Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Рали Хеброс 26-27 октомври 2012, нац. шампионат VІІ кръг

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Рали Хеброс 26-27 октомври 2012, нац. шампионат VІІ кръг

    Колеги от Пловдивската група,

    Г-н Георги Гераджиев се е заел да възстанови Рали Хеброс и отправи молба към всички нас за помощ по организацията и провеждането на състезанието. Той ще се регистрира в нашия форум и ще пише в настоящата тема. Нека, който има желание и възможност, да помага. Аз лично съм "за" подкрепата на тази традиция.

    ПП. Всичко това не означава, че помощта трябва да е само от Пловдивската група. Всеки, който иска да помага, е добре дошъл.
    TOYOTA LJ70 3D Common Rail
    TOYOTA BJ40 3.5D
    Венци 0887551059

  • #2
    От: Рали Хеброс 26-27 октомври 2012, нац. шампионат VІІ кръг

    Какво значи да помагаме?
    Най-добре да получим конкретни задачи и всеки да поеме конкретни ангажименти!
    Аз и моя екип сме на линия.
    Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

    Коментар


    • #3
      От: Рали Хеброс 26-27 октомври 2012, нац. шампионат VІІ кръг

      Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
      Какво значи да помагаме?
      Най-добре да получим конкретни задачи и всеки да поеме конкретни ангажименти!
      Аз и моя екип сме на линия.
      +1!Навремето "Хеброс" минаваше през моето село Яврово,и баща ми ме водеше,когато бях на 4-5години!Имам тръпка!
      JEEP Grand Cherokee ZJ 4.0,Toyota LC90 1KZ-TE
      BMW X5 E70 4.8is

      "Да бъдеш втори означава да си пръв сред загубилите" Аертон Сена

      Коментар


      • #4
        От: Рали Хеброс 26-27 октомври 2012, нац. шампионат VІІ кръг

        На първо четене ще трябва да минем това /чертано е от Мето/
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:lilkovo_vrahorah_track.jpg
Прегледи:1
Размер:284.1 КБ
ID:5388320
        Карали сме го много пъти, и Жоро иска да прецени трасето за да се положи макадам за ралито.
        Има желания за съчетание с неделната разходка на групата.
        Страх ме е да споделя обещаното от него, защото ще дойдат поне 30 екипажа.
        Очаквам неговото включване за подробности.

        За броят на екипажите знаете, че е шега всеки е добре дошъл.
        Последно редактирано от venci67; 04-07-12, 21:55.
        TOYOTA LJ70 3D Common Rail
        TOYOTA BJ40 3.5D
        Венци 0887551059

        Коментар


        • #5
          От: Рали Хеброс 26-27 октомври 2012, нац. шампионат VІІ кръг

          Аз съм ЗА и ще помагам, но както казва Руси, трябват конкретни задачи... Шефе!
          Con musica el mundo esta mejor, vamos a tocar juntos!
          0879076007 Жельо

          Коментар


          • #6
            От: Рали Хеброс 26-27 октомври 2012, нац. шампионат VІІ кръг

            Първоначално публикуван от jpetrov Преглед на мнение
            Аз съм ЗА и ще помагам, но както казва Руси, трябват конкретни задачи... Шефе!
            Вече не съм шеф-напуснах, просто съм обикновен ....
            TOYOTA LJ70 3D Common Rail
            TOYOTA BJ40 3.5D
            Венци 0887551059

            Коментар


            • #7
              От: Рали Хеброс 26-27 октомври 2012, нац. шампионат VІІ кръг

              venci67, писах ти ЛС. Моля те, за бърз отговор. Защото може да стане голямо объркване.
              TT-Tuning Team
              АСК Добрич

              Коментар


              • #8
                От: Рали Хеброс 26-27 октомври 2012, нац. шампионат VІІ кръг

                Първоначално публикуван от Деян Давидов Преглед на мнение
                venci67, писах ти ЛС. Моля те, за бърз отговор. Защото може да стане голямо объркване.
                До сега говорих с Гераджиеви баща и син.От утре са на линия, че пътуват.
                Въпросът който задаваш трябва да е към БФАС или лично към Гераджиеви.
                Цялата Пловдивска група за сега не носи отговорност за товаhttp://forum.rally-club.bg/viewtopic.php?f=22&t=10225 събитие.
                Ако има задачи и не сме се справили......ще го отнесем.

                Извинявай, че отговорът на въпросът който е на ЛС е в публичното пространство, но ми омръзна от интриги.

                ПП.Можеш да ми звъниш по всяко време на денонощието. /не се шегувам-свикнал съм/
                Последно редактирано от venci67; 04-07-12, 22:58.
                TOYOTA LJ70 3D Common Rail
                TOYOTA BJ40 3.5D
                Венци 0887551059

                Коментар


                • #9
                  От: Рали Хеброс 26-27 октомври 2012, нац. шампионат VІІ кръг

                  а за нас семкаджиите ще дадете ли някъкви кординати за да гледаме (по възможност да са на сянка до някоя чешмичка)
                  Живота втора серия няма.

                  Can-am Renegade 800R XXC
                  Honda TRX 450ER

                  Коментар


                  • #10
                    От: Рали Хеброс 26-27 октомври 2012, нац. шампионат VІІ кръг

                    Аз също ще се радвам ако тръгне отново ......съдииствала съм когато бях млада :-(( Тогава бяхме малко лудите в бензин в кръвта.
                    Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Рали Хеброс 26-27 октомври 2012, нац. шампионат VІІ кръг

                      Здравейте и от мен!
                      На нашият автомобилен клуб е възложена задачата от новото ръководство на БФАС да въстанови рали Хеброс в оригиналния му вариант с отсечките Марково-Студенец, Добралък-Асенова крепост, Бойково, Дедево. Предвижда се супер специален етап в Пловдивския международен панаир, където също така ще бъде щаба на състезанието.

                      Рали Хеброс 2012 ще стартира в 25-ти Октомври (Петък) с откриване на ралито и вечерен супер специален етап в Панаира.
                      В Съботния ден са предвидени същинските скоростни етапи и финал отново със супер-специален етап.


                      Всеки, който има тръпка към рали Хеброс и иска да се включи в организирането и провеждането му може да се свърже с нас на телефон 0888 304 673 или на имейл info@rallyhebros.com.

                      Работи се и по сайта www.rallyhebros.com, но ще пиша допълнително като е готов и пуснат.

                      Поздрави, Георги

                      Коментар


                      • #12
                        От: Рали Хеброс 26-27 октомври 2012, нац. шампионат VІІ кръг

                        Първоначално публикуван от Geradzhiev Преглед на мнение
                        Здравейте и от мен!
                        На нашият автомобилен клуб е възложена задачата от новото ръководство на БФАС да въстанови рали Хеброс в оригиналния му вариант с отсечките Марково-Студенец, Добралък-Асенова крепост, Бойково, Дедево. Предвижда се супер специален етап в Пловдивския международен панаир, където също така ще бъде щаба на състезанието.

                        Рали Хеброс 2012 ще стартира в 25-ти Октомври (Петък) с откриване на ралито и вечерен супер специален етап в Панаира.
                        В Съботния ден са предвидени същинските скоростни етапи и финал отново със супер-специален етап.


                        Всеки, който има тръпка към рали Хеброс и иска да се включи в организирането и провеждането му може да се свърже с нас на телефон 0888 304 673 или на имейл info@rallyhebros.com.

                        Работи се и по сайта www.rallyhebros.com, но ще пиша допълнително като е готов и пуснат.

                        Поздрави, Георги
                        Много се радваме да го чуем официално. Успех в начинанието, разбира се ще помогнем с каквото можем.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Рали Хеброс 26-27 октомври 2012, нац. шампионат VІІ кръг

                          Първоначално публикуван от intermeto Преглед на мнение
                          а за нас семкаджиите ще дадете ли някъкви кординати за да гледаме (по възможност да са на сянка до някоя чешмичка)
                          Да ще ти дам едни координати, а ти се приготви в неделя да водиш групата към "Бeйбунар" и да проверим координатите да не са се изместили.
                          За неделя дават прогноза 40 градуса, а там ще е хладничко, и идеята е хем да покараме, хем да запишем трак, хем да хапнем ...... и тези три неща и носи от това дето правиш от кайсиите.
                          Последно редактирано от venci67; 05-07-12, 13:56.
                          TOYOTA LJ70 3D Common Rail
                          TOYOTA BJ40 3.5D
                          Венци 0887551059

                          Коментар


                          • #14
                            От: Рали Хеброс 26-27 октомври 2012, нац. шампионат VІІ кръг

                            Хубава е идеята!
                            Обаче бая чакъл ще има да се полага в частта след Бейбунар. Преди 2-3 месеца като минавах оттам имаше доволно коловози.
                            о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                            Коментар


                            • #15
                              От: Рали Хеброс 26-27 октомври 2012, нац. шампионат VІІ кръг

                              Днес маршрута в помощ на колегите за рали Хеброс беше:
                              Пловдив,Храбрино,Бряновщица,Бей бунар,Лилково,Ситово,Бойково,Дедево,Храбрино,Пловдив.
                              TOYOTA LJ70 3D Common Rail
                              TOYOTA BJ40 3.5D
                              Венци 0887551059

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X