явно Веселин я ползва нея, или някоя стара OFRM.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Излезе извънредна версия 2012 Q3a на карта OFRM Geotrade

                          Първоначално публикуван от bat_vanko Преглед на мнение
                          Със сигурност всеки е разбрал въпроса ми "някак си". Малко разяснение:
                          -в момента АМ Тракия стига до точка А, слиза се от полудетелината и се тръгва в посока Сливен, по пътя "Сливен - Ямбол", до така наречения "Подбалкански, София - Бургас"
                          -в точка Б също е планирано да има полудетелина която да свързва АМ Тракия с пътя "Ямбол - Петолъчката"
                          -цитат от интернет "На моста на р. Тунджа вече е излята цялата пътна плоча (от 16.07.)!"

                          Тук е мястото да си задам за трети път въпроса

                          Знае ли някой, за кога е планирано пускането на отсечката от АМ Тракия между точките А и Б (фиг.1)?
                          До колкото знам отварянето на участъка ще е на 1ви август, а до колкото виждат очите ми, понеже всеки ден минавам между Веселиново и Зимница, няма да е точно тогава а с леко закъснение.. Вероятно Септември..

                          Коментар


                          • #28
                            От: Излезе извънредна версия 2012 Q3a на карта OFRM Geotrade

                            А някой знае ли как върви ремонта на падналият мост до Петрич?

                            Коментар


                            • #29
                              От: Излезе извънредна версия 2012 Q3a на карта OFRM Geotrade

                              Още не е пуснат,а по думите на хората може и да не е скоро.
                              Има една голяма грешка на пътя преди техномаркета там.
                              В ляво посока сф-петрич, ако искаш да влезеш в село Ново Делчево ти дава , че има път през полето, което е равен с пътя Е79 като приоритет.
                              А там е черен път, махнете го, ако не искате някой да си прави оффроуд, ако реши да мине за мелник на пряко през селото и го вкара там

                              Коментар


                              • #30
                                От: Излезе извънредна версия 2012 Q3a на карта OFRM Geotrade

                                Първоначално публикуван от kles Преглед на мнение
                                Още не е пуснат,а по думите на хората може и да не е скоро.
                                Има една голяма грешка на пътя преди техномаркета там.
                                В ляво посока сф-петрич, ако искаш да влезеш в село Ново Делчево ти дава , че има път през полето, което е равен с пътя Е79 като приоритет.
                                А там е черен път, махнете го, ако не искате някой да си прави оффроуд, ако реши да мине за мелник на пряко през селото и го вкара там
                                Оправено - благодаря!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X