Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мултимедия за Range Rover Sport 2005-2008 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мултимедия за Range Rover Sport 2005-2008 г.

    Колеги, някой поставял ли е допълнително монитори в подглавниците на Range Rover Sport 2005-2008 г. Интересуват ме сервизите, където се монтират и цените, както и могат ли да възникнат усложнения при неправилен монтаж. Благодаря предварително!

  • #2
    Мултимедиен екран за Range Rover Sport 2005

    Здравейте, колеги!
    Наскоро си взех Range Rover Sport 2005 и като цяло съм доволен, но има един проблем.. на мястото, където по принцип би трябвало да е навигацията има ниша.
    Видях из интернет, че съществуват отделни мултимедийни екрани, които работят с тъчскрийн независимо от колата и са направени да пасват точно на този модел.

    Ето пример:
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:$_12.JPG
Прегледи:1
Размер:23.8 КБ
ID:5587670

    Чудех се дали някой от вас е използвал такъв и дали може да ми препоръча от къде да си закупя.

    Също бих се радвал ако някой ми разясни къде е АUX входа (ако има такъв) , защото на таблото фигурира като функция, но така и не успях да намеря буксата..
    Благодаря предварително!

    Съобщение от модератор:
    Моля, напишете си в профила от къде сте.
    Прочетохте ли това
    ...ЦЪК
    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 14-05-14, 16:58.

    Коментар


    • #3
      От: Мултимедия за Range Rover Sport 2005-2008 г.

      Макар и Д2, когато го взех си имаше такава мултимедия с едно голямо дистанционно, плюс СД, радио, ТВ, задната камера и други много.... :-) Поради стоенето в един сервиз на плаца в продължение на 2 месеца екрана си замина, ползвах го известно време само, като радио и след това в София / не знам от къде си/, по бул. България след кръстовището с Т.Каблешков посока Бояна в първата пресечка в дясно и веднага в дясно има фирма за подобни неща, не мога да кажа как се казва, но даже се вижда от булеварда в дясно. Възпитано и културно ми взеха парите. Моята е тъч-скрийн и камера, ТВ не сложих. 1-дин, но предлагат и 2, като в твоя случай. Поздрави и успех.
      Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
      "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
      "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

      Коментар


      • #4
        От: Мултимедия за Range Rover Sport 2005-2008 г.

        За всякакви подобни интервенции ходя в Тояга.
        Колкото до подглавниците, продават комплект за предните седалки с вградени плеери.
        Махаш твойте и слагаш новите, има ги в различни цветове в зависимост от цвета на салона ти.
        Това е по- евтиния вариант, отколкото да изрязваш и променяш оригиналните .

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X