Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Витарата на Дени

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Витарата на Дени

    Първоначално публикуван от Русанов Преглед на мнение
    ... Клетки трябват клетки.....
    Мозъчни ...

    Коментар


    • От: Витарата на Дени

      То обръщането всеки го може,ама трябва да се броят и кълбетата.През 2008г. на състезанието Йоско и Ясен с тяхната Витара,май до към 5 бр. ги бяха докарали.
      Последно редактирано от zemooo99; 13-03-14, 22:14.
      0884 987 137
      В българския език НЯМА дума, която в множествено число да завършва с "Й"

      Коментар


      • От: Витарата на Дени

        От къде да намеря втулка за паразитния хебел? Има в евро 07 но не е качествено изпълнение.

        Също не мога да открия и семеринга дето прилича на чашка и е от вътрешната страна на шенкела и изглежда така.

        Коментар


        • От: Витарата на Дени

          Втулка за паразитния - при читав стругар, примерно от полиамид. Напасва се на съвсем лека стегнатост (баси и инженерното бяснение, хаха).
          Семеринг: не помня на ВИтарата дали беше металната чашка отделно или не, но по магазините авточасти се намират и не бяха нещо притеснително скъпо.
          О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

          Коментар


          • От: Витарата на Дени

            Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
            Втулка за паразитния - при читав стругар, примерно от полиамид. Напасва се на съвсем лека стегнатост (баси и инженерното бяснение, хаха).
            Семеринг: не помня на ВИтарата дали беше металната чашка отделно или не, но по магазините авточасти се намират и не бяха нещо притеснително скъпо.
            Семерингата е с метален прахоуловител който не се отделя от нея.аз сложих обикновенна семеринга от 6лв.вярно е че няма да.държи много ама всяка година да ги сменям не е проблем.
            Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
            Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
            "Mud Angels" Stara Zagora

            Коментар


            • От: Витарата на Дени

              В един английски форум са монтирали карета и полуоска от Паджеро на Витара. Общо взето каретата се режат както е показано на снимката и се заваряват Витаровите краища.

              Това ще е върха на скрападжийските историй но не ми пречи да пробвам. Някой има ли полуоска + карета от Паджеро да мерим ?

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:8362_modifeid_mitsi_1.jpg
Прегледи:1
Размер:27.5 КБ
ID:5593534

              Коментар


              • От: Витарата на Дени

                Какъв е смисъла на упражнението?
                Ще ти е необходим много кадърен заварчик.
                о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                Коментар


                • От: Витарата на Дени

                  Ами за здравина. Заварчик имам.

                  Коментар


                  • От: Витарата на Дени

                    Първоначално публикуван от Денислав Димитров Преглед на мнение
                    Ами за здравина. Заварчик имам.
                    Ще държи,упражнението съм го правил,диаметрите са големи и няма да имаш грижа.
                    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                    Коментар


                    • От: Витарата на Дени

                      здравейте колеги искам да си вдигна витарката с 5-6см от кой или от каде мога да си купя кит ако някой знае да пише или да званне 0896822864-Стойчо

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X