Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Има ли живот "След основен ремонт"?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Има ли живот "След основен ремонт"?

    Ами има живот. Ето например моят териос. От една седмица живее втори живот.

    Коментар


    • #32
      От: Има ли живот "След основен ремонт"?

      А на автомобили след 90-2000г с двигател подлежащ на шлайфане и смяна на бутала и сегменти? Щото има доста със стария блок. А и изброените ремонтни дейности в болшинството мнения не са основен ремонт, ни капитален.
      А тези простотии се правят от името на всички ни.
      Даника
      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

      Коментар


      • #33
        От: Има ли живот "След основен ремонт"?

        И аз правих на моя Дискавъри 300тди.Беше зверски прегрян.До такава степен че датчикът който е най горе на главата се беше стопил.Отворих мотора и се почна драмата.Някой преди мен беше пипал,и ми беше завещал доста проблеми.Като за почнем криви биели 2 бр,бяха ги въртели в цилиндрите.Първа беше на местото на четвърта незнам защо.Бяха изскубали доста от резбите по мотора,видях се в чудо докато ги оправя.На 4 цилиндър беше задрало буталото.И затова отидох на първи ремонт.Проверих цените на долнище и цял мотор не ми харесаха.И не знам как са от вътре така че трябваше пак отваряне.За това всичко на парчета и на шлайф.Нови бутала праверка на коляновия вал ,не беше мръднал и ремонт на главата.За сега всичко е наред, вече 40 000км.Само семеринга на коляновият от зад протече почти веднага след ремонта.Иначе клапаните ги проверих на 10 000км не бяха мръднали.На 40 000км пак проверка,и бяха за реглаж само изпускателните.Това от мен.

        Коментар


        • #34
          От: Има ли живот "След основен ремонт"?

          [QUOTE=rsimeonov;3127491] До такава степен че датчикът който е най горе на главата се беше стопил.



          И аз бях успял да го стопя този същия датчик . Моя хвърли водата 40км. преди София на 28-30 градусова жега , спряха едни бургазлии дадоха ми 2-3 литра вода, запалих го и продължих ама температурата я вдигаше за норматив оттам леко олабване на стръмното , още един път му долях вода и докато стигна до сервиза в Горубляне гласа му стана дрезгав след това вече упорито се инатеше и не щеше да пали.
          Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

          Няма вече Диско,няма вече Pinz...

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X