Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Уазов преден мост на Витара

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Уазов преден мост на Витара

    Тони, по магазините за селскостопанска техника има всякакви кардани които работят под доста голям ъгъл. Просто вилките им са доста по-дълги отколкото на автомобилните.
    Цената обаче няма да ти хареса-нещо като 200 лева за кардан... И не са токова точно центровани и балансирани както автомобилните.
    Абе в Кубрат има цял завод за кардани, що не видиш какво предлагат.
    Или се обади на Мехата, той има доста познати в този завод, ако не друго-поне информация ще намери.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • От: Уазов преден мост на Витара

      Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
      Ще трябва да измислиш и как да възпрепятстваш аксиалното движение на този фланец със шлиците
      Що?Не може ли да действа както нормалния витаров кардан или двойното каре го бърка?
      0887/400121 Антон Донев

      Коментар


      • От: Уазов преден мост на Витара

        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
        Тони, по магазините за селскостопанска техника има всякакви кардани които работят под доста голям ъгъл. Просто вилките им са доста по-дълги отколкото на автомобилните.
        Цената обаче няма да ти хареса-нещо като 200 лева за кардан... И не са токова точно центровани и балансирани както автомобилните.
        Абе в Кубрат има цял завод за кардани, що не видиш какво предлагат.
        Или се обади на Мехата, той има доста познати в този завод, ако не друго-поне информация ще намери.
        Да ,четох за него,сигурно можем и да поръчаме готов кардан,колко ли ще струва ?
        По-добре да накараме Мехата да ни открадне по един,нали ни е приятел
        0887/400121 Антон Донев

        Коментар


        • От: Уазов преден мост на Витара

          Ако нямаш телефона на Мехата, аз го имам...
          Ама не искай да го карам да краде
          Ще ти дам телефона, ти си го карай...
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Уазов преден мост на Витара

            Евала пичове много полезна тема аз сега ще права нещо такова самоче с мост от саморай

            Коментар


            • От: Уазов преден мост на Витара

              В самурайския мост можеш да сложиш най-много преден диференциал от витара. Който не е от най-здравите неща в джиповете. Вярно, лек е, но си остава слаб и тесен.
              Защо мислиш, че слагаме от УАЗ? Нали не мислиш, че не знаем за самурайските мостове?..
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: Уазов преден мост на Витара

                Широкия самурайски мост на една от наще джипове в района издържа 3години без почти никакви сериозни намеси за ремонт, държеше на 1,6витаров 8клапана, 1,6витаровия турбо, 1,9тди ауди, 1,6бмв /такива мотори и слагаха през годините/ с 7.50 тракторни и фланци 60мм, както качи 9-ки каретата държаха но малко го кара, след като пак смениха мотора с 1,8бмв ис, не можеше да се смогва на карета.

                Извода за мене е ако е с нормални гуми до 31" и нормален мотор, широкия самурайския е добро решение според мен, но остава проблема с широчината. Вариянта е отпред обърнати джанти отзад нормални, но зависи от предназначението на джипа.
                Случайни хора УАЗ не карат

                Коментар


                • От: Уазов преден мост на Витара

                  Ако слагаш широкия мост имаме фланци по 7 см за него
                  Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
                  Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

                  Коментар


                  • От: Уазов преден мост на Витара

                    Тунинговах и задния мост,преместих лебедката вътре,при пробата се нави като нова ,а и пораснахме още малко.Другата ми Витара до нея е с лифт и бодилифт.
                    Остава ми клетката ,бавната раздатка и разни дреболии...
                    Прикачени файлове
                    0887/400121 Антон Донев

                    Коментар


                    • От: Уазов преден мост на Витара

                      Добре е станала. Изглежда като камион до другата.
                      Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
                      Стефан Арзатов

                      Коментар


                      • От: Уазов преден мост на Витара

                        Тони, стига си я правил тази витара, крайно време е да я вкараш в боя.

                        Липсата на пари не е оправдание. И аз нямам...
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • От: Уазов преден мост на Витара

                          Досега я вкарвах в боя само наблизо до Сливен ,а това са само Ст. Загора и Бургас и можех да отида на ход.Имам едно камионче,което ще пригодя да я товаря,че покрива му нисък и не може да влезе .
                          0887/400121 Антон Донев

                          Коментар


                          • От: Уазов преден мост на Витара

                            Задния мост,изместен ли е малко назад или гумите ми оставят такова впечатление ?
                            http://vbox7.com/play:398e8b82

                            Коментар


                            • От: Уазов преден мост на Витара

                              Първоначално публикуван от васето Преглед на мнение
                              Задния мост,изместен ли е малко назад или гумите ми оставят такова впечатление ?
                              Преработена, дълга база.
                              Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
                              Стефан Арзатов

                              Коментар


                              • От: Уазов преден мост на Витара

                                Добре браво супер се е получила.Остава и дискови спирачки да метнеш отзад за да е напълно завършена.Задните амове като предните ли са ?
                                Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
                                Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X